Okvirno par pitanja za prvi grow u vezi zemlje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.04.2020
20
84
13
57
Lijep pozdrav, novi član sam koji je čitao par vanjskih dnevnika i iskustava. Uglavnom dok sam cekao seedove sa RQS.
Trenutna situacija, narucio sam 3 northern light auto seeda i 3 special kush fem seeda i dobio sam jos jedan northern light random seed kao bonus. Koji su upravo sad stigli.
Znaci sad imam 4 northern light auto i 3 spec kush seeda.
Ovako, sve ce ici u male pitare od litre dok ne budu isle na sajt. Sad pitanje u vezi zemlje, kupio sam u supermarketu 40l neke najobocnije zemlje, koštala je cca 2 eura po 20l.
Jeli u nju mogu stavit seedove dok ne narastu? Htio sam kupit kvalitetnu zemlju koja je hranjiva ali to spali seedove? Pošto ću kupiti vjerovatno substral terramagma univerzalnu za sajt a u tu ne smijem stavljati kao seed? Ako se izbjegava zemlja sta je bogata hranom, čime se hranu biljke dok ne narastu tih 10-ak cm? Čisto suncem? Samo zalijevati?
Uglavnom kad budu isle na sajt fem idu u zemlju di mislim da ce biti adekavtno sunca. A računa sam ove 4 auto u jupol kantu od 20l na drugi sajt.
Ako niste primjetili, ovo mi je prvi grow :D. Hvala puno i definivitno ću imati jos pitanja.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ne komplicirajte bzvz...ne mogu se više ni ljutiti na ovakve teme,kad vidim koliko ljudi baljezgaju.
Dakle,bez obzira na to što ja osobno nisam imao dobro iskustvo sa Teramagmom,kroz sve ove godine na forumu,vidim da su ljudi zadovoljni, te preporučam istu za seedling.
Tema o zemlji: https://www.vutra.org/threads/zemlja.9972/
I da, čovjek je u pravu. Ako nećete konstruktivno pisati, možete se slobodno suzdržati od komentara.
Nabaci brate koji link,u čemu je problem?

E sad, kad smo kod linkova,evo još jedan: https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Ostavit ću ti temu,za sada,iako u pravilu ovaj forum nije služba za korisnike :ajnstajn:
Kao mali trening, da vidim hoće li moja kritika imati kakav pozitivan ishod.
 
26.04.2020
20
84
13
57
nije problem :) ali kad u prvoj recenici kazu da su citali, a u drugoj pitaju najosnovniju stvar...
Kako najosnovnija stvar? Kao da je ovo mali forum, pročitao sam par zavrsenih dnevnika, neki govoru da je jaka zemlja losa, pa ti biljku sprži, temu o zemlji nisam vidio, nisam ulazio u indoor uzgajanje kad cu outdoor, ono, velik je forum, brdo i brdo informacija. Ispricavam se , novi sam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne