Odsječena i opet raste?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mehanic

Banned
Banovan
11.07.2011
31
0
0
37
imam jedan čini se veliki problem napravio sam berbu..i odsjekao sam naravno sa pilom 5 cm od zemlje..i ostao je mali panj..ali iz toga panja nakon 4 dana je izašla klica wtff???????? ko kada odsječete drvo pa počne rasti grana iz njega..nemam nažalost jebeni fotič da vam ovo pokažemmmmmmmmmmmmm............JELI ITKO U POVJESTI OVO IMAO??? WTF????
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Kad hoces da sakrijes tragove growa onda iscupas i koren . Ovako , desava se
fly2.gif
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
To je sasvim normalno,pogotovo kad je opet više svjetla u odnosu na mrak.

PS:
Molim te pripazi na izražavanje kako nebi bio sankcioniran,ok :)
Preporučam da pročitaš pravilnik,kako bi izbjegao eventualne neugodnosti.

Pozz :)
 
02.08.2011
8
0
0
39
pozz imam donekle slican problem ugl ispod lampe mi je uletio zrikavac ili skakavac ili nekakvo cudo zeleno i pred ocima mi zamlataro krilima nogama preko biljke i odrubio joj vrh a radi se o biljci staroj neki tjedan ili tako ono 7-8 cm 2 obla i 2 reckava poceo izlaziti iznutra onaj treci reckavi ugl stabljika je jos cvrsta pa ima li sanse da sta pljune iz stabljicice??
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Brate ajde ti nama lepo postavi slike pa da svi znamo o cemu pricas,ovako nema smisla...
Nit slike boxa nit slike ovog problema,stvarno ne znam kako mislis da ti neko pomogne u pitanjima koje postavljas...


Enjoy
 

mehanic

Banned
Banovan
11.07.2011
31
0
0
37
senzapieta BEZ UVREDE -za box nisam stavio slike jer mi je prilikom bušenja odnosno zatezivanja pukla stranica......ako mi imaš za dati 1000 kuna.. za novo takvo debelo staklo vrlo radu ču staviti slike.... izgleda ko panj od drveta i ima malu sitnu grančicu sa valjda malim sitnim listovima..... i ako očeš slike daj mi fotič pošalji!!! JER GA NEMAMM!!!!!

zanima me kako je moguče da počne rasti ponovno? dali to znači da če brže rasti???? jer ima več pravi korijeni sustav!

pozz.ekipa.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Početi če infrakcije za ovakve naslove...
Pomoć, užas, wtf, koji je ovo *****c, upomoć mutant, hitno koja vrsta, količina,šta da radim,umiru, qurac palac...
Jok.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
zanima me kako je moguče da počne rasti ponovno? dali to znači da če brže rasti???? jer ima več pravi korijeni sustav!

Ima korijen, ali moras znati, ako ti je u tegli, da je ta zemlja jednom "jahana" :ridinghorse: i sumnjam da ce nesto kvalitetno ili extra brze izrasti iz toga... Nisam imao slucaj pa neznam, ali po zdravoj logici, tesko da ce biti nesto... pocet ce falit elementi i tako to...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
mehanic je napisao(la):
zanima me kako je moguče da počne rasti ponovno? dali to znači da če brže rasti???? jer ima več pravi korijeni sustav!

Kako je moguće? A ne znam :)
Neće brže rasti,a i born to be green ti je dobro odgovorio.
Moj savjet ti je da ju ili presadiš u veću saksiju, ili da trimaš korijen. U biti, naj bolje bi bilo veću saksiju, jer rezanje korjena bi moglo biti previše stresno,ali ako ti je problem sa većom (puno većom) saksijom,tako ćeš naj bolje napraviti.https://forums.vutra.org/members/9342.html
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
naravno da je moguce kad je nisi lepo isekao. verovatno ti je ostala prva ili druga internoda i kad si tom delu biljke dao svetlosti krenulo je. Nista ne logicno.