Opet ja[da neznalici nebude dosadno :D ]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Evo da malo vrištite jer sam ja pop-...ludio!
ovako:
ja sjedim kod kuæe i onako starci doðu i kao ideš ti sa nama kod psihijatra,naravno pola sata prepucavanja i onda sam napokon otišao samo da mi starci prekinu srati.
Došao ja tamo i on mene nešto ispituje ja ga ladno odjebem.I pita on mene jesi konzumirao cannabis....reko ja jesam:D
i,zlatno pitanje.
Njegov odgovor je bio:
Isti si onda kao oni ljudi koji uzimaju heroin!
ETO ETO ÈOVJEK KOJI JE ZAVRŠIO FAKULTET ZA PSIHOLOGIJU TO KAŽE JEBO MU MAMU I NJEMU I NJEGOVOJ DIPLOMI!
naravno pokazao mi je knjigu koju je napisao u kojoj pokazuje i piše [on napiso] da je marihuana šetna kao heroin[pokazao mi je ...užads],da je to psihohalucogedna droga i da stvara tešku ovisnost!!

i pola sata mi je tupio pred starcima da je to isto kao kemija!

A znate isami koliko sam puta napisao fuj kemija i koliko volim žižu!

eto....gdje ide ovaj svijet!

seljak veliki!

jedino što me je nauèio je da mi je dao još jaèu volju da kurim i da dokažem da ovakvi ljudi su totalno u kirvu!

i još jednom za sve....po 12343432 put

ODPRDITE OD KEMIJE!ŽŽA 4 EVER!

p.s. šta ti kažeš na ovo neznalica :wink:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
pa sta da ti kazem....i ja sam posle vojske "morao" kod psihijatra mada nije bilo samo zbog "droge" nego kao cudno se ponasam ,dolazim svako vece kasno kuci a decak ima samo 19 gosina,spava do 12 ...ma nesto tu nije u redu....

i tako ti moja mama udovori meni ljubavni sastanak sa psihijatrom...

pita sta je problem ...ja kazem nista...

kako se slazes sa roditeljima...ja kazem kad se vidimo onako(sto i nije cudno za te godine)

p[ita jel se drogiras-ja kazem ne

jel pijes....ja kazem samo sa drustvom...

i tako pricali smo jos neki minut nakon cega me zena pita...

a zasto si ti dosao ovde....ja kazem,pa nemam pojma to vi trebate meni da kazete vi ste ovo ugovarali sa mojom majkom....

posle toga je pozvala moju majku u ordinaciju ja sam izasao one pricale neki mitut i od tad valjda ne trebam da idem kod psihijatra :D :D

eto sta da kazem...
sve u svemu voleo bi da vidim tog ko cita misli i zna ko sam ja a ja jos uvek sebe umem da iznenadim sa ponekim postupkom...ma kakvi psihijatri i ostali jing jang jung micubishi toyota magovi.... :wink:

opusti se zele ti najbolje ali kao i svaki roditelj ume malo da udavi sa tom brigom....
evo i sad ponekad majka skakuce i kao nervira se prica i brine se.... sad je samo zagrlim onako kao neko dete jer znam da mi zeli dobro ali takva prica i briga malo smesno izgleda u ovim godinama....

neka ih to je valjda posao roditelja...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
ma kakvi psihijatri i ostali jing jang jung micubishi toyota magovi....

xaxaxaxaa 5 je ujutru a ja se smejem... probudicu sve u kuci... xaxaxa

Ova ti je dobra... nasmejah se...

@ Domba
Brate tvoji ti zele samo najbolje, oni misle da ti pomazu. I ja sam isto bio kod psihijatra(odvukla me keva pre 3-4 godine), i rekao sam otprilike isto sto i neznalica i sta ti moze...
Moj savet ti je da kazes da neces vise da pusis travu i da ces da budes dobar i da ih mnogo volis i da se izvinjavas za sve sto si im priredio...
Da se pritajis malo ali kasnije da si nastavis po svome. Ako to ne uradis samo ces da nerviras tvoje i da im zagorcavas zivot.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Moj savet ti je da kazes da neces vise da pusis travu i da ces da budes dobar i da ih mnogo volis i da se izvinjavas za sve sto si im priredio...
Da se pritajis malo ali kasnije da si nastavis po svome. Ako to ne uradis samo ces da nerviras tvoje i da im zagorcavas zivot.


nije to bas tako... onda za malo vremena kad zapali, opet ce bit skrivanja, gledanja doma u pod, da mu nevide oci, gluma, laganje itd... u slicnoj sam situaciji i nikako to nebi napravila... nekako mi je dosadilo stalno lagat i sva ta sranja radit....tako da cu ih sad samo pokusat naucit nesto o vutri, pa makar na to potrosila dio mladosti i dosta zivaca...aurghhhhhh :evil:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ma prihvatit ce to roditelji..nemoj im lagat puno...
reci im da si ti dokaz da trava nije stetna...tako ja cesto svojima kazem...
 
10.11.2006
0
0
0
Sto se crvenih ociju tice-Prokulin kapi cim dunes i bice ok, samo ne preteruj sa njima nisu bas zdrave! Stavljaj ih samo kad postoji opasnost da te vide "opasni"!

Bolje odrzavaj dobre odnose sa roditeljima, bice ti lakse nego da teras po svom!
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
moja mama je mislila da kad zapališ joint da vidiš zelene slonove u crvenim gaæicama...i tako ja jedan dan pijem s njom kavu a tako mi se pušilo i ja otišla u hodnik smotat,sjela sam se pored nje i samo sam joj dodala....ha kako smo se samo smijale...njen komentar je na to da to nije ništa strašno ali da ima malo prejak miris...stari se još uvijek nije pomirio s tim ali ja sam ih informirala pa više nemaju konzervativno mišljenje o tome i tako sad dišem punim pluæima i više se ne moram skrivat....(iako bolje da vi to ne iskušavate doma ako su vam straci konzervativni)izdresirala sam ih :banana_kauboj: -jah bless-
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
moji su starci dosta liberalni po tome pitanju (pogotovo mama) ali toliko im je mozak ispran gluspostima sa televizije, novina, kretena sa ulice... vec dosta vremena se trudim dokazati im neke stvari, i potaknuti da sami stvore VLASTITO misljenje o marihuani... a ne neko medijski nametnuto vladino sranje...

to je dosta tezak zadatak, ali, ne odustajem :)