Opet sam se PREPUŠIO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
elephant0r je napisao(la):
THC je prosirivac percepcije, a na osobi je da odluci u kojem smjeru svijest zeli siriti ovisno o stanju u kojem zeli postojati.
predobro rečeno
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
balcan_smoke je napisao(la):
gadno je i kada ti pritisak padne
uglavnom je ljubičasto
ne vjerujem da je tlak u pitanju ždero sam i pio cijelo vrijeme
ugl odlična je trava dobra za "trening" jer ovi jači halucinogeni čini mi se sami vode :D a trava ti da gorivo pa ti voziš kud možeš s njim,iako većinom upravlja nesvijest.
jedino mi je žao što neznam kad će opet doć ovaj izvrstan haš :D a imam ga za još jednom.sad će bit neki zero-zero ili kako se već zove.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Ova tema zaslužuje sticky, svaka čast svim učesnicima.

Opet, kažem, treba svako naći optimalnu dozu i nikako ne ići previše preko, ako se desi, jebi ga! :D
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ne treba se ić preko granica,al problem je što je nemoš znat dok ne dodeš do nje a većina ljudi se i debelo podcjenjuju.uzimat ugodu il "zdrav razum" kao granicu je najveća greška kod thc pa i većine halucinogena čini mi se...treba se barem malo "pretjerat".
(bar kod trave to smiješ radit :D jer nema šanse da se predoziraš)
kad se "pretjera" bude i izrazito neugodni dijelova
al će zato iskustva bit puno interesantnija
i poučnija ovisno o tome kolko si spreman na istraživanje.
u tim neugodnim stanjima se najviše nauči,a kad se to naučeni i primjeni sljedi i onaj ugodniji dio :D.
kad sam na thc-u il posebice ako je neki jači halucinogen osjećam se kao neki istraživač...ili detektiv stvarnosti :D dobijem trag
i onda ga istražujem i polako iako neznam šta zapravo tražim dijelovi se počnu slagat
dok ne doznam cijelu priču.nemogu ni pretpostavit šta će bit kad doznam priču,al
vjerojatno ću prije toga umrijet :D.al obožavam kad dodem do tog stanja u kojem se sve al baš sve svaka misao svaki trenutak prošli i onaj što sljedi slažu u nekakav mozaik i čije dijelove i cijelinu imaš savršen uvid.dogodi mi se da i trijezan iskusim takvo stanje al to je ugl jako kratko :D.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Nekako, nalive misli najviše imam kada se prepušim, ali to je stond stanje gde se ne pomeraš već si samo sa mislima prepušten.Možeš dosta toga da skapiraš, ali nije filing dobar ni malo, više volim zajebanciju sa društvom.
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
meni je best kad mi otkazu noge =) trnci me hvataju i micem ih s teskim naporima.....=)
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
opet sam se prepusio...pol sata nisam funkcjoniro........ufffff
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
meni je sad svako napušavanje postalo prepušavanje :D.
probo sam pit pivu uz dim i odlična je kombinacija.
čak je čini mi se i malo pojačala djelovanje.

postao sam dvojan.bio sam pričo sa prijateljima i neke standardne thcovske avantrure smo doživljavali ali ovaj put sam istovremeno s tim
bio potpuno svjestan nečeg šireg.
razmišljo sam o tome i analiziro taj doživljaj odvojeno od "thc avantra" koje su svejedno postojale.
ma neznam kako da to opišem osim da sam si uspio klonirat svijest :D.
stvarnost je u toj široj svijesti postala živa.
nisam konkretno vidio,zbog one "uže svijesti" al sam osjećao
kao da pleše da je primjetim jer ona je cijelo vrijeme tu samo skrivena u pojavama.
kako sam to sljedio to je bila sve življa.nešto mi je htjela poručiti.
postajala je sve stvarnija i počinja sam je čut i vidit.ne kao halucinaciju već je oblikovala pojave u tu svoju poruku.čuo sam je valovima i micanju trave(uf kako pjesnički ovo zvuči :D).
tako da bi svaki zvuk imao svoj ritam i zvučao gotovo kao govor.
nažalost glup kakav jesam sam se uplašio.i stagnirao na tome.
al jako malo mi je falilo da brejkam tru.

od kad sam probao trip hašom polako skoro pa uspjevam
ostvarit isti intenzitet djelovanja.
u biti mislim da mi je nešto i rekla al se nemogu možda sjetit jer sam poslje toga i dosta spoznaja izvukao.al to su bile spoznaje koje sam i prije znao samo sam ih prvi put istinski shvaćao(iskustveno),dok je ova koju sam trebao dobit bila potpuno nova.
nadam se da nije stvar u hašu :D jer dok se ne vrati ovaj isti morat ću par mejseci čekat.
edit:e da i kad sam počeo doživljavat stvarnost tako kao osobu s kojom komuniciram
i koja mi se otkriva.bio sam siguran da je takav osjećaj vizije.jer ona kao da je nekako integrirana u mene.sve se normalno događa i onda se neovisno o tom ubaci.
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
i opet sam se prepusio s tim da sam dosao do neke lude ideje da te skroz razvali morate provat na meni i frendu je upalilo ludnica... UPUTE : sjedite na neku zimzelenu klupicu i spusite 2 ,3 jointa, nakon toga sto spusite rasirite noge i spustite glavu dolje ne treba puno dolje ali laganini i zabuljite se u jednu tocku i samo lagano govorite da se sto vise skoncentrirate na tu tocku nakon 3-4 minute.. polako dizite glavu ali pomalo i vidjet cete kako vas lansira u oblake fora totalna ...provajte i uzivajte
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ne zove li se to kljuc drugim riječima?:vb_devil: ajde ajde...pa produktivnije izbijavat vutru...ne glava među koljenima i piljit u točku:assshaking:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.