Operativni sustav koji nikad necete zamjeniti drugim...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.11.2006
10
0
0
ma recite ljudovi sta hocete...
windows 7 -> najbolja podrska za drivere do sada, najljepse sucelje (slicno vistinom, al velika razlika.... obozavam novi taskbar)
jednostavan, ne pita te puno gluposti, rade ko urica, bootaju se u 10 sec

jos ni jedan crash sustava nisam dozivio, ni jedan problem s driverima (ako ne podrzava drivere, automatski vam da link za download)

jos puno prednosti... al necete znati dok ne probate

a tek je beta... zamislite onda full...
evo jedan screenshot da samo vidite




ps
ignorirajte ovo not genuine ( a ciji jesu :D)
rade savrseno
 
31.01.2009
15
0
0
38
Dobra glazba Founder :D

I opet prepucavanja oko linuxa i windowsa (cekamo mac-ovca nekog)...

Dos je naj...prekrasno sucelje,stabilan,i pocetnik se lako snade u njemu,nije zahtjevan,... :D
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
consoling2.gif
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Koji ste vi likovi, microsoft je napravio wine, likovi koji znaju da je orginal microsoft smece su sredili te wine i dali vam ih besplatno a ovi mogu izgledati i ko faking linuxi cak se i komande mogu pisati fora je u tome sto imaju sve drivere na sebi (ako netko ima problem javlja se na toshibama nek se samo javi objasnit cu mu) svi mi mrzimo korporacije koje ubiru milijone na neukom puku... Svi operativni su dobri za ljude koji ih znaju iskoristiti do kraja i nekima neki operativni ne leze...
Ja sam probao sve cak imam usb verzije svih osim maca jer mi on jednostavno ne lezi ne snalazim se na njemu...
Fora je kod ovoga sto sam vam ponudio da odaberite ako ocete nesto sto je tipa wina ali puno bolje i sigurno nema spyware i ostalih sranja jer je to za obican puk napravljeno a ne da se sjebu ljudi...
Jebale vas rasprave koji je najbolji ako niste sve probali (ja jesam i svi su dobri pa cak i usrana vista ali opet svaki ima odredjene mane preko kojih neki ljudi ne mogu prijeci)...
Probajte ovo samo sam to rekao ne silim vas....
I da shamane sve je opcionalno nista ne trebas snimat mozes cak imat samo xp bez serial numbera a opet postoji mogucnost da cd sve sam napravi i ti dodjes nakon 2 sata na gotove wine osim sto u winampu trebas kod instalacije uci u properties kad te konzola doslovno zamoli za to da ga registrira pod orginal ali cak ni to ne trebas....
Pusa ljudi i mir oko operativnih sistema svi su dobri...
Pusek
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
E i ja koristim Windows 7
Odlično radi u odnosu na XP (i naravno, Vistu). Jedino što mi je matora mašina pa nemam drajvere za grafiku te ne mogu da teram aero, ali i bez toga je savršen. Bolji od bilo kog Windowsa i Linuxa koji sam do sad probao (a probao sam ih dosta).

I da, ne može upgrade sa XP-a, mora sa Viste ili clean install.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
kad imate komp pentium 3 450mhz sa 128mb rama počinjete gubit zanimanje za njega, kamoli za koji software sistem imate:rofl::icon_lol:

Inače imam xp i dosad me služi, nije sistem pao nijednom začudo, tako da sam i više nego zadovoljan...prije imao dugo win 98SE, al to bilo smeće teško, pao mi komp u to vrijeme barem 20tak puta u roku od par godina, non stop problema bilo:vb_whip:

Probao ubuntu par puta kod frenda, čini se jednostavan i elegantan, brz, bez nekih pretjeranih komplikacija...bio mi dobar:) al sa ovom krntijom koju imam, ni ne isplati se experimentirat da mi ne bi jednog dana samo explodiro u facu:icon_lol: inače, why not, probaš pa ako bolje, ostaneš...kvaliteta je bitna, ne ime i brand:))
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
U narednih deset nedelja kompanija Microsoft će započeni sa postepenim ukidanjem Windows XP operativnog sistema tako što će izmeniti ograničeni plan podrške za ovaj sedam godina star operativni sistem. Windows XP je najuspešniji operativni sistem koji se ikada pojavio a ukidanje najavljene podrške će započeti 14. aprila. Ova kompanija obično svoj proizvod čuva vodećim pet godina nakon čega dolazi novi proizvod koji zauzima prvo mesto dok prethodni postaje sekundardni u narednih pet godina. Međutim, vremenski period između predstavljanja XP operativnog sistema i njegovog naslednika, Windows Vista, prisilio je ovu kompaniju da produži taj period na čitavih 13 godina.
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Jebo vas ja i offtopicarenje... iskreno puca mi ona stvar koji je operativni najboljim ko koji koristi i zasto ga koristi i specifikacije toga.... ovo je tema o winborgima
 
31.01.2009
15
0
0
38
Red Weed je napisao(la):
Jebo vas ja i offtopicarenje... iskreno puca mi ona stvar koji je operativni najboljim ko koji koristi i zasto ga koristi i specifikacije toga.... ovo je tema o winborgima

Bez uvrede ,al ako te boli k,zasto je onda naslov ovog topica "operativni sustav koji nikad necete zamjeniti drugim".

pa sam naslov teme navodi na to da ce se povesti rasprava ko sto koristi i sto je bolje od cega.... i naravno,kad linux i windowsi dodu u istu kosaru nastane pizdarija...

A i mislim da je u redu reci tko sto koristi (nije toliko prikladna tema) i kako mu rade jer svaka informacija je korisna... al ipak....svak ima svoj ukus i svoje misljenje ;)
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Habibi je napisao(la):
Bez uvrede ,al ako te boli k,zasto je onda naslov ovog topica "operativni sustav koji nikad necete zamjeniti drugim".

pa sam naslov teme navodi na to da ce se povesti rasprava ko sto koristi i sto je bolje od cega.... i naravno,kad linux i windowsi dodu u istu kosaru nastane pizdarija...

A i mislim da je u redu reci tko sto koristi (nije toliko prikladna tema) i kako mu rade jer svaka informacija je korisna... al ipak....svak ima svoj ukus i svoje misljenje ;)

Ja se ispricavam ali nalet nelagode prema forumima je bio... Naravno da je forum za to da se raspravlja ali tema su winborgi i sta su i pitanja u vezi winborga...
Ako me zanima tko sta koristi otici cu pod temu koji operativni sistem koristite koji je isto u ovom podforumu...
Jos jednom se ispiricavam....

@bongash - naravno da je najbolji onaj koji koristite i onaj na koji ste navikli uz to da je podrska za vasu konfiguraciju dobra...

Samo tako dalje...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eo Instaliro ga i radi ko svinja brz a ovo što uz njega dolaze svi mogući programi je nešto savršeno.
Čak i super izgleda.
Bilo nekih problema sa zvukom ali rješio to
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Neznam koji je "najbolji os" (lol?) ali meni win ne sere, sve mi funkcionira kako treba, i ne vidim funkciju "preporoda" kad sve ide kako treba.

Na ubunutu sam radio par dana na cimerovom kompu kad sam strgao svoj laptop, onak izgleda lijepo al onak, stvarno mi je svejedno sta je. Želatinasti prozori bi bili lijepi za vidjet pod utjecajem, da :D
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Šaman Šandor je napisao(la):
Eo Instaliro ga i radi ko svinja brz a ovo što uz njega dolaze svi mogući programi je nešto savršeno.
Čak i super izgleda.
Bilo nekih problema sa zvukom ali rješio to

Riječ je o winborgu ... da ne bude zabune ? :vb_kez:
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Šaman Šandor je napisao(la):
Eo Instaliro ga i radi ko svinja brz a ovo što uz njega dolaze svi mogući programi je nešto savršeno.
Čak i super izgleda.
Bilo nekih problema sa zvukom ali rješio to

Shamane svaka cast...
Da sa zvukom ima problema ali ne radi winborga vec SP3 tako da se u regeditu samo prebaci na SP2 i snimi zvuk... tako je bar najjednostavnije...
MOzes mi samo za informaciju reci koju si instalacijsku opciju odabrao i ako je od 4-6 da li si koristio driver package...
Unaprijed hvala...