Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ma neka stoji taman dok mi kolega navrati za 2-3tjedna a kumu bolje drzat podalje od ove da nebi bilo problema poslije:)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ja licno imam solidno iskustvo u spravljanju raznih travarica,tj dodajem razne trave i plodove u rakiju.Standardna receptura zahtijeva 21 dan u mraku,uz povremeno muckanje rakije kada je u njoj dodata neka travka.Predpostavljam da isto vazi i za marihuanu. Kada se dodaju plodovi,kao npr mladi orasi,onda se zahtijeva jako sunce,da je sve u tegli koju pece sunce non stop,malo secera itd....dakle za marihuanu preporucujem 21 dan u mraku,a Vas molim da javite kako je to sve ispalo i kakav je ukus. Sve ovo se dodaje kvalitetnim rakijama radi unapredjenja zdravlja,pa mislim da nema smisla stavljati hedove u rakiju sa biljke koja je prihranjivana plantelama,cvetalima i sl djubrivima. SAMO ORGANIK
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Mario, imaš i čokančiće? Btw, ovo će doslovno biti euforija :D Šta kažeš na miris ili se osjeti samo rakija? AKo je ona ista euforija onda mora da miriši kao osvježivać zraka.
 
02.04.2014
52
54
18
hahaha' a sve neki protivnici alkohola :p , bas je zlo , od pitanja ode u citavu raspravu haha , Power pa zar i ti da od jednog pitanja stvoris citavu temu hahaha' , ti si najjaci ;) , uzivajte decki :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Evo hedovaca sprema za testiranje...pokusni kunic moja malenkost za pocetak uzeo 0.3 i sad se osjeti lagani rad nista pretjerano taman po mom gustu al neda mi vrag mira moram barem jos pol casice da vidim jel u stanju jace da provoza ;) e da okus je katastrofalan nije bas ugodno za pit al poslije trece casice vjerovatno nece ni biti bitan :) 2015-02-07 10.35.05.jpg

Edit: hehe zivjeli:D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
E blagosh vama kad se ima viska za hedovache i trimovache.

Probao powerovu trimovachu mogu reci da smo se lijepo zabavili. Alika koja nije nesto zagrizena za duvku jer odma zaspi....ulje bogami smijala se, zezali se, shprdali najvise na njen racun :)

Iznenadio sam se jacinom obzirom da je trim i ova staromodna metoda. Bolje stavit na cigar kupovni. Pokusao sam smotat duvan i nekako gori previse brzo nemam pojma kao da ga zaobidje. E da i grombuljice bolje kad su sto manje iz gore navedenog razloga. Tesko je aplicirat jos se moje malo sasusilo jer nisam fanatik za ulja.