OG Kush, Lemon Bud 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pozdrav ekipa, evo mene nakon malo duzee stanke :)

krecem sa og i lemon budom, nove sorte koje sam kupio pred godinu dana, drzim ih u frizderu ko sta sam negdje procito pa nadajmo se da su jos u pogonu :)


box :

http://***********/images/539_383.jpg

box je metar sa metar, i 2 metra visine znaci...
ovako ko na slici izgleda.

ventilacija :

http://***********/images/553_398.jpg
imam ih 2, al ventilator je dosta jak, pa iz tog razloga cu probat sa jednim samo, ako bude problema, ubacit cu i drugi, znaci za sad samo 1 vent sluzi za ispuh, 125mm promjera...

ok idemo dalje.

svjetlo je slyvania hps 400w, to netreba slika valjda svi znamo kako izgleda :D

gnojiva su : BUD CANDY; IGUANA JUICE za flowering i vitamin b-1

prigusnica je 400w, neznam koja marka, znam da nije digitalna :D

zemlja je composana

i mjerilo temp vlaga normalno

imam i digitalni ph tester, 2 kapljice limuna inace naprave poso na 2L ili kad gnojim bez limuna jer gnojivo smanji ph

imam OK opremu i nebi trebalo bit problema

JEDINI problem mi je miris, s obzirom da mi box nije u sobi sa prozorom, da moze miris ic van, morat cu napravit DIY neutralizator da nemam problema sa mirisom, jer zadnji grow 250w sam imo velikih problema sa mirisom al ovaj puta cu to rjesit, znamo svi da se mirisa treba pazit, da nebi svinjice nanjusile i dosle :) hehe toliko od mene za sad, slazem danas box do kraja, znaci lampa ventilacija i sta sve treba, i stavljam sjeme na klijanje, kad proklije i stavim u zemlju bit ce sljedeci update :)

toliko od mene za sad ekipa, pozdrav :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hvala stipe, filter mi je van mogucnosti sada, imam nesto slicno, ko nesto metalno di stavis ONA block unutra i to se spoji na ispuh i kazu da dobro djeluje protiv mirisa, filter je zasigurno bolji al je i skuplji, ma vidio sam neki odlican DIY neutralizator, neka fora kao sa onim normalnim ventilatorom, to cu napravit kroz sljedeca 2 tjedna kako bude raslo tako da nebi trebo imat problema s tim mirisom.

imam jednu dilemu samo, koliko biljki da stavim? prvo sam mislio 4, da sto vise dobim grama. pa sam mislio mogu i 2 pa radit lst dobar pa ce opet ispast dobro.

al najvjerovatnije cu ih 4 stavit i ostat ce mi 1 og kush i 1 lemon bud za sljedeci put pa njih mogu lst i hst radit da vjezbam malo treninge i sa manje biljaka vecu gramazu dobivat :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
neznam kak ces to bez filtera....al sretno kako god. nemam pojma za te ona blockove.
mos ti i sa jednom biljkom zatrpat box ;) ja imam 120x120 box i 4 biljkee i guzva je. kak god odlucis al ja nebi vise od 4
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
mozda i kupim filter, vidjet cu, imam vremena mjesec dva za to, dok ne pocne pravi smrad (miris) :D

neznam kako da prikljucim ono svio kako se zove, sta se rasteze i skuplja, za prolaz zraka, to je promjera 125mm i vent mi je 125mm kako da to povezem nije mi jasno, jos imam taj prikljucak sa ona blockom od 125mm i sve na knap, nemoze uc jedno u drugo, to me samo zanima kako bi trebo, u cemu je kvaka... a kad to sve napravim stavit cu slike sa gotovim boxom i sjemenom u pogonu :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
konačno si i ti krenuo. :) sretno!

ako je RQS OG onda se ne moraš bojati jakog mirisa, LB nemam pojma...

edit: moj osobni savjet ti je da ideš sa 2 biljke jer se iz OG-a uz dobar trening može dobiti čudo. nakon druge internode obavezno topping ili FIM, pa nakon 2 tjedna još jednom topping na svakoj grani i onda si na konju. (to je bila moja greška, nisam topirao na vrijeme jer je bila strašno niska i zbijena biljka i na kraju sam zakasnio)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh and CilI

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
dobar je ona gel, zamaskira miris biljke al se i dosta osjeti, meni bi to npr. smetalo i islo na zivce.. filter je u tom slucaju bolja opcija ali i dosta skuplja.. poz i sretan grow
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hvala na podrsci ekipa, hvala metal na savjetu, neznam dal ce mi biti problem samo 2 biljke s obzirom da je sjeme staro godinu dana al dobro cuvano neznam koliko dugo ce jos moc idrzit, zato sam htio 4 biljke za svaki slucaj da ne propadne , sad se bacam na posao :)