Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
866
93
Ne brini se ti, pročito sam ja cijelu temu i upoznat sam sa procesom izrade, ali htio sam naglasit ovo ako kod nekog bude istih problema. LP :rasta::rasta:
 
19.04.2016
95
67
18
HAHAHA!!! Ne pamtim kad sam se ovako ismejao na suvo! :lol:
Procitao sam celu temu od pocetka do samog kraja naucio neshto i doshao na neku ideju ali otom potom! @PowerSeed majstore tema apsolutno ne pogreshiva!!! ali deda Boza je kralj! :D :D :D
kad se vec pominje hedovaca/hedomedovaca i hash setih se jednog dokumentarca shto sam gledao
kako ima jedno pleme u Nepalu koje ide u prashumu i traze med od pcela koje su isti pravile od nekih biljaka, i zamislite med koi preparira... :D :D :D
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Evo i moje hedovache ;)

Domaća voćna rakija cca. 40% alkohola pomiješana sa GoJi bobicama i stavljen vrhich.

DSC_0019.jpg DSC_0020.jpg

Stajala je 3 tjedna i na kraju degustirana :) ostalo 1 dl. od cijelog litra ;)
Okus na početku slatki podsjeća na suhe grožđice i smokve, kasnije s čuje okus marihuane. Prva čašica 0.3 nije bilo ništa ;) popijemo još po jednu... ne znam dali me prvo udario alkohol ili thc ... :udarac::smoke::grob:


Drugu hedovachu mislim napraviti sa medom, Goji-om i Hedovima, postupak: potopiti 3-4 heda u med da odstoji tjedan-dva , goji bobice staviti u rakiju isto na tjedan-dva i nakon dva tjedan sve u jednu staklenku i počekati još mjesec dva ;)

:cool23: :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed and L0oD

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Baš to htjedoh reći, jedan hed pluta u rakiji. Treba da hedovi popune cijelu širinu posude. Ovo s gojijem je interesantno ;)
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
I još bolje je da nijesu hedovi, već dobro izmrvljena vutra... tako se još bolje izvlači THC iz vutre.... nije loše ni zagrijavati vutru u rerni prije potapanja u radžu ! Tj sjajno je ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ja još nisam čuo da se thc topi u šećeru. Znao sam lika koji je potapao cvijetove u med, ali ih nije vadio nego je tako njegov dedo sve skupa jeo zbog bolesti. Da se ne bi širile pogrešne informacio volio bih da neko ko zaista zna kaže nešto o šećeru i thc-u.