Opet sam se PREPUŠIO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.08.2008
6
1
0
36
Evo sinoć sam sa ekipicom cugo u gajbi,ono prije grada pa ubiti ni ne izađemo.
Pilo se vino,piva,ono standard.
Sada tu dolazi onaj zanimljivi dio.Lik donio domači,indor skunk nakalemljen na ovu našu balkaniku,ono pokazuje slike na mobu,puna soba tog sranja,ma ono...
Kaže neka dizalica,mi imali neke hedove za ustonirat se,pa pomiješali to dvoje.:icon_mrgreen:
Par pljugi se izredalo,ova diže,ova spušta i PAF! Hladan znoj,slabina i nesvijest.
Nakon 20 min.dolazim sebi,ovi nisu ni mskužili da me nema,kad čika Kure dolazi(njegova je gajba)I njemu slabo!!!
Tako je i on odležo svoju 20 - icu.
Tako znamo da je žiža dobra:rasta1:
Poslije zajebancija koda ništ nije bilo
Zašto ovo postavljam za temu?
Jer me zanima koliko se to često i drugim ljudima događa,pa evo da vidimo....
Dali se puši kvaliteta ili kvantiteta?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Jebiga brate...promijenila se vremena. Još prije 4-5 godina pa do nekih godinu ipo unazad, dok bila fenomenalna situacija sa vu, kvaliteta i jeftinoća, znalo se često prepušit...a onda počela dolazit neka suha pilja na tržište, zapališ 10 pljugi a ono ni ne zabi (da ne govorim kako još), pa sad ima dobre robe (mislim, domaje friške nije to neka provjerena sorta pa da lupa) ali cijene takve da kupiš peticu za 300 pa pušiš 2-3 dana (količinu koju si prije popušio u pola dana)... Tako da mene osobno jebe ta ekonomija i situacija loša koja sad došla na snagu... uzgajat ne mogu, također nitko od mojih poznanika ne uzgaja niti žele (a ima ih koji su podstanari i nikako mi ne ide u glavu šta neće sadit a svaki dan bacaju ogromne pare za smeće), a niti nema pravog skunka ovdje za sredit (ili ja barem nemam vezu za njega)...čak i da ga se ima, nas troje na gram za sto kad bi bilo, šta, zabili bi se, ali premalo je to da se prepušiš pa i da je najbolja stvar na svijetu...

E sad... prepušavanje... meni to ima više vrsta (da malo začinimo priču:)... prvo bi bilo ono kad se ubiješ pa moraš zakljucat i odmorit mozak, okice zatvorene i u tim stanjima mogu se i pojavit lude brije po glavi i slike... to traje šta, oko 15tak min ono baš nalet jaki, a onda odmor dok ne spusti još čuku... pa onda ono baš doslovno prenapušavanje kad ti se sve počne vrtit, riga ti se, kao da si dobrano pijan, gubiš motoriku, oči ne mogu bit otvorene, moraš sjest negdje sam na miru i odmorit se i čekat da spusti... u takvim stanjima, vutra itekako se može doimati kao jača droga sa nekih psihodeličnim elementima...nisu ni čudne priče početnih pušača koji se izvrnuli od dobre robe jer išli preko granica, a onda pričali o vožnji ko da pojeli trip, bombon, žuto-bijelo sve u kombinaciji... to prenapušavanje je meni užas, imo sam takvih situacija baš hazard 5-6puta u životu, kad me baš šiljilo ko da sam mrtav pijan, bacalo, bez kontrole si, proklinješ se i samo želiš da prođe... treća vrsta mi ispada kombinacija alkohol pljuga, to u većim količinama alkohola, zapališ pljugu-2-3 i koma...zna se dogodit i riganje.

Jednom sam rigo u životu od vutre (kad se samo puši). Bilo je to dan prije nove u Zagrebu, prije 2 godine... bili kod ekipe u dubravi, počelo se motat, svatko vadi svoje kese kifova, u pljugu se stavlja po gram ipo-2 uz pol cigare... topovi, 2 u krug na nas 6, dok se jedna tura vrti, rola se nova i tako non stop...u jednom trenutku pojavile se 4 pljuge u krugu, frend koji inače luđak srolo nekog topa od 4 grama i 20tak cm, stiže neka pljuga iz daljine ja gledam koji k.urac ovaj napravio:D i tako se puši, jedna za drugom, 30grama otiđe u sat ipo, čovjek lakom pa konta ne želim prestat, imamo mi imaju oni dobre vutre, još nova treba to proslavit...vraga... prostorija se napunila dimom, ovaj neće otvorit jer vani snijeg, mene počne davit...i šta oni naprave? na televiziji stave Big Brother, kao finale bilo (kad onaj cigan hamdija pobijedio) a to u dubravi pa da pogledaju to jer iz njihovog kvarta... ja im govorim, miči to, ali nitko me ne jebe... i počne mene to sve više vrtit, legnem ja na krevet, oči zatvorene, u glavi kažin teški. Čujem onu televiziju, one retardirane voditelje, komentare, riječi i sve mi gore...pa onda kad počele reklame, jao!!! slušam onako ubijen na trbuhu one pokvarene uvaljotke, one jadne perverzne glasove, kontam jebote pa ti ljudi koji daju glas tamo, pa oni imaju 40 godina-35...i rade tu neke glasove, intonacije, pjesmice ko da su debili teški...kako ih nije sramota neke slogane tamo pjevušit...a i one melodijice glazbene tututuru...i to me totalno ubijalo u pojam, sve gore i gore mi je bilo od te televizije, trebo mi mir a nisam ga imo i trk do wc na rigoleto... jedva da sam stigo do njega:D

Tolike ekstreme nisam više imo, iako godinama smo imali ogromne količine dobre robe, pušio sam sa frendom doslovno od jutra do mraka topa za topom, svaka pljuga te derazmontira a ti još jednu nakon pol sata motaš... tako da prenapušavanja mi nisu bila nikad strana...do evo, godinu dana :D :D:bananabang: Osjećaj mi je loš, vrti, nema kordinacije, previše sranja po glavi koja te izluđuju i umaraju, ali kad se čovjek navikne da ga pušenje dobro zabi, onda ti nekako i počne bit drago i nije dobra veče ako se nisi prepušio:))

a što se tiče kombinacija vutra-cuga..to je tempirana bomba...ako se ubije od cuge, znači sve si popio i dobrano si pijan, više ti ne treba, i zapali pljuga-2 nekog jakog dobro posoljenog skunka, to može bit i recept za riganje ili u naj slučaju teški stond... inače, malo cuga malo pljuga kombinirano je sasvim odlična kombinacija... a i npr. ako imaš malo vutre ili je slaba, popiješ litraku crnog ili 2-3 litre pive, zapališ 2-3 i taman bude kako treba:)
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
mene kombinAcijA vutrA pivo nikAd nije iz:181:dAlA.sto se tice prepusAvAnjA nikAd,Ali jeste mojim drugovimA i to jebeno nesvjesticA bljedilo i to...umiti se,popit neshto vitAminsko i op nA noge lAgAne...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ja sam brate pao u nesvest i to od dva dima.I to bas pao,izdale me noge ,belo pred ocima,i samo DUUU.Kad sam posle jedno minut dosao svesti,bilo mi je toliko lose da sam morao 8 sati da iskuliram da bih otisao kuci pred roditelje.

Uzasan trip.
 
19.05.2008
12
1
0
36
znaci irelore bilo vam je dobro
mi isto jucer rijesilo od nekog lika nesto skroz svjeze
jedva sam pokidao vrhove da zarolam
zapalili to i onda se ko zadnje stoke smijali nekom psu na korzu
njemu zapelo nesto u grlu i kako je pokusao to iskasljat poceo se glasat ko patka

meni su suze isle iz ociju kasnije se vise nisam mogao kontrolirat pa sam vas osao potrazit.
no baza bila prazna
pa sam otisao doma


jel idemo danas muhare traziti

daj uzmi auto
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Sve je to kul samo mi nije jasna jedna stvar iz prvog posta
Skank nakalemljen na balkaniku koliko znam vutra se ne da kalemit?
Ili je možda neki iskusni grower pa je oplodio neki skank s domaćom vutrom i stvorio svoj hibrid?
 
30.08.2008
6
1
0
36
Šandore,i ja sam se iznenadio kada sam čuo da je vutra kalemljena.
Nikad nisam do tada čuo da se to itko uopće sjetio.
Ja sam iskusni konzument,ali ne i grower,pa se nisam previše upuštao u te priče o oplemenjivanju i križanju vrsta jer su to za mene pre teške teme,pogotovo kad sam lansiran.
Ali vidim da te to zanima,pa bih mogao provjeriti.
Doorsu hvala na iscrpnom postu,vidim da Dubrava kuži spiku!!
 
19.05.2008
12
1
0
36
cek, jebote...

znaci lik je uspjeo ukalemit biljku na biljku
jel onako ko krusku na jabuku ??? na tu shemu mislim ili????
 
30.08.2008
6
1
0
36
Da, jebote...
Ja mislim da je lik uspio,jer nebi srao bezveze,a i žiža je jebenica
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ajd ako ej to istina stvarno budi srce pa malo propitaj lika o tehnikalijama kako je to napravio i to da malo pojasni pa nam napiši
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
De ljepo pročitajte,čovjek je napiso da je križo dvije biljke,i šta je čudno tu:signs016:
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Da se vratimo na temu.
Prepušio sam se dovoljno puta da znam šta treba da radim da to sprečim, a i ako se desi kako da reagujem.Glavno kada se to desi, pričam i za sve, nikako ne spavati!! Znam da je iskušenje preveliko, ali šetnja sa nekim, svež vazduh, umivanje su prava kombinacija koja vraća u život, čak možete da pušite posle toga još, kao da vam ništa nije bilo.Jer vutra ne drži toliko kao alkohol i brže se oporaviš od nje, samo treba imati iskustva.
Recimo, juče sam se prepušio posle ne znam koliko vremena, drug je imao praznu gajbu, i pošto je to za moje društvo specijalna prilika, opremili smo se do zuba.Ortak je smotao buxnetinu dužine preko 20cm, koja se pušila baš dugo, dok je u isto vreme išao "normalan" džok.Prevrnuli smo se, al bukvalno.
 
30.08.2008
6
1
0
36
Kad lika vidim sljedeči put,pišem sve o načinu na koji je to napravio...
Nego,vidim da ima ortaka koji vole ono okrenit do kraja,pa kud pukne,da pukne,i to mi je drago.
Drago mi je da se vratila dobra žiža od koje i možeš baš okrenit,a ne sjemenara,tlak,pola sata malo high feelinga i puff evo nas opet,koda nismo ni pušili.
Jedino mi smeta u današnjoj situaciji što sada za 1g dajem 100kn i strpam ga u pljugu,a prije par godina sam za 50kn pušio cijeli dan,i to takve čičke,neki su znali bit bolji i od ovog skunka,svih mogučih hibrida i pič_ _ materini!
To je sve zbog glupog zakona u kojem je bolje za istu zaradu od sto kuna,past sa 1g,nego kao prije,pančina za sto kn u sebi imala 10 ak gr,sigurno...
Makar se ovdje takvi pravili
Eto to mi u današnjoj situaciji smeta
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
meni je prvi smoke bio totalna ludnica....stalno me hvatala panika da ce me starci skuzit pa sam pusio s tom frustracijom u glavi i nakon 1 frule sam poceo plakat ,mislio sam da je svijet propao ,ono totalna koma....a drugi put smo se napusili uz viceve(frend uzeo knjigu viceva)i ono,upalili se od smijeha pravili pizdarije...kotrljali se po sumi itd . =).....osobno mislim da kad se pusi mara treba rascistit misli i uci u to kao u zabavu i ne mislit na nista ruzno......nakon satka vremena sve po starom + jos mnogo dobrih avantura i uspomena :D,jeli imao jos ko takva iskustva s plakanjem i tim sra**ma?
 
02.02.2008
20
0
0
48
sinoc ja i moja gospodja zakurili neke moje domaje kad sam je skinio
sa susenja nema teorije da ispusim cjeli obavezno me doceka pola ujutro a duvam godinama
a gospoja ponekad totalno luda ziza (ljubicasta)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
Baš jučer sam se prepušio :D i jedva čekam da se ponovno prepušim.

Tolko jako da sam se u jednom dijelu ozbiljno zapitao dal sam dorastao amaniti jer sam na hašu tako blizu ludila.
Preskakala mi je slika,podražaji su bili personificirani odnosno ja sam se poistovjećivao s njima,naziro sam neke ljubičaste simbole u zraku,zabrijo da imam maglu u mislima :D nisam konkretno vidio al osjećao i pogledom pratio neko biće u sobi koje je zračilo toplinom al prestao sam ga pratit u jednom dijelu kad sam shvatio da ga mogu brkat s predmetima u sobi jer sam se ukakio.
Ugl ovaj haš je stvarno tripuozan…uopće ne zatupljuje kolko god da popušiš već ima mind ekspanding efekte.neznam kako bi to drugačije opisao :D.
U jednom dijelu sam dobio bujicu negativnih doživljaja jer sam prokužio svoju najbolju frendicu
To demistificiranje me ubilo u pojam(nema veze s nekim ljubavnim jadima :D da ne bude zabune)…mislim i prije sam vjerovao kako se prijateljstvo i svi međuljudski odnosi temelje na korisnosti (ne mislim samo materijalnoj) ali prvi put sam tu ideju ozbiljno shvatio.
Na kraju sam se nekako izvuko iz toga i upao u predobro stanje gdje je svaka misao bila nova spoznaja koja je samo povećavala prethodnu. Kao da sam gledao sebe u djelovanju i dobivao sve bolje uvide u stvarnost i svoje greške u doživljavanju nje. Te greške sam ispravljao ili u najgorem slučaju samo shvaćao. :D . Ugl želim javno priznati kako sam
[FONT=&quot]Jako jako jako jako podcijenio thc i bio neopisivo glup. On definitivno kao i neki drugi puno jači halucinogeni može bit katalizator spoznaje samo možda malo sporiji. Iako ni to nije tako loše s obzirom da se može puno češće i temeljitije “radit na sebi”.
edit: e da i čini mi se da ću možda postat vegetarijanac :D ili barem jest samo jako kvalitetno meso.ždero sam sendvič s purećom salamom i u jednom dijelu sam se skoro ispovraćo bio je tako ukusan do tog trenutka kad sam osjetio kako je gumena beživotna i trula,bljeda...mislim normalno da je beživotna :D al ma nemam pojma kako da to opišem ugl nisam želio bit bljedo očerupano smrdljivo atrofirano pile što je raslo sa tisućama drugih pilića koji su rođeni i unaprijed osuđeni za moja usta.htio sam pojest slobodno pile što je trčalo suncem obasjanim pašnjacima i veselo cvrkutalo na elektrovodima koje sam nespremno ubio tako da mogu jest iz njega one ostatke slobode. pa sam uzeo neke rajčice i salatu ubranu iz mog vrta pošto je to bilo najbliže što sam mogao doć veselim pilićima što cvkuću na sunačnim elektrovodima a mislim da one nisu predvidile da će bit ubrane jer sam im uvijek pričao kako ću ih držat samo kao ukras.
[/FONT]
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Jako zanimljivo wannnabe. Trava je jako moćna biljka samo ljudi to ne kuže. Bitna stvar kod nje je da nije agresivna kao halucinogeni tipa dmt, lsd, meskalin, itd. koji ti odmah izbace skupnu točku svijesti na drugu nepoznatu apstraktnu poziciju (kako bi rekao kastaneda), thc to čini postepeno i potpuno u skladu s tvojim mentalnim stanjem, tako da prvenstveno o tebi ovisi kud će te THC odvesti. I ta spoznaja koju si imao je zato jer si bio spreman na nju u svojoj glavi i zato ti je thc to pokazao. vjerujem da THC nema ništa manju moć od DMT-a, čak mislim da ima puno veću moć ali THC te neće odvesti sam nego će te samo pridržavati za ruku dok ti sam sebe vodiš na put spoznaje.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
THC je prosirivac percepcije, a na osobi je da odluci u kojem smjeru svijest zeli siriti ovisno o stanju u kojem zeli postojati.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Baš sam jučer se nanerviro kad mi je pijana legica pokušavala utuviti u glavu da sam inteligentan momak i da bi trbo prestat pušit jer ću si spržit mozak; i ne vrijedi joj objašnjavati da je trava netoksična, da je gateway čista glupost bla bla
Okladili smo se u kocku šita dali ću za godinu dana biti u komuni ali čisto sumnjam da se danas sjeća toga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.