Ok , prosto ideja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.12.2006
17
0
0
dakle ako je ustav takav da je za njih droga i trava i ostalo, čitao sam da je tip dobio dvije godine radi 12 g. trave, i jednako su krivi svi koji imaju doticaja sa drogom...mislim da se polako nazire moguče rješenje a leži upravo u tome što ste rekli o povredi osobne slobode...dakle ako se smije konzumirati alkohol koji je za organizam 10 puta štetniji od vutre ali se ne smije voziti što je u redu.....trebalo bi stvarno napraviti kampanju koja če skupljati potpise a i medicinske dokaze o manjoj štetnosti od alkohola, dokaze da vuva nema agresivne učinke kao što alkohol ima itd....skupiti veliku masu potpisa i nekako tražiti razmatranje.....kada bi nas bilo jako puno u slučaju odbijanja mogli bi duvati ko budale po svim gradovima pa da vidimo koliko mjesta imaju u zatvoru .........mislim nemoguče je to što se radi pijančine saborske puni sebe spaljeni od alkohola neznaju razgovarati normalno kao mi na vutri bez političkih odgovora...govore što je dobro a što ne .....ma za popizdit...
 

Nik

11.01.2008
7
0
0
43
Neznam samo zasto se svi pozivaju na medicinsku ucinkovitost marihuane kada nitko na ovom forumu ne konzumira marihuanu iz medicinskih razloga.
I ako zelite legalizirati marihuanu zbog medicinskih razloga pocnite razmisljat gdje ce te izgraditi ljeciliste u kojemu ce se davati marihuana kao lijek, i jos jednom podsjecam da ovdje nitko nema medicinskih razloga da konzumira maru.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
To nije istina ima ljudi na ovom forumu koji konzumiraju travu iz medecinskih razloga,je da ih ima nekoliko ali ima.A ima i onih koji su potvrdili pozitivan utjecaj na zdravljei kojima je pomogla,makar protiv zubobolje.
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
poznajem mamu svoga bliskog prijatelja koja je imala konstantne probleme s crijevima i nije izljeciva bolest niti pomazu kakvi ljekovi...njezin sin takodjer pusi i od bolova i muka je na kraju ipak popustila pred sinovom ponudom da si popuši jednu i da ce joj bit bolje...
tako je i bilo... nije mogla vjerovat jer je medicinska sestra ali ima negativan stav sto se toga tice...zena je jos ziva i radi i najludja je osoba koju poznajem :)