Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
fakat, sta ce ti u spric ako hoces koristiti za kozne probleme. u spric ide ladi lakseg doziranja kod oralne primene. no nije tema o stavljanju u spric itd. pa ako moze zamolio bih da se drzimo teme :)
 
09.03.2015
115
232
43
Ja sam svoj trim hash oil isparavao na papiru za pečenje postavljenim u protvanj i na kraju sam sve bacio jer nisam mogao odvojiti od papira. Ispalo mi je od 200g trima taman toliko da je premazalo papir i nije se moglo ništa s tim. Završilo u smeću. Slijedeći sigurno ne radim na papiru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
09.03.2015
115
232
43
Peace je pisao da on radi na papiru za pečenje i postavio slike u ovoj temi i izgledalo mi je ful jednostavno. Prelistaj temu malo unazad pa ćeš vidit. Mozda sam imao premalo pa je zato ispalo tak.
 
10.01.2015
175
107
43
Stvarno si sve bacio?? Mogao si na laganoj vatri da zagrejes i sve otopis, onda samo izvuces papir, ocedis i to je to..
Sigurno je bila i neka druga opcija al i ovo nije lose, bolje nego da bacis..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
hehe, kod mene je ekipa u takvim situacijama znala da isece papir na uzane trake duzine 2/3 cigarete, pa to sve skupa sa malo duvana u rizlu, nista ne bacaju, popusi se i malo papira, al papir je papir, i tako se rola u papir ;) druga opcija je da iseces na malo sire trake, pa pre upotrebe u rernu na 50C, pa kad ulje otpusti samo uvaljas duvan za motanje u njega i napravis glistona kog kasnije prebacis u spremljenu rizlu, al umesto duvana stavis cistu vutu :) yoohoo, sve se moze iskoristiti, treba improvizovati ;)
 
09.03.2015
115
232
43
na koji nacin si skidao hash sa papira?
Pokušo sam presavijanjem papira onako kako si opisao ali nije išlo. Zaljepilo se jedno za drugo ali se nije odvajalo od papira.
Pokušavo sam i sa cigaretom da ju uvaljam u to ali mi se trgala koliko je bilo ljepljivo.
A ovog šta je Power napisao da uvaljam duhan se uopće nisam sjetio.
I onda na kraju si mislim ma šta ću se zajebavat stim kad sam imao dobru berbu i ode to u smeće.
 
22.07.2014
53
87
18
i jos nesto , procitah negde na forumu da mogu da idu cvetovi sto ih je uhvatila budj u ovaj hash pa me interesuje vase misljenje
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
neznam gdje si to tocno procito. ja to nebi nikak radio.
budj = otrov.
eventualno porezat sve budjavo i onda ono sto je bilo zdravo oko toga u water cure, bud washing ili u alkohol.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ja sve budjavo/trulo/plesnivo bacam i ne konzumiram ni na koji nacin i po tom pitanju sam iskljuciv. uz to ne vidim ni neku svrhu jer budj redukuje % thc-a, smanjuje i unistava potenciju vutre.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Možda je off topic ali vezano za pljesan/buđ i hash.Skinuo sam cijele vrhove koji su bili zahvaceni,ocistio pljesan,a ostalo stavio zeleno u frizer pa kad skupim cijeli trim pada prvi hash.
Je li to ok ili da sve bacam? E i nažalost nemam sliku;)
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Previše privlači ova hedovacha, potopio sam izgleda previše trima u ionako brutalnu litru šljive :D, Bog nam pomogao poslije.
Trim i sve one sitne male hedove sam osušio par dana i ubacio danas u rakiju i spremljeno je na idućih par tjedana.
Već vidim da kako sam krenuo sa isprobavanjem svakakvih recepta ovdje, nebude dobro :banana_rasta::banana_rasta:
Screenshot_4.png
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Suseno je od proslog ponedjeljka, tjedan ipo, sad ne znam koliko to mjenja stvari, trim je od WWxBB. Bude se to popilo svejedno, taman za rodendan ;). Ako je svjezi materijal u kombinaciji s mlijekom fino udario, hedovacha ce sigurno :D