One Plant Show - Mazar Extra u epizodi: SCROG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Ljudi...hvala od srca na lepim rečima. :respect:
Svašta nešto bih lepo svima odgovorio, ali prilično sam napušen...
Moram reći da sam veoma ozbiljno pristupio ideji "one plant show" i da sam do pre par nedelja bio maksimalno fokusiran da izvučem najbolje i najviše od ove biljke. Poslednje dve nedelje sam konstantno odsutan i to se primećuje. Uprkos tome nadam se mirnoj završnici.
I još moram da dodam....
Uz svo poštovanje prema svima ostalima, moram da priznam da mi je kompliment od @opa cupa najdraži, jer sam po dolasku na forum bio oduševljen slikom i pristupom growanju koji taj čovek ima, pa su mi prvi utisak i neki odličan Lst, ostali urezani kao motivacioni reprezenti i dan danas. :)
Živi bili svi pa se vidimo kod berbe. :razvaljen:::respect:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Brao Barba care,imas pravo na neki nacin,biljka podsjeca na onaj lemon skunk od ope.. :clap::. Kako god svaka cast na ovoj fantaziji od biljke,mora to ici min g/w!! :eek:
:gled::gled::gled: :ajnstajn:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Taj pomaknuti sat me...pomakne i dezorijentira.Treba to ukinuti !
A ovakav komentar mi da krila,ako moja ruza ne zatvori prozor ..ode opa sa treceg kata na parkiraliste.
Mozda je vrijeme za nekakav dnevnik uzgoja :) sad ti mene inspiriras ;)
Drago mi je da je taj lemon primjecen:banana123: i drago mi je da sam tu sa vama :)
Barba :respect:
 
Poslednja izmena:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
@opa cupa siguran sam da ćeš nas počastiti jednim bomba dnevnikom uskoro. :)
@WEEDetix nisam brojao. Najdeblji su većinom po krajevima, ali su me i neke grančice po sredini fino iznenadile. Mada, jasno je da se ovakvim brojem vrhova malo izgubi na pojedinačnoj veličini, ali je zato ukupni rezultat daleko bolji (bar se nadam). :D@Himalaya Gold sećam se tog prvog dnevnika i panike zbog semenki...ali zaboravio si...stisnuo sam petlju i rizikovao do kraja. Vrteo sam tu svašta nešto, ali nisu završile u dvorištu. Bila je to igra živaca.:murija: :) hvala na komplimentima :respect:
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Bravo Barba , cekamo da vidimo ovu 'gorilu' koliko ce da da cisto jer mislim da ce dati vise od vecinom outdoor biljcica...Za ovo treba znati znanja svaka ti dala lega ovo je vrh.CESTITAM:clap:::clap:::thumb::respect:


Edit: Brate zbog ovog growa treba te forum pocastiti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa