HID/HPS OG Kush & Northern lights u mogućoj borbi sa visokim temperaturama by @Black_roots

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
Od jučer piči Water curing sa demineraliziranom vodom...
Danas nakon 24h to otprilike izgleda ovako...
20200825_104912.jpg
Voda se dobro zasmeđila...
2717.jpg

Danas ujutro izmjenjena voda i stavljeni štapići da potope budove...
2717 (1).jpg
Pokušat ću 2 ili 3x na dan mjenjati vodu da ubrzam proces. Ovisi kako stignem.
Kada voda bude bistra skroz...gotovo! Nadam se da će to biti nakon cca 5 dana.

Živjeli!!!
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Prošle godine imao goste iz Skandinavije, pa ih vodao malo po gradu da vide znamenitosti. U svim bogomoljama sam se ošurio :D
 
  • Haha
Reactions: Black_roots

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Htio sam i u muzeju, ali tamo me već znaju kao višestrukog povratnika u činjenju krivičnih djela :D
 

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
@funky weed ..mjenjam 2x na dan. Ovo je 7. dan već i voda pomalo gubi boju, ali još uvijek je ima. Miris je gadan dok sam blizu tegle, ali kad zatvorim i kad se maknem dalje...miriše cijela kuća. Još koji dan i idem na sušenje. Samo neznam još kako. Jel ih trebam istisnuti da voda iscuri pa onda na mrežu i vent prvih dana? Još nisam guglao, ali pretpostavljam da tako nekako ide.

@The Krle eto jbga... prvi put mi se to dogodilo, al vjerujem da nikad više. Slažem novi pirate box pa će to sve biti malo drugačije.
A bebe već na putu... ;)
20200829_083119.jpg
 

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
Nakon 7 dana water curinga OG kush stavljen na mrežu. Ispod je posuda dok još kaplje voda. Kad se malo posuši, ide na normalnu mrežu sa propuhom odozdo. Ovako sam stavio mali vent da puše u to prvih par dana. Kad dođe na mrežu onda ide normalno sušenje i vent mičem dalje.
Miris je ok... više ne osjetim neem.
20200901_120550.jpg

NL je još u vodi s obzirom da je on bio više napadnut i više tretiran neemom pa neka stoji još koji dan.

Pozdrav ekipo...!!!
 

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
Kao što sam i mislio... da, spremno za teglu itekako. 3 dan sušenja na 60-70% vlage, temperatura 21. Nevjerojatno! Jest da je prvi dan vent puhao po njima (najmanja brzina), ali opet... nisam nikada doživio da se tako brzo osuši. Još iz vode :lol: ... ja očekivao mjesec dana hahaha.
Budovi su tvrdi ko kamen, a mirisa... NIKAKVOG. OG kush pa ne miriši hahaha... opet nevjerojatno!!!
Javim dojmove kad zapalim kako su fini spajderi :D
Nisam vagao... po ovome ima nekih 20...30g. Kako je bilo dobro je i ispalo. NL je još u vodi...neka stoji još do sutra ujutro pa ide na mrežu, ali ovaj put bez venta.

2732.jpg 20200903_113831.jpg

I samo da napišem dojmove onog NL iz DWC-a...
Nakon mjesec dana curanja...dim je prefin i miriše navelike. Nisam imao taj dojam od početka, ali eto...varao sam se. Super fino i brateee jakoo i to previše. Počeo sam stavljati u pljugu pola onog šta sam prije stavljao jer vozi da neznam di sam.
Radio sam ulje. Od 50g mi je ispalo 5,5ml ulja što je odlično. Kuhano sa isopropilnim alkoholom 7 sati i + preko noći na grijaču za kavu. Gusto je,,,alaa...pravo :thumb:
Od njega mi ostalo samo nekih 20g...
20200903_113402.jpg
Mislim da ću ove zime baciti još 2 NL-a u DWC samo na malo drugačiji i lakši način.

Poooo...zdrav!
 

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
I napokon da završim ovaj dnevnik...:cool23:
Nakon 15 dana u water curinga (voda mijenjanja svaki dan) i 5 dana sušenja gotov i NL. Grama ima 58 i ja zadovoljan.
Budovi tvrdi, ali se nakon curinga skroz smanje. Izgleda malo, ali je teško.
Mirisa nema nikakvog, a za pušiti je skroz lagano i možeš vući ko konj, a da ne osjetiš ništa teško u plućima :lol: I najvažnije... dosta puca :smoke:

Ova mala teglica su još prije samog curinga odvojeni malo manje zaraženi budovi koji će biti za dimiti, a velika su oni dosta zaraženi i bit će za ulje.
2745.jpg

OG kusha već skoro ni nema. Za pušiti je dosta jak i teško sjeda na pluća. Za pušiti po danu nije nikako jer dosta pukne glavu pa nije za ništa :D

I zaključak ovog dnevnika je da uz sve probleme došlo i do kraja. Najbolje šta je ispalo iz dnevnika jest NL u waterfarm/DWC-u. Zahvaljujući @Influence naučio sam dosta o tome. Vidim da se uz dobru volju isplati puknuti sjemenku u DWC i da se dobije skoro pa dupla količina budova nego u zemlji. Kad sam ga skinuo, nije mi izgledao da će biti mirišljav, ali nakon mjesec dana curanja...isto kao iz zemlje. Daje i više ulja tako da već razmišljam da ću spojiti sustav sa 2 biljke sa rezervoarom i pumpama za zrak van boxa pa će to biti puno lakše. Kad sam uspio u potkrovlju na 30°C onda će to biti puuuuuuno lakše u normalnim uvjetima, a za dobitak sam siguran da će biti još bolji :)
Nevidim nikoga baš na forumu da growa hidro. Možda ne vjerujete da se to može? E pa vjerujte...može se i probajte i nećete zažaliti. Samo malo nauke s početka i dalje to samo vozi bez brige i pameti. Samo toči u kantu i gledaš razliku biljke svaka 4 sata i vidiš je da jako brzo napreduje. Dosta primamljivo zar ne?
Ali!!! Napominjem da je važna voda za uzgoj. Moja je EC 0.4, a to je ajmo reći nekakva gornja granica kod koje se može dosta dobro uzgajati. Ako vam je EC veći od 0,4.. 0.5... nebih preporučio uzgoj u takvoj vodi jer bi morali mijenjati otopinu svaki dan, a to ne ide u prilog niti novčaniku niti leđima ;)

I to je to... Hvala svima koji su pratili, komentirali, gledali, čudili se, lajkali, tukli se po glavi....bla bla blaaa bla.. i još jednom HVALA!

Moderatori...urednici...direktori... može ovaj dnevnik pod završene! Hvala i vama šta me niste banovali jer možda i malo previše pišem :D

Pozdrav ekipo najjača ::listomahanje:::respect::rasta: