omjer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.08.2008
2
0
0
31
Dakle, nikad prije nisam pusio travu, nabavio sam supergrass. Sad me zanima koliki bi otprilike omjer duhana i supergrassa trebao biti da me "pukne"?
hvala :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ako je supergrass ono šta prodaju pod tim tzv. skunkom, onda je najbolje, koliko god to teško, da se nitko ne zavarava...to je dobra trava, ponekad čak i osrednja jer ima sjemenja... E sad, ako to ima u prosjeku nekih 3% thc-a, i ako se svi sjetimo lijepih vremena kad su se sređivale kese za jeftine pare, a vu bila dobra domaća sativa (mislim dobra, fino digne u high, pucaju filmovi, dobar filing), onda se i sjećamo kako se u dobru pljugu za 2-3 ljudi stavljalo oko gram-gram ipo vutre... to bi fino okinulo...

e, onda dolazi sad ista vutra ali u drugom pakiranju i cijeni... gram trave za 100kn??? i normalno da se soli ko dobar skunk ili vutra sa visokim postotkom thc-a čisto zbog ekonomije i vremena izlaska...inače naj bi bilo to sve stavit u jednu... jebiga...

Naravno da varira od brije do brije, čovjeka do čovjeka i najbitnije genetike..ali trava sa viskom nivoom thc-a, gram fino za dooobre 3-4 pljuge da fino okinu za 2 (može i 3 ako jako dobra roba bez ikakavog problema)... e sad, po meni osobno, čak i da se soli vu od 20% dobar omjer da razvali bilo bi oko pol grama... ispada možda previše, ali to je ko da uzmeš polu dozu bilo koje droge: bit ćeš zabijen, ali sigurno nećeš letjeti:) fino 3-4 sata budeš fin, a ne pljugu za pljugom...

Ako imaš više te robe, posovi više..ako si nabavio gram-2..jebada..zbog ekonomije to rastegneš na jedno 3 "dobre"..nema, zajebi brate....bez prave genetike neka ništa ni od pravog napušavanja....a i količina je bitna za dobar high...iako vidim da neki ljudi koji već duže puše, razvale se i od 0,2-0,3g obične vuje posoljene.... to mi nije baš jasno:vb_smash:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Slusaj amo..
Prvo zahebi duhan.. nepotrebno se navikavas na nezdravo komercijalno smece + neces imat pojma sta te lupa, duhan, kemija iz duhana ili vutra.

Ako zelis osjetit vutru nabavi si neku lulicu, ili bong. Stavi unutra koliko TI mislis da je potrebno i kasnije po potrebi dodaj ako mislis da bi trebao jos da postignes zeljeni efekt.

I neboj se da ces fulat dozu.. letalna doza THCa je 750kg popusenih u periodu kracem od 15 minuta, a znajuci da 90% ljudi nece prezivjet 20L vode ispijenih u istoj toj kolicini vremena budi svoj gazda i neboj se eksperimentirat.
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
elephant0r je napisao(la):
Slusaj amo..
Prvo zahebi duhan.. nepotrebno se navikavas na nezdravo komercijalno smece + neces imat pojma sta te lupa, duhan, kemija iz duhana ili vutra.

Ako zelis osjetit vutru nabavi si neku lulicu, ili bong. Stavi unutra koliko TI mislis da je potrebno i kasnije po potrebi dodaj ako mislis da bi trebao jos da postignes zeljeni efekt.

I neboj se da ces fulat dozu.. letalna doza THCa je 750kg popusenih u periodu kracem od 15 minuta, a znajuci da 90% ljudi nece prezivjet 20L vode ispijenih u istoj toj kolicini vremena budi svoj gazda i neboj se eksperimentirat.
slazem se skroz
 
19.08.2008
25
4
3
34
Gle ako ti je prvi put tko zna kak će te i da li će te puknut! Ja sam prvi put stavil pola grama tog skunka i nisam mogao otvoriti oči čovječe. Drugi put je bilo ono, ko mila majka! Malo pogledaj forume, paz da zarolaš dobro inače odu pare u zrak...-(. I slažem se s Elephantom, duhan je loš, al jeftniji...
 
22.08.2008
19
0
0
47
Ma nije stvar u tome dali je duhan loš ili dobar. Ne mješaš zato da bi uživao u duhanu, nego zato da ti je lakše povlačit dim i da bolje gori. Probaj sa pola-pola.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
evo ja sam s 3 grama (prava 3 grama ne ova zajebancija s ulice...ovo je s vage :)) prezivio 5 dana..ostalo mi je za pljugu jos...

s tim da sam svaki dan po 3-4 pljuge pusio minimum...i nisam uopce stavljao puno jer je staff presick..minimalisticka pljuga=kaos :) tak da...sve to varira...

iako sto tanje i bolje motas shvatit ces da uopce nemoras stavit puno u pljugu...meni su se ljudi znali izbezumit od jacine pljuge a unutra je bilo tipa 0.2-0.3g max... sve u svoje vrijeme :)
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
po meni vazda ide pola cigara na nebitno koliko vutre, samo da gori da ne moram palit svako malo..
za one obicne rizle listice ne role, role su vec za eksperimentiranje.. :D
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ma najbolje su role ond fino si napravim kakvu ja hocu (debelu malu, tannku dugačku) a ne da sad moras gizekice spajat.
ugl da nejdem offtop.
ma zamješaš da ti bude omjer 5o:5o. prvu tako smontiras(bar ja, ovisi kolko vutre imas i kaka je) a ak je slabo omjer povecas a ak nisi sve uspio popušt kolko si se razbijo dovršiš frulu kasnije xP
probaš pa vidiš
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma meni pošto sam nepušač najoblje motat s ronhil ultra light cgarama jer se one stvarno jako slabo osjete i ne drapaju grlo i tako, većini pušača su te cigare odvratne ali meni predobro jer se najmanje osjete od svih
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ma ovdje bih se morao sloziti s balcanom..
zato sto u taj duvan od cigara stavljaju milijardu i jednu kemikaliju bolje ovaj za motanje... garant imas za kupit neki "soft" dugan ili "mild" koji bih tebi odgovarao.
to ce ti bit bolje od ultra lighta milijon puta. a i jeftinije.
i samo rokajjjj