Odstranjivanje malih vrhova u cvjetanju?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Zanima me je li preporučljivo ili ne odstranjivati male cvjetice koje rastu na samome dnu biljke do kojih praktički uopce ne doseže svjetlo , od tih vrhiča ionako nece nastat gotovo ništa ,pa praktički samo troše energiju biljci , pa ako se oni odstrane pretpostavljam da biljka tu energiju onda preusmjeri u razvoj več postojecih cvjetova,vrhova itd..
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Mozes ih ostraniti...ima istine u tvojoj teoriji.To sam i ja radio.Ali opet s druge strane ako je box dobro oblozen i ako dopire dovoljno svijetlosti ja sam znao dobiti fine male vrhove dolje...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
e a ja od tih grana dole napravim klonove :) i imam mnogo vece vrhove nego sto budu kad ostanu na biljki :)
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
E to legendo , to sam još na samome početku planira da upotpunim neiskorišteni prostor ali sam potpuno zaboravia na to , plz možeš mi reci točno postupak kojim ti radiš da najbrže se primi ta grančica i dobije korijenje direkt u zemlju vlažnu,staklenu vunu , vodu? :/
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
Purica je napisao(la):
E to legendo , to sam još na samome početku planira da upotpunim neiskorišteni prostor ali sam potpuno zaboravia na to , plz možeš mi reci točno postupak kojim ti radiš da najbrže se primi ta grančica i dobije korijenje direkt u zemlju vlažnu,staklenu vunu , vodu? :/
postoji takva tema u "uzgoj faq"
mislim da je chak i medju prvima , imash dosta tutorijala .....