Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mani, sad ustao, spavao sam preko 2 sata i jos bih al sreca namestih alarm na fonu. ne znam da li cu veceras uzimati vecu kolicinu, al znam da cu praviti ponovo i to od cvetova :) samo jos da vidim kako to pakovati, a nemam ni zilet u gajbi, molram videti cime sastrugati
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
zagrijat
Spahtla-met-PROFI-60mm.aspx
pa ostrugat?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Smak420

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
A nekakve piksice ko one metalne u cemu sjeme salju ili one test-kremice pa unutra. Ili one male svjecice-lucice pa izvadis parafin.
Palo mi na pamet, kad je alkohol ispari nekih 70% dok je jos tekuce prelit u takvu posudicu za kremu pa pustit u njoj/njima da ishlapi do kraja.....neznam dal bi to funkcioniralo da se ne patis sa tepsijom. Ili ako ce ko drugi radit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djuka2301

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.797
188
somwhere over the rainbow
ja sam radio isti postupak sa sitnim hedovima od outdoora, sram me je reci koju kolicinu sam koristio...

uglavnom moje natapanje u alkoholu je bilo kratko, svega pola sata, potom sam procjedeni alkohol ispario u drugoj posudi sa vrucom vodom.

nevidim odokativno koliko si dobio, al izgleda mi vise nego ja od dobre gramaze...

izgleda da sam ujebo proceduru te je potrebno duze namakanje u alkoholu...
jer ja sam dobio sastruganog cca 4/5 ovece rakijske case od 0.5 dl

p.s. ja uglavnom jedem, nemoguce mi je mazat na rizlu jer je toliko ljepljivo da otkida papir,pa utrljam nekako duvan...isto zajebano.

najbolje mi je onako kao par zrna rize pa cuclat na cackalicu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mladji referent

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nisam jos probao u usta staviti, mozda... a za ovo mazanje si u pravu, gusto i lepljivo do bola :) mozda je no joke u pravu, al nemam ni vaporizer. ne znam koliko sam dobio, nisam jos pokupio... al zaboravih izvagati trim tako da sve ostavim po pitanju kolicine za sledeci put, radicu sa cvetovima to je sigurno ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
i tako sam na ovoj shitari ovih dana pa zaboravih sastrugati, klasicna lenjost pa se sada malo patim al ide ;) naredni put planiram, dok je jos u tecnijem stanju, sipati u cepove od flasa, pa kada se stegne u "kalupu" samo izvaditi, makar rezao cep makazama :) sledeca tura definitivno od cvetova, jer ovo od trima je fantazija za pusiti. jos uvek nisam u fazonu da oralno testiram, mozda ubedim nekog frenda, a imam ih koje ne treba puno ubedjivati. u svakom slucaju, moja preporuka ako ne znate sta sa trimom, kvalitet naravno zavisi od kvaliteta vutre. u ovom na fotkama je trim od moja 3 F1 hibrida + kc2.
peace


veca rezolucija
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Nego reci mi, s čim si to na kraju strugao?

nemam pojma cemu to zapravo sluzi, nasao na najlon pijaci i ucinilo mi se zgodno pa pazario za sitne pare... i ispalo zgodno. al sad dumam u sta to da prebacim do daljnjeg, u cemu da drzim...

@ganja_farmer, moz' oblikovati kako hoces, al lepljivo jeste, mada sam to i ocekivao. da li ce se tokom vremena jos stvrdnuti videcu, jedan deo ce sigurno ostati da vidim kako se ponasa viskozitet tokom vremena, ako ce jos da se stvrdne onda ideja da sipam u cep moze da prodje, posle samo izvadim iz cepa "crnu dugmad" i narezujem po potrebi ;)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Čep je naboran unutra. Pogledaj ga. To ce ti se armirati unutra, teško će biti izbiti kasnije. Ja sam mislio da si noz metalni savio pod kutem pa stugao s njim. To je meni sinoc palo na pamet da bi moglo biti rijesenje ako nemas sta drugo :) Ja bas sada sjedim tu za stolom i gledam ovu plastiku od vrhnja odnosno pavlake. Ima i kao neki poklopac. Kontam da bi stavio u to. I ako nemas pocasti se sutra pa ces imati :)

Kod mene je manji plosnatiji, međutim evo cisto za vizualni primjer :)

226093007l_140107_173309.gif
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
hehe, pa nemam bas 250 grama :) a cep sam mislio od pivske flase, nesto mislim da bi ispali fini black buttons, al dok ne probam necu znati

edit:
mozda mi ovo pomogne, kapsule za kovani novac, plasticne i imaju zatvarac, deluje ok, mozda i bolje od pivskog zatvaraca

el34i9.jpg


bitno je da radim na ideji, nesto cu vec ispetljati :)
 
Poslednja izmena:
10.01.2015
175
107
43
Imate li uskustva sa dabovanjem. To je metalni nastavak za bong. Zagreje se brenerom i onda se nekom pincetom ulje sastruze sa papira za pecenje i naprzi na usijani metalni deo dok cimas bong. Ne znam sa kakvim se to uljem radi i dal kod vas ima da se kupi taj nastavak. Ako vas zanima googlajte malo o tome ima i na yt puno snimaka. Meni izgleda zanimljivo. :D izvinite na smetnji ukoliko vec znate sta je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nora and meznarac

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.797
188
somwhere over the rainbow
ako je tako,ovo definitivno radim uskoro. :D
nego,daj mi reci kakva je mogućnost da se napravi kao glista od toga,pa da se umetne u rizlu,jel se uopće da to izvaljati ili je previše ljepljivo?

cvjetno zaboravi na to :) mozes probat uzeti duhan pa sa njime nekako formirati glistu, al mogao bi se zaebat lagano....takodjer one price namazat na cigaretu, nece radit jer zar od cigarete samo krcka dim izvan cigarete

kupi alkohol etanol u ljekarni i samo zatopi trim ili budove, pa nakon odredjenog vremena ispari alkohol i dobijes gustu masu. e skuzio sam da je lakse pokupit dok nije sav alkohol ispario, dok je vruce je u nekom polu tekucem stanju pa je lakse sastrugat
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne kontam bas sta hoces reci, pa u ovoj temi i govorim o etanolu i namakanju i ostavljanju da alkohol ispari i ti sad to isto sugerises... i kako mislis dok je vruce, u naslovu pise bez kuvanja. ja sam ovo ulje mazao po spoljasnjoj strani obicne cigarete i radi sasvim ok. verovatno jos bolje staviti u unutrasnju, a "glistu" ne znam da li cu probati jer verujem da ce duvan pre da sagori pa ce ostati dosta materijala neinhaliranog, jedino ako bi "glista" bila bas tanka, no meni je lakse da cackalicom naguram u cigaretu.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Nabavi male staklene bocice od testnih parfema, razrijedi taj "katran" alkoholom, pa ga natoci u bocice i ostavi otvorene da alkohol ispari. Poslije ovlas preletis upaljacem preko bocice da se ulje rastopi, okrenes bocicu naopako na rizlu, naravno unutrasnju stranu rizle i povuces crtu kao da pises rapidografom. Ostane lijepa linija tamne sivo maslinaste boje, a mozes ofarbati i cijelu rizlu, ako hoces da se prebijes.

Ako spakujes u te plasticne kutijice mozes zagrebati vrhom noza malo katrana, a noz malo zagrijes upaljacem pa opet udri po rizli.

Kad se sjetim kako to lijepo radi sve me neka jeza hvata oko bubrega i jaja mi se pocnu meskoljiti :)