Olaaaaa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.02.2016
12
5
3
28
Banja Luka
Zdravo
Ej cao ljudi ja sam Dam_Dam inace iz grada trave to jest iz grada iz Bosne pa ono tko zna koji je grad trave slobodno neka kaze.Inace studiram u gradu koji kao prvu rijec ima naziv wc-a,kupatila, a druga rijec je povrce koje se jede uz cevape pa ako i to znate slobodno recite. Imam sad 20 godina i osjecam se jako inspirativno za pisanje po forumu ili tako nesto pa sam se pridruzio ovom forumu.

Inace sam jako sretna osoba sa jako cudnim emotivnim razmisljanjem bavim se ucenjem jebenog fakulteta(ups) po nekad pisem ovako neke tekstove iz zabave slusas raznoliku muziku i dosta je volim istrazivati volio bi nauciti crtati ali nikako da se natjeram da pokusam tako da to mi nije hobi to mi je vise neka zelja da bi mogao poslje preci da radim neke cool grafite mada jos ne znam hocu li to ikad uraditi, jedan od hobija mi je jos da probavam sve pive koje imaju i da skupljam njihove flase pravo je zabavan hobi jos ako se uzme viska te pive oseti se prava zabava.

Marihuana je za mene jedna jako pozitivna biljka koja povecava kreativnost kod korisnika i ima veliki uticaj u kreiranju neki urbani dogadaja tako da moje misljenje o toj biljci veoma visoko i uvjek ce biti.

Link nisam nasao nego mi je jaranacia pokazala zato sto ja uvjek volim pustati muziku i onda posto neki ne vole moju muziku koju pustam to jest ono zna se desit da stvarno pustim neko sranje koje se samo meni slusa i onda moja jaranica mi je pokazala ovaj sajt radi radija koji mogu pustit i onda me moze boliti briga jer ne mogu ja promjeniti pjesmu.