Omiljeni SeedBank

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ghs ima problem sa kaljivostjo sjemenki, kod mene je tako bilo.
Ako slučajno uzmem/zbog toga sto mi se nešto svidza/, znam već unapred, da neće sve proklijati.
Triput od njih uzimao, isti problem. Ako gledam celotu, onda so skupe sjemenke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ena&Modelsy

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa to sam i rekla sto kaze i Cili,da je opste poznato da klijavost kod GHS nije bas najbolja..neznam HazaLover koji ti deo price nie najasniji ali nije ni bitno..a to sto kazes da bi bilo neozbiljno da grow support nesto kaze a da nije probao,pa zar ti mislis da grow suuport mogao isprobati bas sve semenkice od svih mogucih proizvodjaca kojih ima na stotinu ...svasta pricas..zato i sluzi ovaj forum da svako kaze svoje iskustva i koji je seedbank growao i koliko mu se isti svidja,i koliko je dobar a i koje su mu mane...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.385
27.831
1.098
Trøndelag
evo meni do sad se jos nije desilo da mi nije proklijala sjemenka,od svega sto sam narucio i no name. mozda samo imam srece
ili jos nisam potrefio lose menke,ali sve se bojim da cu i to uskoro iskusiti kad mi dodu sjemenke od some :D
 

SX 763

Banned
Banovan
19.03.2014
13
1
3
pozz ljudi dali mi moze kako tko pomoci kako da narućim feminizirane sjemenke.. a pri tome da je sajt siguran i da nema problema sa carinom i pandurijom.. ako tko zna zamolio bih ga da mi preporuci neku sigurnu stranicu..
 

SX 763

Banned
Banovan
19.03.2014
13
1
3
ljudi poz dali netko zna dobar SAJT za naruciti sjemenke??? ali da je iznimno siguran i da nema neki zajebancija sa carinom i murijom? nisam nnikad prije narucivo pa bih prije svega htio se mal uputiti i kako uplatiti novce na banku da prebace
 
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
vidim dosta vas je narucivalo sa GHS pa me interisira dali ispadne sa njima sve po dogovoru?kada im se uplati preko banke na IBAN ovo ono jel da neduljim kakve su procedure... pa me interesira u cemu ti posalju i tako da nebih bzvz bacio novac.. pa bih zamolio ako tko ima iskustva nek koma jel sve manje je vremena ako se misli imati pravi outdoor grow ;)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Neces bzvz baciti novac,slobodno narucuj..pa svima njima je u interesu da ti posalju sto ne bi ,da bih ti narucivao opet...gde god da sam narucivala svi su poslali kako treba i sta sam ja narucila,tako neopterecuj se ,vec narucuj ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
hehe krajnje je vrijem da se narucuje ako se misli imati pravi outdoor grow.. mislio sam sa GHS.. Ali power mi je predložio str *******.*** neki naši hr..pa sam od njih narucio nesto pa ako upali biti ce to pravi posao da i sto je jos bolje plačaš pouzećem na kučnoj adresi :D
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
spominje se dinafem naravno, ali ne u ovoj temi.. ni u anketi nisu nabrojane sve banke (a tesko bi i bilo sve nabrojati) nego sam njih par, a i tema je od tri stranice tako da opusteno..
 
16.11.2008
39
15
8
45
Da li je neko gajio nesto od B.O.G Seeds? Ako jeste koju vrstu je gajio i kakva je bila, kakva je vasa preporuka?
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
ufff uff jesi i ti naletio na Bogglegum strain ha?? ja malo googlo toga vise nema , ima nekiih drugih strainova, al mislim da definitivno treba probat nest njihovo zasadit..
 
Poslednja izmena od urednika:
16.11.2008
39
15
8
45
ufff uff jesi i ti naletio na Bogglegum strain ha?? ja malo googlo toga vise nema , ima nekiih drugih strainova, al mislim da definitivno treba probat nest njihovo zasadit..
Definitivno treba zasaditi, a i skoro svima je kratak flowering. Kad sam video slike odusevio sam se kristalima. Koliko sam video nisu bas izdasne sto se ticu kolicine, ali zato su prepune kristalima :drull:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jel neko uzgajao od spliffseeds-a, imaju neke zanimljive brzo/kratko cvetajuce 85-90% sative koje su po njihovom gotove od sredine do kraja septembra, ali nek bude i polovinom oktobra super?

fast bud - 90% Sativa. Genotype: Early Pearl x Mexican Sativa x Californian Sativa
gold rush - 85% Sativa. Genotype: Polm Gold x Purple Power x Afghan