Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ja držim 3-5 dana. Možda je do mene, ali nisam primijetio da dobijem veću količinu ili bolji proizvod ako stoji duže.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Izgleda da sam malo predugo ostavio, nikad nije bilo ovoliko klorofila. Šta da radim, da pokupim samo ono smeđe na dnu, ili i ovo zeleno po stranama?

Drugo pitanje je za ekipu iz BiH, gdje nabavljate alkohol visoke čistoće? Ono što se na olxu prodaje pod 96% je razvodnjeno gore nego u apoteci.
 

Prilozi

  • 20190531_093748.jpg
    20190531_093748.jpg
    216,5 KB · Pregleda: 47

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Jednom sam napravio ovo i nisam bio zadovoljan. Vrlo neprakticno za koriscenje, ili nisam skontao foru.. prvo sam mazao buksne time, papir prekriven smolom nije teo da gori, kasnije sam tu masu oblikovao u kocku, stajala je neko vreme u frizideru. Probao da namrvim sitno te pospem buksnom, kad sam je startovao dimilo je kao lokomotiva i tacno ti parcici nisu hteli da sagore. Nakon toga metio u bongic, ista stvar, zaushke sam dobio kako sam vukao i nije htelo da gori. Jbm li ga :zvizd:
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
imam dosta ostataka ulične albanuše...uvijek birkam, pa popušim sve "dobre" mesnate hedove :razvaljen::...kad više ne mogu probrati ni jedan "dobar" hed koji zadovoljava moje kriterije smiley9934, ostanu mi samo oni odvratni, prazni i granati, te silja na dnu (sitni prah od hedova i lišća)...meni se to ne puši pa otvorim novu (svježu), a ovo odlažem na stranu baš za ovakve eksperimente ;)...čim dođem s posla, bubnut ću to sve u alkohol pa nek stoji...jest da bi sigurno bilo bolje sa nekom kvalitetnijom vutrom, al ako ništa drugo barem ću nekako iskoristiti sav taj škart :D
već neko vrijeme razmišljam napraviti ulje, samo me bilo strah da ne bi napravio eksploziju, jer nemam mogućnost da radim na otvorenom, a ono sa otvorenim prozorom mi je nekako rulet...al ovaj Powerov recept je lako izvediv...hvala
PowerSeed :respect:
 
Poslednja izmena: