Omiljeni SeedBank

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ja vam za next grow otkrivam breedera koji je vrhh za autose,al vrh.. Spliff seeds mi se cine ok,isto kao reserva privada, probajte pa otvorite dnevnik,jedino cemo tako saznat..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lud

lud

31.01.2015
183
106
43
meni su su u shopu rekli za reserva privada da imaju najacu genetiku,da su skupi al vrh vrh seed banka...kosher kash ili skywalker kash mi je na listi.....za sl out:watch::watch:
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Cek u kojem shopu?? Jel pricamoza regular il auto sjeme?? Ja mislim nida s dinafemom covjek nemoze fulat,bas sam nekidan cito o nekoj sativa autofloweru al pojma nemam nigdje ni koji. :-(
 

lud

31.01.2015
183
106
43
od dinafema imam og kash odlicna genetika i pravo cudoviste,a shop je u becu,ime ne navodim... ja pricam o fem semenu..al vidim da pominjes reservu.....pa sam usao u pricu;)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@lud neko je bio piito za RP pa sam mu odg.. Ja govorim o auto sjem, mislim da je u toj vrsti sjem puno teze nac pravog breedera jer mislim da potrebno puno vise truda i zaj.. Dobit stabilnu i dobru ssortu.. Za photo kontam da su ameri nr.1 californija..
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
bombseeds nemaju nekog velikog izbora ali svaka sorta rodi veoma fine velike hedove.trenutno imam berry bomb i cekam outdoor sezonu
imaju i par auto sorti
 
24.01.2014
80
33
28
Mozda nisam ubo temu ali bih voleo da mi neko od growera sa iskustvom, ponavljam sa iskustvom (bez nagadjanja i rekla kazala) kaze koji seedbankovi imaju naj prikrivenije posiljke. Zesca me je frka naruciti seme preko neta. Resio sam probati indoor. :watch: :ajnstajn:
 

Yi_

10.05.2018
63
50
18
Zna li tko što se događa s Dinafemom? Već par dana gledam, slao sam im upite i zvao sam ih ali nisam dobio povratne informacije. Stranica je tu ali ne može se ništa naručiti.

Gore pri vrhu stoji obavijest: "We are unable to process any orders until further notice
Dear customers,
We are very sorry to inform you that, against our will, we are now unable to engage in any commercial activity. We are working round the clock to resume normal activity as soon as possible, but we still don't know when we'll be able to operate normally.
We'll keep you informed of any developments.
Thank you very much for your trust. "

Inače kupujem na njihovoj stranici, mogu se naručiti i sjemenke iz ostalih banaka, širok je izbor, a za crni petak imaju akcije kolko kupiš tolko još dobiš i to mi je izvrsno. U slučaju da ne riješe ovaj problem koji imaju (a nezz o cemu se uopce radi, je li to zbog korone ili nešto drugo), moram se osigurat na drugi način. Koje su još banke pouzdane, da rade dostavu u RH i da nisu ograničene samo na svoju ponudu, odnosno da preko njih mogu kupiti itudje sjemenje. Pretpostavljam da ce sve imati akcije na black friday
 

crazydave

Aktivan Član
04.07.2011
85
401
53
Ja osobno volim Linda seeds. Imaju seedse od svoje banke po najnižim cijenama 1.5-3.5€. Prošli vikend je bio black friday sve njihovo 50% off.
Jeftini seedsi da ali dosta dobra genetika, nemoš bolje za te pare.
A i bave se distribucijom skoro svih ostalih banka, izbor je ogroman.