OG Kush & NYC Diesel i foto Lemon Haze & 2x LSD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Pozdrav vutraši pa da i ja otvorim sezonu outa.

Pa krenimo redom,rupe iskopane kojih 30L,drenaža na dnu i onda u rupe po 25L zemlje ostalo je pomješano sa onom raskopanom dok sam radio rupe.

Posto je u dvoristu imam kontrolu nad curkama pa necu morati obilaziti svaki 5 dan kako drugi nego ih mogu svaki dan gledati i voditi brigu o curkama.

Zemlja je guanokalong soil (45L ) ,zastitio sam sa resetkama da nebi mačketine mislile da im je to osobni wc.

sjeme - nepoznata banka
hrana - guanokalong crveni( kalong bloom NK2.5- 6),plavi (kalong grow NK 6-3) i bijeli cep (ekstrat)

neka dodatna hrana moze prijedlog!!! dobrodosao!!

Jedino sad ova kisa ako bude da mi ne pretopi zemlju ali nece valjda,ipak je vani a ne u tegli.

sutra mogu jos koju sliku ako vas zanima,jedna je malo u "rupi" dok izade malo cu nadopuniti jos zemlje okolo.

od treninga ce ici ljuti LST i topping sigurno,danas zapiknute u zemlju

pozz ekipa
 

Prilozi

  • IMG_1605.JPG
    IMG_1605.JPG
    711,4 KB · Pregleda: 178
  • IMG_1606.JPG
    IMG_1606.JPG
    726,9 KB · Pregleda: 170
Poslednja izmena:

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
nadam se da nece,nisam niti jednog do sada vidio.
nemaju hranu u dvoristu nikakvu bas,samo obicna trava i živa ograda.
a ako dodu onda borba
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
sad kad je već tako, mogao bi ih zaštititi prerezanim plastičnim bocama dok malo ne narastu
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
IMG_1647.JPG IMG_1648.JPG Mali update,nesto mi se frcu,okrecu nista im nije jasno. Ali ide to u pravom smjeru polako meni se cini

samo prskam vodom za sada,zastita i dalje ista (stavio sam iznad svake plasticnu bocu da mi ih kisa ne ispere ili ko zna sta) te metalni poklopci od kaveza za zečeve i ribarska mreza okolo za puzeve plus nadrobljene ljuske jaja suhe te talog kave (ima ga dosta)

u narednim tjednima planiram postaviti mreze za LST opaki a o toppingu razmisljam jer su autosi u pitanju.
makar sam jednom prilikom radio i topping i multi i prezivjele su oba treninga.

slusam savjete oko dohrane i nekih drugih prijedloga :)

do slusanja drustvo!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
15.04.2017
166
209
43
Trebao si ih uzgajat prva dva tjedna u casici ispred kuce , kad ojacaju i malo porastu onda na poziciju , svasta ih moze ujebat tako sitne , krhke i male
 

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Sitne, krhke male nemocne u velikoj su opasnosti i mali mravac joj moze naskoditi u opasnom vanjskom svijetu meni je takve male nesto na terasi izgrizlo a kamoli ne na sajtu, zato se prvo bar do treceg kata sadi u posudi doma
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Spanjo
15.04.2017
166
209
43
zato se prvo bar do treceg kata sadi u posudi doma[/QUOTE]
....ma trebalo bi ih uzgajat sve do 30cm visine tj do neke visine da jos uvijek ih mozes prebacit na sajt bez neke frke , uglavnom da budu sta vece
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
a ja nikad osobno nisam startao iz posudica,zdjelica ili sta vec.
bum u kosos i u zemlju
mozes i ovako, samo sam davao malo vode,ako od ovih nista idu nove dve.
 
Poslednja izmena:

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
@Mali Perica sretno, ali ipak cini mi se da si napravio mali previd ne kazem da je neka najveca greska ali moraces sad da ih pazis da ne ih nesto pojede, minimum 3 nedelje plus trebace ti neka zica ili nesto da ih zastitis od puzeva skakavca i razna glodara, gnatova i sta vec pazi OUT je u pocetku najzahtevniji ako tu napravis greske nema nazad .
Sretno jer ti je sreca najpotrebnija.
zeleno/masno/tvrdo !!
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
IMG_1680.JPG IMG_1677.JPG IMG_1678.JPG update

diesel gura pomalo dok NL nejde nigdje,2 og kush auto stavljena na klijanje pa cu jednog piknuti di je NL bio,ali dok og kush ne izade do tada NL jos ima jos sansu da pogura.
zaljevam samo vodom,og kushovi u glistnjaku pomjesanom sa kompostnom zemljom


u zurbi sam pa kroz koji dan i kada sve proklije idem u detalje,

do videnja drugovi i drugarice:razvaljen::
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Molio bi admina ako može da u naslov stavi auto OG Kush & NYC Diesel i foto Lemon Haze & 2x LSD

sjeme banka

Lemon Haze RQS
LSD Barney
OG Kush nepoznato
NYC Diesel nepoznato


idu na sajt za 7-10 dana dok diesel ostaje u vrtu

Zemlju cu koristiti guanokalong soil (bijela vreca 45L) a hrana u vege Kalong Grow a u cvjetanju Kalong Bloom. I bijeli cep za okus jednom tjedno cijelo vrijeme.
Slike gnojiva kada pocnem hraniti.

NYC Diesel najstarija od svih pet ali jedina u vrtu
dali je preko noci previse svijetla ide po njoj? prve dve su od fotica blic,treca je prikaz IMG_1750.JPG IMG_1748.JPG IMG_1745.JPG


lemon haze od rqs
IMG_1741.JPG


auto og kush IMG_1738.JPG




LSD Barneys (jedna nije proklijala pa sam stavio drugu,u meduvemenu su obe izasle van tako da jednu moram presaditi u drugu casu.
IMG_1743.JPG

ova cetri curicka idu kroz 10 dana na sajt,LSD x2 i Lemon Haze ce dobiti rupe od 50l svaki dok ce auto OG Kush dobiti nekih 30l