Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2013
27
214
28
evo da i ja podjelim svoja iskustva sa pravljenjem ove vrste hasha. koristio sam kombinaciju trima i cvjetova 50/50 sa dvije biljke, tocnu kolicinu ne znam. trim i cvjetove sam potopio u 96% alkohol, koristio sam alkohola taman toliko da prekrije sav materijal u tegli. tako u tegli sam drzao tocno 7 dana, smatram da vise nije potrebno (mozda je i ovo previse s obzirom koliko se potapa kada se pravi ulje). svaki dan mjesanje obicnom zlicom. sedmi dan sam sve procjedio kroz cjedilo i onda tu tekucinu jos procjedio kroz obicni filter za kavu (cilj mi je bio dobiti cist proizvod koi se moze koristiti na vaporizeru). tu tekucinu sam zatim izlio u cetvrtastu staklenu posudu oblozenu papirom za pecenje, to se pokazalo kao odlicno rjesenje jer nakon isparavanja alkohola i vode nije potrebno strugati nego samo presaviti papit na pola i onda kada se papir otvori hash ostati samo na jednoj strani i to ponavljati dok se ne dobije odgovarajuca velicina plocice hasha. svakome bi preporucio da koristi papir za pecenje jer je ovo nevjerojatno ljepljiv proizvod također za cuvanje hasha također preporucujem u masnom papiru umotan i takav stavljen u nekakvu teglicu. okus je blago po obicnom hashu i nema prepoznatljiv miris, rad je drugacije nego od vutre od koje je napravljen, manje udara u glavu na umor i pospanost vise je za neke dnevne aktivnosti. savrseno za oil vaporizere :joint: eto nadam se da ce moje iskustvo nekome pomoci :) mir i ljubav :rasta:
na slikama je gotovi proizvod, na prvoj se vidi kako izgleda kada se "odljepi" sa masnog papira
IMG_20150428_113739.jpg IMG_20150428_113904.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
16.07.2011
197
180
43
Eee pauere kad moja gospođa, koja inače odlično kuva, a i društvo, kaže meni da sam sjajan u kujni onda moš misliti kakve ideje imam. Eo jedan recept na brzinu za ovaj koktel koji mi je pao na pamet.

I recept
1 čašica hedovače, par kapljica pelinkovca, 1/3 čašice votke, kriška pomorandže (nikako limun), dodati đus 2x više nego alkohola

II recept

1 čašica hedovače, pola limenke mojita i par listića nane

A, el valja?
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Da, kazu da je najbolje radit sa tim medicinskim benzinom, a navodno je i najskuplji od tih otapala.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
pokusao napravit hash od 3 muske biljke dobio sam izgledom ko vase ali nikakav rad samo malo glava zamanta tako da od muskih nije moguce napraviti hash ovaj
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
istina nisam dozvolio da zavrsi nego cim je sjeme bilo izbacio sam i napravio,
a nekakva domacica je bila tako da nemam pojma o potenciji sorte.

uzmi polen od toga
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Da li se moze dobiti ulje od ovog nacina prije nego sto se stvrdne i da li bi bilo kao ono sto se kuha ? Da li se moze mazati za kozne bolesti i ostale :rolleyes::D