Operativni sustav koji nikad necete zamjeniti drugim...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
pa prvo 6 pa mi zvuk nije radio pa sam mrdo okolo i konto da je možda od toga pa instaliro verziju 3 i opet instalirao drajvere za zvuk i opet neradi ali ovaj puta brat se sjeti de probaj jack onaj uključit i isključit i napravim to i sve radi

Pošto nisam neku razliku primjetio nije mi se dalo sad opet instaliravat s onim novijim drajverima
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Sve je opcionalno

Kad instaliraš windowse onda možeš ući u taj izbornik i odabrati šta da ti stavi od programa nemoraš ništ ak neš
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
da.. ovaj ja se sam bojim da neš en za***** pošto sam zajebao sa ovom prije temom al dobro ovo nije tema da al ipak.. isto ja baš ne znam kak to sve ide pa ono da nebi neš zajebao pa se morao ***** s tim ohoho dok mi opet neko ne složi windowse jer si ih baš ne znam sam složit.
tog se bojim i da jel ja gubim podatke ak bi ovo išao instalirat?
znam da sam noob al jbg ipak sam to ja i još se baš i ne razumijem u takve nekakve stvari pa ono..
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ufff....
Gubis sve podatke koji su ti na particiji di su ti prije bili wini jer tu particiju trebas deletat i napraviti novu....
Ako neznas bolje pozovi nekoga ko zna skini ovo sprzi i daj mu to u ruke i reci mu da ti instalira...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
pa bez beda modjes i ak imas na toj particiji neke podaktke koje treaš samo fino nove win stavis bez formatiranja i iceg.. i ond sam obrises ove stare win kad pokrenes ove nove.... i pri paljenju kompa on te pita koje oces pokrenit....
a ond opet kolko je to dobro za komp.....kontam da nemodje bit lose jel su kompovi glupi....
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
pa staviš nove windowse bez formata samo da kopiraš podatke koje ne smiješ izgubiti a onda fino format i svježe windowse bez smeća