OG Kush & Tutankhamon [250W]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
gledajući sve skupa...... vrlo impresivno!! :dada: :smoke18: :respect:

btw, zašto si pita na šta nas podsjeća onaj hed..? :icon_lol:



tumblr_luxx8150Ki1qjm9bpo1_500.png
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
jeboteeeeee koji masni hedovi...

svaka čast

tako ću i ja jednom, kad budem velik ;)

respect, kolega
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E metal doista ljepo,sve 5 ..:) Bilo bi krasno da nam kazes ak si proba Tutankhamon ,dal je toliko jak koliko ga hvale ..??koliko drzi i kak radi ? Posto si ti proba doista razne vutrice,pa cemo imati odgovor iz prve ruke...:) ak nije problem da nam kazes koliko grama si dobia ?? :):) I naravno uzivaj u tak ljepom dimu,zasluzia si :):)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
nije još bila proba, danas idu na curing u tegle, tutankhamon ide na probu za 2 tjedna, a OG tek za 5-6 tjedana...

još moram obaviti trimanje, sutra valjda radim ulje(ako budem imao vremena) pa će prvo biti proba ulja (miješani trimovi od obje biljke). ako nabavim neku vagu javiti ću vam i gramažu, ali mislim da sve zajedno nije više od 100g...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dr.hecim

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
evo jedna koju sam okinuo tokom trimanja (trebalo mi je 3 i pol sata).

glavni vrh sa OG kush-a, kao mali biser promjera 1.5 cm... :D



napunio sam skoro 4 pune tegle tutankhamona i 2 tegle OG-a, mislim da u svakoj ima bar 25 grama ili više), i još imam teglu i pol masnih trimova koji sutra idu u ulje... ;);) ;)7


edit:

moram i ovo podijeliti s vama... nije mi vrag dao mira i morao sam zapaliti malo dok sam trimao. smotao sam jednu 100s čistaka tutankhamona, malo cvjetova sa dna, znači ono najslabije, i...


....rastavio sam se kao da mi je 15 godina...

zapalio sam u 11:30 i još se polako dobivam... high dolazi polako, kroz kičmu i odjednom se samo preplavi, val energije i vrućine, 1000 misli prolazi kroz glavu a koordinacija pokreta je nikakva... o okusu i mirisu je još rano za govoriti, biti će detaljna analiza nakon 2-3 tjedna curinga, možda i više (ovisi koliko ću ulja dobiti)... :)
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Krasno metal..:)e i ja sam doista takva,nebum mogla izdrzat a da neprobam novi dim..:)ipak sam izgleda bila upravu da ima hebeno jak dim,kazu da doista i dugo drzi..pazi kad si ima takav rad i osicaj kad je jos uvek mokra,a kak ce ti biti tek onda lipa kad se dobro osusi..:)uzivaj , a mi ocekujemo kad sve bude suho,nove utiske...:)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
:respect:
Baš mi je drago zbog tebe, nakon onog prošlogodišnjeg fijaska, sad se imaš čime častiti :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
jučer sam konačno našao vremena za izradu ulja.

pomiješao sam trimove od obje biljke (sve zajedno negdje oko 40 grama) i pomiješao ih sa 96% etanolom. smjesu sam miksao nekih 30 minuta (znam da je previše, alkohol mi je povukao klorofil iz materijala i ulje je sada crno kao nafta).

alkoholnu otopinu sam izlio u lonac koji sam stavio u drugi lonac ispunjen vrućom vodom, i sve to sam stavio na električni štednjak. temperaturu el. grijača sam namjestio tako da voda ne zavrije (negdje oko 90 stupnjeva), i ostavio sam da alkohol isparava nekih 4-5 sati.

iz 40g trimova dobio sam 3.3ml ulja + ono što mi je ostalo po posuđu i na žlici, to ću još rastopiti u maslacu jer nemam više alkohola da očistim lonac




naravno, nakon izrade automatski je pala i proba ulja, počastio sam sebe i najboljeg prijatelja (pojeli smo po 2 kapi veličine zrna riže). rad dolazi jako polako. nakon što sam pojeo ulje, krenuo sam spremati nešto za jelo, i kroz 30-45 minuta počeo sam shvaćati da ne mogu skinuti smješak sa lica. tijelo mi se polako počelo usporavati i osjećao sam dosta jaki body buzz. ulje smo pojeli u 9 i 30 navečer, bio sam budan do 4 i ulje nije popuštalo tako da sam odustao i legao u krevet. probudio sam se danas u 16:00, znači spavao sam cijelih 12 sati (i mogu reći da se još osjećam usporeno, nisam se dobio ni nakon pola litre kave).

edit:

zaboravio sam reći, prijatelj je završio večer grleći WC školjku, ja sam ipak prošao malo bolje... :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ti si istreniran vujom pa ti je ulje leglo mozda ti ortak nije naviko pa zavrsio tamo gde je,
a ovaj smesak na licu me tera da uradim ulje ako dodjem do neke kolicine :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
danas sam posudio vagicu i obavio vaganje. mogu reći da su me brojke dosta iznenadile...

OG Kush je dao 56 grama i mogu reći da me jako ugodno iznenadio jer sam mislio da neće biti više od 30-35...

Tutankhamon je dao oko 75 grama (ne mogu točno reći jer sam dosad već nešto popušio) j malo me iznenadio jer sam očekivao da će biti oko 100g, ali očito vrhovi i nisu toliko gusti.

još jedna stvar, naletio sam na nekoliko sjemenki u tutankhamonu, što znači da je imao nekoliko sakrivenih banana koje ja nisam primjetio (dva dana mraka su bila dosta da naprave svoje). šteta što su sjemenke genetski određene da budu hermi...

sveukupni urod je oko 130g, taman po mojoj procjeni, iako je raspodjela malo drugačija. sve u svemu sam zadovoljan, iako je bilo tu nekoliko grešaka, propusta i malo lošijih uvjeta (temperature i vlage).

ono što je najbitnije je da sam dosta naučio za ubuduće, a uz to sam i osiguran za cijelo ljeto.... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.