Okupljanje fourmasa iz zg, upotreba :=)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.09.2007
32
0
0
35
Jel ima zainteresiranih sa područja Zagreba, da se okupimo nas 4-5 s foruma i da vidimo ko donese najbolju robu hehe. Nađemo se zapalimo, odemo na neku cugu. Evo ja sam novi, ali volm znati skim pričam tu.. Malo se bolje upoznamo... Ne spada ovo baš u upotrebu ali nisam znao di da stavim. pa jel netko za?
 
30.09.2007
32
0
0
35
Dogovorimo se prek pm-a ili msn-a di i kada i sto....ovdje se samo zainteresirani jave... A ček ti misliš da si drotovi tolko inteligentni da idu na net? cccc... a dokazali su tolko puta da nisu...
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
blozer je napisao(la):
Dogovorimo se prek pm-a ili msn-a di i kada i sto....ovdje se samo zainteresirani jave... A ček ti misliš da si drotovi tolko inteligentni da idu na net? cccc... a dokazali su tolko puta da nisu...
ne kazem ja nista bilo bi lijepo da se nademo al opet mozda je neko ovdje drot pa ce se isto ko npr.ja i ti dogovorit prek msn-a! kuiš,ne?!?:smoke18:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
mozemo se naci negdje na Zrinjevcu pa zapalimo pred sudom iz protesta i to taman kad se novinari okupe da slikaju Zagorca pa uslikaju nas i mi im iznesemo svoje stavove u pogledu dekriminalizacije :smoke18:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Da svi će letit da se nađu s korisnikom koji ima 18 postova, posebno groweri, i još odma se predlaže da e dim ponese pa ovo izgleda totalno ko pokušaj nekog drota da poruši malo ljudi(ne kažem da to je):violent018:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
blozer je napisao(la):
Dogovorimo se prek pm-a ili msn-a di i kada i sto....ovdje se samo zainteresirani jave... A ček ti misliš da si drotovi tolko inteligentni da idu na net? cccc... a dokazali su tolko puta da nisu...


ja sam uvjeren da svi drotovi nisu kreteni...
al ti brate bogami jesi
svastae
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Nije pametno veće okupljanje ovdje sa foruma..... eventualno 1-2 (i to dooobro da se prije toga upoznati, ne samo preko foruma, i ono ja sam ja ... ti .... nego iz priče, slika, i sl.... npr: kažem opet se može, ali ja sam rizikovao i upoznao se sa 6-icom, ali opet nikad se ne zna...
Najbolje naravno ako već hoćete i ovako da se upoznate, (što nije loše...) ali prvo naravno predlažem malo "žešće" komunikacije preko MSN-a, kao i slike... i da... nemojte previše se skupljati u grupama, radije dvoje po dvoje....umjesto odmah četvero....

Sretno u sklapljanju prijateljstva :)
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
pa kak ne kuzite blozer je mozda murjak i vec ga sef napada jer nije vec nikog dugo uhapsio zbog vutre i sad oce da se nade s nama i da zapalimo i taman 4-5 uhapsi i dobi promaknuce..logicno? :kackepieksen:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.