Online narudjba ulja medicanna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.04.2015
7
0
1
54
Ima li tko iskustva s ovim proizvodom...bolestan sam u pm a nemam mogućnosti sam krenuti u uzgajanje i izradu pa mi je svaka informacija dobrodošla. hvala unaprijed
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
puno puno preskupo, 600€ za 10 ml...

edit: guglajte medicanna hemp oil, da ne reklamiramo.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Metalac di si to izvukao ja nevidim nikakav link? Pretpostavljam da se radi o cbd oil ono ima tu cijenu sad ovisi samo koje je koncentracije al u svakom slucaju je skupo za popizdit

Edit: ovisi koja je bolest u pitanju i koliko ima novaca za ulje ali ovo nevrijedi te pare premda je to cijena po kojoj se prodaje ali ovo ima 19% cbd-a a nadje se za iste pare i sa vecim %
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
******
uglavnom,zeznuto je ovako tražiti ulje
javit će mu se možda neki diler na pp i uvaliti tko zna šta po tko zna koju cijenu
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339
22.04.2015
7
0
1
54
To je ulje koje Metalmaniac spominje. Znam da je poskupo ali mi jedino ta firma ozbiljno djeluje/tracking posiljke i sl. Bolest-neuralgija trigeminusa. Nedo bog nikome pa ni neprijatelju.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Svasta covijeka snadje :( cuj neznam koliko moze pomoci u tvom slucaju ali ako imas taj novac isplati se probati jer u najgorem slucaju mozes izgubiti samo te novce al ako dobijes i mali pomak to ce znacit da si na dobrom putu a onda ce sve biti lakse i jednostavnije

Sretno sa lijecenjem i obavijesti nas kako napredujes
 
22.04.2015
7
0
1
54
Napominjem da nemam iskustva s uljem. U bolnici me trovali tegretolima, lyricama itd...Surfo u potrazi za spasom od bolova. Prvi dim u životu povuko s 40 godina i vise mi je pomogao od svih kemija pa bacio ta sranja u smeće. Link za medicannu nasao na hr.portalima citajuci o legalizaciji. Ne treba mi nikakav cbd i jebeni dodaci prehrani vec nesto s puno thc/a da si ne ispalim metak u celo kad zaboli/a koliko boli, vjerovatno bih promasio i samo si otfrkario uho...
 
22.04.2015
7
0
1
54
Thanks Mario 339! Dakle, ovo zaboravit. Buduci da u jebenoj hr trenutno trave ni za lijeka, molim odgovor na 2 pitanja/ mogu li s medicinskom dokumentacijom u Sloveniji ili Ceskoj potraziti ovlastenog doktora da mi izda recept za nesto s thc om. tipa sativex i sl. Takoder, koliko najvise medicine se moze legalno kupiti u Nizozemskoj, odnosno ako postoji limit, mogu li fino od jednog do drugog koffe shopa pa pet po pet grama...Hvala svima na azurnim odgovorima. Ne bih bio ovako dasadan da nisam u velikim govnima. Pozdrav
 
22.04.2015
7
0
1
54
Hvala na šamanskom odgovoru. Sutra u doktora po recept. Vjerovatno samo za prvu pomoć dok se opet ne dokopam prirodne medicine (ovo ipak izgleda neka teška kemija). Btw ako mi Chili može pojasnit to oko "automatike". Dosad samo jedamput sadio (neka Hvarska domaćica) i nije baš najbolje ispalo. Zbilja se nisam nadao ovako brzim odgovorima. Hvala svima;izgleda da su jedino napušeni danas ok. a to velim kao bivši policajac. (bez brige, već deset godina sam pandursku zamijenio kuharskom uniformom)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ko travu puši, dobar je u duši ;)

Pod automatike je mislio na autoflower, odnosno na sorte kanabisa koje nakon određenog vremenskog perioda procvjetaju, bez obzira na to koliko sati svjetla imaju tokom dana, što znatno skračuje vrijeme uzgoja, ali i smanjuje prinos u odnosu na sorte koje ne cvjetaju automatski.
Da bi ovo shvatio, moraš malo pročitati o uzgajanju i sortama ;)
 
22.04.2015
7
0
1
54
Shvatio. Malo mi tesko surfati u ovom stanju. Iz iskustva, koje su najbolje sorte automatike za ublažavanje bolova i po mogucnosti koji link za narudjbe?