OG Kush & Tutankhamon [250W]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
jedan od dnevnika koje pratim odpocetka imam osecaj kao da je kod mene raslo ovo savrseno bilje,lepo si ukrotio tutu,zasto skidas velike listove na kraju a isto kontam da bi moju topicku sisanje skroz otvorilo ,al ovde uglavnom kruzi teza da se ne diraju listovi ako su zdravi,jedva cekam da cujem i utisak o radu,jesi je malo capno za probu?da nije bila neka "nezgoda"?hahahahahah priznaj
sala mala.....sve pet sto bi rekli neki clanovi

pozzz Od ZLog
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
hehe zli, nema ništa prije vremena, odlučio sam da ću čekati sve da završi i onda još 3 tjedna curing u teglama pa tek onda prva proba :) (bit će u međuvremenu ulje od trimova i popcorn budova)

@ozric, daleko od toga da nije bilo grešaka, samo što se ne vide. bilo je svakakvih propusta, kao npr. 2 dana mraka kada sam slučajno ugasio timer...


još se čeka mikroskop iz kine, i naravno, čekam ga već 3 tjedna kao budala ali očito je negdje zapeo...
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
svaka čast metalni...indoor za prste polizat...a jbg da nema grešaka nebi imali šta usavršavati

imam ti ja odličan mikroskop, 160-200x...ako hoćeš svratim da pogledam ;-)

pohvale i na strpljenju...sve po PS-u

:bp4l:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
pozdrav svima!

polako se bliži kraj, i ovo je posljednji update prije berbe. sutra valjda stiže mikroskop pa ću vidjeti kakvo je stanje i u srijedu ili najkasnije u petak idu na 48 sati u mrak...

danas je pala i frizurica, lagano šišanje... :)

prije posjeta salonu:

Tutankhamon

OG


nakon šišanja:
OG


Tutankhamon

neće thumb: http://imageshack.us/a/img38/4567/21123574.jpg

recite mi, na šta vas podsjeća ovaj hed? :p




nisam vidio biljke od srijede i danas kada sam otvorio boks ostao sam razjapljenih usta, boje su me hipnotizirale...

p.s.

slike su malo tamne jer nisam imao vremena uređivati ih, a i slikanje je bilo na brzinu...

p.p.s. hvala na savjetu Sem ;)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Aj copi paste moje pitanje pa mozda sad dobijem odgovor:"zasto skidas velike listove na kraju a isto kontam da bi moju topicku sisanje skroz otvorilo ,al ovde uglavnom kruzi teza da se ne diraju listovi ako su zdravi,"???

Ovaj tutan je pravi faraon svaka cast manijace metalni
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
skinuo sam listove jer su žuti i mislim da više nemaju nikakvu funkciju, a biljke ionako u srijedu ili u petak idu na 2 dana u mrak i to je onda to...

ne znam gdje nabaviti etilni alkohol 96%. išao sam od ljekarne do ljekarne ali sam u svakoj dobio "ne" kao odgovor, uz začuđeni pogled djelatnice...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
ne znam gdje nabaviti etilni alkohol 96%. išao sam od ljekarne do ljekarne ali sam u svakoj dobio "ne" kao odgovor, uz začuđeni pogled djelatnice...
probaj ovdje samo neki vele da je skup:
www.etil.hr/
ili ovdje pitaj za cijenu pa nam objavi imaju i prirodnu melasu
www.sladorana.hr/hr/proizvodi.html
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
zli.azra je napisao(la):
Aj copi paste moje pitanje pa mozda sad dobijem odgovor:"zasto skidas velike listove na kraju a isto kontam da bi moju topicku sisanje skroz otvorilo ,al ovde uglavnom kruzi teza da se ne diraju listovi ako su zdravi,"???

Ovaj tutan je pravi faraon svaka cast manijace metalni
ovdje kruze teze da se nediraju listovi dok je biljka mlada ;)

Niko nekaze da nesmijes skiniti koji list kad biljka dobije na listanoj masi :D

kad imas 50 listova i skines 2,3 nanio si joj mali stres jer si skinio oko 5% ukupne lisnate mase ...ali kad imas 6 listova pa skines ta 2,3 napravio si stetu od 50% ukupne biljne mase .

jel sad jasnije zli ? :)

metalac biljke su :thumb:
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Pa i nije bas.Kolko sam procitao ovde fora je da posle ispiranja biljka zivi jos 15 dana na vodi,a iz lisca izvlaci jos malo klope i zbog toga ga ne treba seci u kasnom cvetanju .A ovo sto je metalac isekao je mnooooogo vise od 5% lisne mase,moj je trim losiji.Cak i nije lose kod susenja da prekrije hedove jer se onda duze susi pa bude bolja vutra tako sam procitao i ne kazem da je tako al to su neke uloge lisca kojih se secam hahahahaha a gledao sam sve filmove.

U sustini ne bitno,biljoze za medalju s liscem il bez poz od zlog
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
skinuo sam listove jer su žuti i mislim da više nemaju nikakvu funkciju, a biljke ionako u srijedu ili u petak idu na 2 dana u mrak
metal ti je odgovorio zasto je on to napravio .

Ja sam ti objasnio opcenito zasto se listovi ne rezu dok je biljka u fazi razvoja i odgovorio ti za (buducu ) topicku da joj smijes skiniti listove koji mislis da smetaju pred kraj cvjetanja :)

Nisam rekao da napravis isto sto i on ,ovo je njegov izbor ti napravi kako mislis da je bolje za tebe ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.