Ola mućaćos :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Pozdrav ekipa!

Ustao, napravio kavu, smotao jedan ljepljivi (domaja hejz :D) zapalio u autu na putu za posao, sjeo za komp i reko s obzirom da su me tu lijepo prihvatili, bio bi lijepo i od mene da Vam se predstavim, tko sam, sto radim i moje iskustvo sa marimahunom :D

Ja sam iz BiH, imam 27 godina, pušim vuvulju od 6. osnovne, prvo zapalio joju pa tek onda cigaru probao haha. Dakle imam Već podosta dugu pušačku karijeru iza sebe, dnevno pušim možda 4-5g i da tražim sponzora za rizle hahah, no to manje više, svi se mi napušavamo.

Direktor sam i radim jednoj IT kompaniji, imam svoj čitav odjel za grafički i web dizajn, te marketing i digitalni marketing, što ne znači da sam pun para i da mogu lupan neke LED panele od vrtoglavih cjena haha :spliff:vjerujte da ne zapalim poludio bih !

Volim travu, uzivam u svakom trenutnu pušenja jointa, sam taj čin mi stvara veliku satisfakciju, nekako je dio mene.
BIo sam do sada 10tak putu u amsterdamu, što poslovno, što turistički, mada je sve izgledalo turistički haha, bio sam na 2 Cannabis kupa, probao lijepe stvari.
Dakle, možete zaključiti da imam i neko predznanje, s obzirom da pratim godinama ovaj forum, al do ove godine se nisam regao, puno sam čitao i učio, da bih na kraju mogao postati dio ove :vutra: zajednice :D

Ljubitelj sam old sativa school-a, mada ju je jako teško dobiti, tako da ono, uvijek postoji alternativa haha

Imam tu na forumu već par postova koga zanima može i pogledati
Projektiranje boxa:
https://www.vutra.org/threads/moj-prvi-pc-projekat.17889/

Pa sam se onda odlucio i dnevnik otvoriti koji je trenutno aktivan:
https://www.vutra.org/threads/pc-grow-box-big-tower-cfl-dooomajaa-prvi-grow.17919/#post-564625

I u prilogu sličica moje mlade biljaneee IMG_20171212_110302.jpg

Toliko od mene, vjerovatno sam svašta pozaboravljao što sam mislio napisati, jer me je vec uhvatilo haha

Ekipa Hvala Vam i do sada na svemu, nadam se da ćemo se lijepo družiti! :respect::gled::cool23: