Online narudjba ulja medicanna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2012
24
18
3
46
A ovo CBD oil od RQS-a nebi šljakalo? 10ml 35eur
Vidim da ima samo 4% CBD-a.
Htio sam ulje preporučiti ujni sa reumatskim artritisom. Mislite li da ima smisla probati sa tim uljem ili treba jače koncentracije CBD-a i (ili) THC-a?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Koliko ja znam ljudi s RA uzimaju i ulje od industrijske i pomaze im. Tako da, probaj, i nisu neki novci....
Iznenadi ujnu ili bi ona mozda THCa:makaze::wave:
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
A ovo CBD oil od RQS-a nebi šljakalo? 10ml 35eur
Vidim da ima samo 4% CBD-a.
Htio sam ulje preporučiti ujni sa reumatskim artritisom. Mislite li da ima smisla probati sa tim uljem ili treba jače koncentracije CBD-a i (ili) THC-a?

Ja sam bio narucio to ulje i mislim da joj to nece pomoci jer je to od industrijske konoplje , ja nisam strucan u vezi toga sto ti ujna ima ali ja sam ga uzeo bio za probleme sa spavanjem i nisam ga bas osjetio a kapao sam po 3 kapljice odjednom a to bi te sa pravim uljem osamutilo da se nebi mogo 3 dana dignut iz kreveta. Jako je rijetko i mislim da je razrjedeno sa maslinovim uljem u jako velikoj kolicini . Nije skupo pa te ne kosta puno probati a i ja sam na poklon od njih dobio jednu sjemenku automatika koja je upravo na klijanju :) Mozda te iznenade Royalci :) Pozdrav i sretno tebi i strinoj .
 
01.09.2014
71
163
33
LDN ti je najlakse resenje za pocetak, iako ti legalno treba recept, sigurno mozes da nadjes i bez toga.
Dakle, koliko sutra kupi Naltrexone, rastvori tableticu u 50ml destilovane vode i uzimaj 4,5ml pre spavanja.
Drzim fige i javi utiske!

p.s. ne bi trebalo da uzimas painkillere, dok si na LDNu, a nadam se da ti nece ni trebati. Pokusaj bez lekova i iskljucivo sa LDN.