Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Evo i ja da se pohvalim sa odrađenim hash trim oilom (bez kuvanja). :)
Proces je nakon godinu dana konačno završen! Moglo je to biti gotovo i ranije, ali tek sam danas sastrugao dragocenu materiju sa celofana...

Dakle, koristio sam materijal od prošlogodišnjeg growa i to isključivo grane, grančice, stabljike, fan listove i popcorn cvetiće koje sam brao u prvoj polovini cvetanja. Sve što je valjalo (trim, popcorns, sugar leaves i sl.) otišlo je u drugu teglicu i letos je sa uživanjem popušeno.:rasta:
Bila je puna velika tegla tog otpada, dobro zalivena alkoholom. Stajalo je to u alkoholu 2-3 meseca, gnječeno, proceđeno, pa izliveno na celofan u plitkim posudama. Mislio sam da će mi biti lakše za skidanje da probam sa celofanom. Nažalost, prvi pokušaji su propali, te je to i glavni razlog za odlaganje. Sad, kad su zalihe iscrpljene, celofan je izvučen iz fioke i skidanje se pokazalo kao iznenađujuće lako. Preklopljeni celofan je čak i pomogao jer se hash oil sam odlepio sa jedne strane, a uz pomoć nožića sastrugao sam i ostatak tankog filma.

Još prošle godine, kad sam video šta je ostalo posle isparavanja alkohola, znao sam da količina neće biti impozantna, ali sam sad veoma srećan i zbog ovoga što sam izvukao, jer sam to izvukao iz materijala koji realno nije ni za šta.

Grane, stabljike i listove od dve biljke na kraju su stali u jedan mali plastični čep! Ali bolje išta nego ništa... :)

DSC01365.JPG DSC01366.JPG DSC01367.JPG
 
06.11.2016
28
2
8
Malo sam se zaletio dok sam radio trim hash. Stavio sam zeleni trim, praktički s biljke odmah u teglu, i zalio alkoholom. Mješam ga i malo gnječim svaki dan, u tegli je već 5 dana.
Hoće li se šta izvuć iz toga il da se ne trudim previše?
 

Prilozi

  • IMAG1614.jpg
    IMAG1614.jpg
    252,8 KB · Pregleda: 79

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa buraz, boja nije losa. procedi u nesto plitko, imaj zivaca da alkohol skroz ispari pa javi utiske. nesto moras izvuci samo ce kolicina verovatno biti skromna, a rad zavisi od same vutre
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Meni je vjetar shebao moj prvi hash trim oil. Sad se pitate kako vjetar hehe. Isparila vecina alkohola, a posuda je bila pokrivena sa papirnatim troslojnim papirom i stajala je vani u jednom vecem plasticnom propagatoru gdje drzim flance za vrt.
I zaboravim preko noci zatvoriti propagator, dodje neki jaci vjetar, papirnati ubrus padne u posudu i upije sve u sebe. Dodjem ja ujutro i vidim sta se dogodilo. Nista nije ostalo. A papir je bio primljen sa strane da ne upadne unutra, al nije izdrzao jaci vjetar. Skoro mi suza krenula.:(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Pozdrav ljudi,imam neke domaje od prosle godine,nije nesto,treba ti ceo dzoks da bi te malo pipnula ili posle par piva odradi svoje...E sada posto imam toga da li vredi da probam da je poptopim u alkohol i isprobam tu varijantu bez kuvanja,da li ce ispasti nesto?:cool23:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
ja nikada ne pokrivam posudu. jesi popusio kasnije ubrus :) mislim, to je celuloza samo, pusljivo je. pustis da se stegne u zamrzivacu i izdrobis/iskidas/iseckas... bem ga ako ne bih probao pre nego bacio
Ma pokrio sam posudu bas taj dan. Reko da mi ne upadne nesto unutra i shebo se nazalost.
Nisam pusio papir. Bemti, nije mi to palo na pamet. :D