OKUPLJANJE U SVRHU MIRNOG PROSVJEDA (ZAGREB)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zagreb, mirni prosvjed za legalizaciju Marihuane. Ako se slazes i ako ces doci, upisi se da vidimo k


  • Total voters
    63

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ajde, pa da vidimo kako æe i ovaj post završit, u najmanju sam ruku znatiželjan...

Mjesto: Zagreb
Svrha: okupljanje u svrhu Promocije Istine
Tip: mirni prosvjed

Vrijeme treba naknadno utvrdit, tj. jedan datum koji odgovara veæini (kad završi fax, škola itd.) Takoðer i naèine, promociju, toènu lokaciju itd. treba podjednako dogovorit, al za poèetak da vidimo tko je za pa æemo polako iæ dalje sa ostatkom. Glavno da krene...

Tko je za nek digne ruku.

P.s. Spomenuo sam samo Zagreb, al ljudi koji su iz SiCG i Slovenije nek podjednako pokušaju uèinit i u Bg i Ljublj. Najvažnije je doæ u što veæem broju.

Love & Peace
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Evo stavio sam anketu ako ne zamjeras. Ovoga, pa se upisite..
Evo ja sam za. Glavno je da se sakupi nekih pedesetak ljudi, skroz mirno i skulirano. Pa nabacit neki stand sa knjigama i tako..
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Naravno da ne zamjeram :pivo

Štand sa knjigama, sa filmovima i slièno. To pogotovo treba isplanirat 0087 Da ima edukativnu svrhu... Usput ljudima podijelit neke letke i sl.
Ma sve æemo se lijepo dogovorit ::super
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Dobro šta! Nema beda. Šta za vrijeme i ostalo æemo se još dogovoriti? Koliko sam pozitivan o ovom protestu toliko imam neki loš feeling da neæe ništa bit od toga. Nadam se da griješim. 0118
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
A vidjet æemo kolko su neki ustrajni u onom u što vjeruju, tj. u onom šta puše.

Vrijeme je odluke, vidjet æemo tko æe zaspat ::histerija ::histerija ::histerija
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
P.P. je napisao(la):
dobra ideja.... dosla bi da sam iz zagreba ili okolice.... ::super

Ma gle stara, u tome i je problem. Svi bi dosli samo da mogu, a niko ne moze, em je neko udaljen, em ovo em bla..

Skupljat pare i platit si bus ili vlak jer to mnogo znaci za zajednicu, a zelimo da doprinosimo zajednici, jelda? ~)
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
tako je....
ali da dam 500kn za doc do gore vlakom... pa bolje je kupit za tu lovu vutre i lijepo se napusit... ~) jebi ga, ali tako je...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
b0ddah je napisao(la):
P.P. je napisao(la):
dobra ideja.... dosla bi da sam iz zagreba ili okolice.... ::super

Ma gle stara, u tome i je problem. Svi bi dosli samo da mogu, a niko ne moze, em je neko udaljen, em ovo em bla..

Skupljat pare i platit si bus ili vlak jer to mnogo znaci za zajednicu, a zelimo da doprinosimo zajednici, jelda? ~)

Slažem se u potpunosti. Jebote treba malo iæ okolo po svijetu a ne ostati u rodnom kraju i kljucati. Skupiš pare I odeš u Zagreb. Ne moraš to gledati kao neki protest na koji ti je tlaka otiæi. Razmišljaj o tome kao o nekom lijepom izletu u Zagreb. Misliš da je meni lako iz Rijeke do Zagreba. Ni meni se baš neda, ali jebiga meni trava nije samo trava, i ne pušim ja to samo da bi bio rado viðen ili zbog ekipe. Meni trava predstavlja kulturu življenja i nikako mi nije teško otiæi zbog toga u zg. A i ako svi budu tako razmišljali vjeruj mi ništa od legalizacije i slobode narodu. Zbog takvog æemo razmišljanja uvijek biti samo ovce u stadu.
"Get up, stand up: stand up for your rights!"
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kad bi tako svi razmišljali, mi sad ne bi imali 90% stvari za koje su se ljudi izborili upravo ovakvim putevima. A svi bi htjeli da je vu legalizirana...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma dobro da sam malo starija....
jebote mama se boji pustit me vanka jer se boji da cu se nalit ili ko zna sta... (a sta je najgore tako obicno i bude) , pa me tako ne bi pustili ni u zg... iz splita do zga ima dosta voznje, a mozda bi i dosla da smijem.. ali jebi ga.... pa onda.. i dalje cu stat u hvaru i nabavljat vutru i cekat cekat oce li se legalizirat ili ne...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Onda reci da ti nije zbog 500 kn nego zbog staraca. Žišku? Meni je bolje otiæi na taj prosvjed i biti ispunjen tim da znam da sam nešto napravio a da nisam samo sjedio doma i upušavao se znajuæu da sam mogao biti na nekom protestu i zalagati se u nešto što vjerujem!
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
a jebi ga...
e i onda kad se legalizira... svake godine je okupljanje na taj datum na isto mjesto i svi zajedno lijepo se napusimo i uzivamo.... eeee kad ce to bit...