OKP- Opsesivno-kompulzivni poremećaj (anksiozni)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Drustvo sve pise u naslovu....verujem da vecina znate sto je...nekako mi vise pase indica nego sativa...problem je vrlo lak gubitak strpljenja,neralna razmisljanja (nesto nastrana nesto jako cudna,ucestalo mokrenje,ideje i nisli koje mi neprestano dolaze na um ((nebih pisao jer ne sram)..) zvuci mozda kao nekakva sala ali eto..nije da je neki teski problem ali svakako da nije ugodno i stvarno su borbe na mentalnim trasama...sorry ako je tema ili nesto krivo..
pitanje po vama koju sortu koji brend sjemena bi mi preporucili da eventualno pomogne?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Naravno da ne moras iznositi detalje i nema te cega biti sram, ipak je to sve dio tog poremecaja ;)
Ja iskreno nemam blage veze o tome, osim ono kaj sam gledao po tv-u emisije sa kvakama, vodom itd itd.
Ono sto znam je da bi izbjegavao sative. Probao bi mozda sa cbd indikom ili sortama sa visokim postotkom cbg-a. Cbg djeluje dosta "anti anksiozno".
Jesi probao indike od kojih ti se neda ni razmisljat? Po leafly-u sam malo filtirao pa vele npr Norther lights, grape ape, hindu kush, hasplant, blueberry, gdp, gsc...itd. Ima dosta filtera po dijagnozama.
Evo baci oko na ovu temu, ima dosta sorti. U glavnom teske indike i cbd sorte.
Mozda da posadis 4-5 sorti od ovih koji se najcesce spominju kod ocd-a pa izdvojis koja ti je najbolja.
https://www.reddit.com/r/eldertrees..._worrying_about_work/?st=iwo757g9&sh=10537d51
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Evo editirao sam gore post, zaboravio sam link pa vidi sto drugi kazu koje im sorte pomazu najvise.
Od CBD indika sam imao Shark Shock CBD (dinafem) i stvarno je jako ugodna relaksirajuca sorta.
Od "tezih" indika koje sam probao.... NL, OG Kush, Blueberry, Bubblelicious. Iako ih ima cijela hrpetina. E da, Purple afghan kush od dinafema je meni odlicna indika. I tijelo i mozak ode na "stand by" u dobrom smislu :D
Ovo pod "teze" ne mislim jace, vec tipican indika rad. Najteza indika mi je Afghan kush regular od wos-a....al to te izmlati ko budalu i po glavi i po nogama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura and Felt

Slične teme