ona ne da

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ne da mi se otvarati nova tema, ali alergičan sam na djevojke i žene od svojih frendova, sad su im počele braniti da se sa mnom viđaju i da ližu. Jesam li ja lud? Umišljeni bolesnik koji s uljem skuplja ljude oko sebe. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA bijesan sam. Daj me malo oraspoložite:banana:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Da, da...ti okupljas kult oko sebe...treba te zatvoriti i poslati na psihijatriju... :icon_lol:

Pitaj svoje kolege jesu oni s tim djevojkama/zenama iz ljubavi ili su njihovi robovi...nikad mi nece biti jasno kako bilo tko moze nekomu dopustiti da im nesto zabranjuje...

Ako ti zatreba pacijenata...ja ti se dobrovoljno javljam da ih zamjenim... :icon_lol:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Sekach je napisao(la):
Da, da...ti okupljas kult oko sebe...treba te zatvoriti i poslati na psihijatriju... :icon_lol:

Pitaj svoje kolege jesu oni s tim djevojkama/zenama iz ljubavi ili su njihovi robovi...nikad mi nece biti jasno kako bilo tko moze nekomu dopustiti da im nesto zabranjuje...

Ako ti zatreba pacijenata...ja ti se dobrovoljno javljam da ih zamjenim... :icon_lol:
hahahahahaha, je je kult obožavatelja ulja, ma svak je tvorac vlastite sreće, mislim da su frendovi u k...cu, kad si tako dopuštaju, a gdje je ono šakom o stol. Mislim da smo došli u te godine kad više ne možemo birati, gle ne može svatko sebi naći sensi janu ili mrkvicu ili minku pinku, neka se ne uvrijede one koje sam zaboravio:vb_wave:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Relax man :)
Sad da ti kažem koliko sam "prijatelja" do sad "izgubio" jer su bili pič*e ne bi mi vjerovao ;)
Who cares! Ima ljudi na ovom svijetu s kojima se možeš povezati i imati nešto posebno, a ovi tvoji frendovi nek se skrivaju ispod suknji. Nemoj im zamjerit, nisu oni krivi.
Samo oprezno, jer ljudska glupost nema granica. Nemoj da ti neka nabrijana "baba" pošalje plavu svinjetinu jer pokušavaš njenog mužića navuč na "drogu". Misli na sebe, a njih 'ko hebe (na žalost, tako je kako je...life is bitch...)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
zlo&naopako je napisao(la):
Relax man :)
Sad da ti kažem koliko sam "prijatelja" do sad "izgubio" jer su bili pič*e ne bi mi vjerovao ;)
Who cares! Ima ljudi na ovom svijetu s kojima se možeš povezati i imati nešto posebno, a ovi tvoji frendovi nek se skrivaju ispod suknji. Nemoj im zamjerit, nisu oni krivi.
Samo oprezno, jer ljudska glupost nema granica. Nemoj da ti neka nabrijana "baba" pošalje plavu svinjetinu jer pokušavaš njenog mužića navuč na "drogu". Misli na sebe, a njih 'ko hebe (na žalost, tako je kako je...life is bitch...)
šta je najgore, mrzim kad mi napišu, "čekaj sad malo da se stanje malo smiri", zapravo su se našli. I mislim da mi odojak ne gine:chef2:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
poteraj sve te vucibatine u tri ptičice male....netrebaju ti takve tetkice...dečki su ti savršeno napisali.....zabri da nešto bude i da im plavohodajući idiot im zapali zidarsku...pa mislim da će pjevat ko dječica u zboru ako se već skrivaju iza suknjica :) nemogu vjerovat kako si to netko može dopustit....a svi glume maltene rokija balbou :D .....kako bi im reko....ne gledaj me predugo nismo jedno za drugo :D
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
HighBadger je napisao(la):
Ma vise ulja za tebe... :icon_lol: Ko nece ne mora, ko hoce dobrodosao... i to je to...

ups, sorry, i ti si žensko, nisam te spomenuo, sorry:costumed-smiley-027
da, ja sam sretan kad mogu dijeliti ulje s drugima, u čemu je čar da ja sam uživam, bolje je u dvoje, troje, četvero...the more the merrier:vb_wave:
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
aaaaahhahahahahaha svidja mi se tema! jbg, ti muskarci sto to dozvoljavaju....zalim ih. ali jbg to ti je ona, Va ginalna MANIPULACIJA haahha, sta ti je mindza a?? haha
mada ni ja nisam bolji, zivim sa tri zene (keva sestre...) i brate toliko ti isperu mozak.....zbog marihuane i gajenja......da se desi da sam unistio svoj box..da da svoj rastamanski box...jes da nije bio neki, ali mi je radio neki posao....sad bi im hebo majku hahaha eto to su zene, cak ne mora ni da ti bude neka djevojka ili zena, hebace te u mozak u sv. slucaju. hahahaha na kraju cemo mi da se guzimo njima a ne one nama STRAAAAAASSSSSSNNNNNOOOOOOOOOO!!!!!!!!
jooooj de ide ovaj svet???
a dobro ortacti ko ortaci, oni su tek posebna prica, jedni su papucici i odu u tom pravcu, a drugi su u fazonu a brate a prijateljstvo, i onda ko ce koga prvi da zahebe i da zavrne jbg a ja ti sedim ispred ekrana i ceskam se po glavi i pitam se sta me snaslo.......... :icon_eek::icon_eek::icon_eek: .......realnost brate.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
$DoLaR$ je napisao(la):
poteraj sve te vucibatine u tri ptičice male....netrebaju ti takve tetkice...dečki su ti savršeno napisali.....zabri da nešto bude i da im plavohodajući idiot im zapali zidarsku...pa mislim da će pjevat ko dječica u zboru ako se već skrivaju iza suknjica :) nemogu vjerovat kako si to netko može dopustit....a svi glume maltene rokija balbou :D .....kako bi im reko....ne gledaj me predugo nismo jedno za drugo :D
hahahahahahaha, a ja mislio da sam ja nabrijan, idem polizatiu 0,5 da se malo smirim:banana: Nije mi jasno, ako se na početku pokažeš takav, u cijeloj vezi ćeš biti takav. Mlakonja:violent018:
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Evo ga smajlic koji objasnjava neke stvari haha:keepoff: sad cemo pucamo :violent018::violent018::violent018::devilfingers:HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
:signs053::common053::signs054::signs054::signs054: :eek:hno:

PRSO SAM I JA MAZAR, pridruzujem ti se hahaha
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Glupson je napisao(la):
aaaaahhahahahahaha svidja mi se tema! jbg, ti muskarci sto to dozvoljavaju....zalim ih. ali jbg to ti je ona, Va ginalna MANIPULACIJA haahha, sta ti je mindza a?? haha
mada ni ja nisam bolji, zivim sa tri zene (keva sestre...) i brate toliko ti isperu mozak.....zbog marihuane i gajenja......da se desi da sam unistio svoj box..da da svoj rastamanski box...jes da nije bio neki, ali mi je radio neki posao....sad bi im hebo majku hahaha eto to su zene, cak ne mora ni da ti bude neka djevojka ili zena, hebace te u mozak u sv. slucaju. hahahaha na kraju cemo mi da se guzimo njima a ne one nama STRAAAAAASSSSSSNNNNNOOOOOOOOOO!!!!!!!!
jooooj de ide ovaj svet???
a dobro ortacti ko ortaci, oni su tek posebna prica, jedni su papucici i odu u tom pravcu, a drugi su u fazonu a brate a prijateljstvo, i onda ko ce koga prvi da zahebe i da zavrne jbg a ja ti sedim ispred ekrana i ceskam se po glavi i pitam se sta me snaslo.......... :icon_eek::icon_eek::icon_eek: .......realnost brate.
Ma ja razumijem sve to, ali one znaju i manipuliraju. U moje grčko vjenčanje ima jedna izjava za pamćenje. Muškarci su glave obitelji, a žene su vrat i okreću se tamo gdje hoće.
E jesi me oraspoložio, svaka ti čast:banana:
Da šta je najgore, oni znaju da ćeš im ti oprostiti, a pitanje je da li bi one da poliže?
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
pa ako nece da lize hahahaha necu ni ja njoj:devilfingers::devilfingers::devilfingers: ma nateras je milom ili silom hehe
 
24.09.2009
28
2
3
54
mozda cak i nije do zena nego do sta ce susjedi rece??hoces da te policija ulovi i slicna pitanja...u slobodnom prijevodu drustvo je nase u banani!!!!!!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
marica-mara je napisao(la):
mozda cak i nije do zena nego do sta ce susjedi rece??hoces da te policija ulovi i slicna pitanja...u slobodnom prijevodu drustvo je nase u banani!!!!!!
To znam, dovoljno je da otvorim vrata od kuće:cow_yellow: A da ti pravo kažem o policiji uopće ne razmišljam, valjda će se i tu nešto promjeniti s novom vlasti.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Lilly je napisao(la):
Pa ja mom decku ne branim, naprotiv, uzivam da se razbijem s njim :banana_rasta:

Da se razumijemo ja sam sretno oženjen, ali bi se i ja nekad malo opustio (kao nisam u zadnja dva mjeseca) moja neće, ali to je druga priča i to poštujem, ali dok imam ulja ne odustajem od nagovaranje, hoću i želim to sa svojom ženom, morat ću joj u čaj staviti pa malo maslaca:ridinghorse: