Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Moj trim stoji u 96% alkoholu već deset dana pa kontam za 5-7 dana da procjedim i na isparavanje. Do tada imam pitanje kako procjediti? Može li slika te plastične četke kroz koju si @PowerSeed cjedio. Da li je smisao cjeđenja samo da filtrira da neprođe trim ili treba još nešto sitnije?
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Imam dobre lozovače, zapravo prvoklasna grozda kako je zovu (bolja od loze). Sadrži 40% alkohola i ne znam koliko je pametno trim i malo cvijetića potapati u to. Prešao sam čitavu temu i nisam skontao koliko treba to da stoji prije cijeđenja? Ili mi je bolja varijanta da potopim u etil pa da poslije procijedim i umjesto da napravim haš razblažim destilovanom vodom i dobijem neku rakiju. Primjetio sam da na ovaj drugi način niko nije radio (ako sam dobro primjetio :)) Po nekoj logici trebalo bi da je rakija potentnija thc radom sa etilnim alkoholom ili...? Ili da jednostavno napravim haš po PowerSeed recepturi? U kojoj varijanti je najbolje da iskoristim trim i malo cvjetića?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Ili mi je bolja varijanta da potopim u etil pa da poslije procijedim i umjesto da napravim haš razblažim destilovanom vodom i dobijem neku rakiju.
radio ja al pile komsije, koje to i inace piju al bez vutre ;) mozes bukvalno kako hoces, a sto se tice drzanja, mislim da je ok procediti cim sve potone. alkohol i tako brzo razgradi thc, s tim da kad je u rakiji treba malo duze ostaviti, radza ipak nije ni 70% medicinski ni 96% alkohol.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Onda je možda bolje u etilni jer će se brže razgraditi. Jesu li komšije znali šta je u rakiji?:)

Edit: Ili radi arome u bolju rakiju? Hmmm... jbm sad više ni sam ne znam?

A rad je u principu isti?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Hedovacha nakon tjedan dana, fina zelena boja, trim je potonuo ali ipak mislio sam ostavit još nekih 2 tjedna ?
Svakih 2 dana promiješam i malo stisnem to sve unutra.

Budem još nabacio sliku kad procjedim i spakiram u bocu i isprobam :D.
Screenshot_6.png
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nece bas biti lako za skinuti posle, mislim da je neko u temi izneo negativno iskustvo sa tim papirom. kako je takva boja, jel to zbog blica ili... na prvu loptu sam pomislio da je proja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
hehe, nije proja :D
tu tekucinu sam zatim izlio u cetvrtastu staklenu posudu oblozenu papirom za pecenje, to se pokazalo kao odlicno rjesenje jer nakon isparavanja alkohola i vode nije potrebno strugati nego samo presaviti papit na pola i onda kada se papir otvori hash ostati samo na jednoj strani i to ponavljati dok se ne dobije odgovarajuca velicina plocice hasha. svakome bi preporucio da koristi papir za pecenje jer je ovo nevjerojatno ljepljiv proizvod također za cuvanje hasha također preporucujem u masnom papiru umotan i takav stavljen u nekakvu teglicu.
Post od peacea na 10. strani, sa finom fotkom.
Nisam vidio neko negativno iskustvo, mada bio sam ustoniran kada sam čitao temu.
To sada ovako izgleda, ludo
20151022_193319.jpg
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Ovjerite zdravstvene knjižice prije konzumacije hedovače. :)

Za koliko dana bi trebao ispariti 96% alkohol u posudi dubine 1 cm, temperatura vanjska?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
zaista ne znam, nikad nisam isparavao na vanjskoj temperaturi, al ne zuri. koliko god da mu treba (a trebace verovatno par dana, zavisi od temperature i vlage u vaduhu) videces kad se stegne :) sto duze drzis manje ce alkohola ostati u ulju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ming
09.03.2015
115
232
43
Ja sam isparavo u dvorišnoj prostoriji koja se ne grije i trebalo mi je 3 dana, ali bilo je ljeto. Najbolje bi bilo u suhoj i toploj prostoriji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ming

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mislim da si trebao staviti vise trima a manje alkohola. al sad, videces sta dobijas kad ostavis na isparavanje. jel bio suv il svez trim, koliko alkohola si sipao. evo moje stoji par dana u litri 96% alkohola, verovatno u nedelju procedim i stavim na isparavanje. u pitanju je osusen trim sa jedne biljke
PB060417.JPG