Opisi kako je bilo kada si prvi put probao-la Gandzu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Ukucao sam >prvi put< u pretragu, i cini mi se da ranije nije bilo ovakvih tema.

Ideja je prosta - Napisi dogadjaj kada si prvi put pusio/la vutru, gdje, kada, sa kim, ocekivanja, dozivljaji, sta se desavalo, kako je bilo, itd. Prvi Put u bilo cemu je uvjek najuzbudljiviji!

Ja cu krenuti sa svojom pricom.

Prvi put me je podigla industrijska konoplja, u stvari sjeme koje se koristi za ishranu ptica. Narucio sam paklo od 200gr sa ebay-a i bio odusevljen. Bilo je to tacno prije 3 godine. Jeo sam oko pola sake dnevno. Jednog jutra sam se probudio tako raspolozen, osjecao sam se preodlicno. Pjesme koje sam slusao je zvucale su tako dobro, nekako drugacije, nesto potput >Kako ranije nisam cuo da ova pjesma zvuci taako dobrooo?!< I osjecaj je trajao 1.5-2 sata.

Ali prvi put kada sam probao prave, kvalitetne pupoljke marihuane bilo je u jednoj dalekoj zemlji, prije dvije godine. Kupio sam kesicu od 15 gr za $10. Mirisala je dobro. Na lokalnoj pijaci sam kupio lulu za tu svrhu. Pupoljci su bili svjeze ubrani, pokusao sam ih zapaliti ali nisu bili ni osuseni dovoljno, tako da ih nisam mogao popusiti. Pojeo sam nesto pupoljaka, i cekao efekte. Proslo je sat vremena - nista. Proslo je sat i po, dva - opet nista. Vec sam se bio razocarao i odustao od ideje da cu se naduvati. Surfao sam internetom. Posle odprilike 3 sata, primjetio sam da se desava nesto neobicno. Na monitoru sam poceo da vidim svaki piksel pojedinacno! Posle toga sam primjetio da na licu imam siroh osmjeh, i da su mi obrve podignute i kapci sirom otvoreni. I koliko god sam se trudio da sklopim usta i pomjerim usne, nisam to uspjevao! Lice mi je bilo kao skamenjeno, hahaha. Nisam mogao izaci takav nigdje iz sobe.
Pustio sam muziku, Bob Marlija, reggae, i slicno i slusao. Osjecao sam se kao da mi je tijelo robot i samo reaguje i igra automatski na muziku. Posle toga valjanje po podu i smijanje. Ovakvo stanje je zestoko trajalo narednih 3-4 sata, i jos 3 sata malo slabije, dok nisam zaspao.

Narednih dana sam pusio istu velicanstvenu vutru, jer se bila dovoljno osusila. Tada nisam znao ni kako da pusim. Jednom mi se desilo da sam dim drzao predugo u plucima, posle cega sam se osjecao u ko u ves masini, moleci se Bogu samo da prezivim i jedva se kontrolisuci da ostanem u sobi, ne izletim napolje i pocnem se derati iz sveg slasa trazeci pomoc. Ubrzo sam, hvala svemu zaspao i probudio se posle nemem pojma koliko vremena.
Vutra je tamo bila mnogo dobra. Imao sam mnogo vizija na njoj, i naucio mnogo. Desavalo se da mi kroz glavu prolazi 1000 slika i informacija u jednoj sekundi. Neka tripovanja bih opisao kao 6-ocasovni orgazam, hahaha.

Zadnje sto sam pusio je Albanski skank. Jb nisam nasao nista bolje ovdje, a i dosta je skupo. Zamotam i popusim sa dobrim drugovima kada naidju ili kada izidjemo. Prije neki dan sam odlucio da pauziram sedmicu dana, jer sam vec razvio neku toleranciju i nisam toliko visoko podignut, ma pusim to skoro svaki dan. Koristim rucno napravljeni bong u slucaju da je marihuana prskana. Bice mnogo jeftinije i dobre marihuane za sve, jer uskoro ce biti legalizovana! Iza mene stoji Bog i nista me nece zaustaviti da ostvarim svoje snove!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
reading.gif
gigglesmile.gif
www_MyEmoticons_com__fishing.gif
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
jeboteee...kak je tebi doooobrooo :)

(ispricavam se na izrazu al nije moglo drugacije)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Prvi put me je podigla industrijska konoplja, u stvari sjeme koje se koristi za ishranu ptica. Narucio sam paklo od 200gr sa ebay-a i bio odusevljen. Bilo je to tacno prije 3 godine. Jeo sam oko pola sake dnevno. Jednog jutra sam se probudio tako raspolozen, osjecao sam se preodlicno. Pjesme koje sam slusao je zvucale su tako dobro, nekako drugacije, nesto potput >Kako ranije nisam cuo da ova pjesma zvuci taako dobrooo?!< I osjecaj je trajao 1.5-2 sata.

Jeo si oko pola šake dnevno, pa si se sljedećeg jutra probudio raspolozen, osječao si se odlično? Pjesme su ti zvučale dobro i nekako drugačije...i sve u svemu to jutro je osjecaj trajao 1.5-2 sata iako si šaku INDUSTRIJSKE konoplje uzeao dan prije (zanemarimo podatak da sjemenke ne sadrže thc ).

E svaka ti dala frende moj, pa čak i moja (koju nemam!)

Iza mene stoji Bog i nista me nece zaustaviti da ostvarim svoje snove!

Bog s tobom, sine!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
[/QUOTE]Iza mene stoji Bog i nista me nece zaustaviti da ostvarim svoje snove![/QUOTE]


Iza mene stoji ormar i nista me nece zaustavit da slijedim svoje snove.

Šime




:lml_spam:


Šta uradi ova recesija, kopam po smeću...nemam ganđe...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Only for you!

(lječenje ovisnika lopatom po guzici)
[video=youtube;AofsSyOncRA]http://www.youtube.com/watch?v=AofsSyOncRA[/video]

:banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg
21.02.2010
13
0
0
33
nemogu se tocno sijetit ni kad ni gdje sam prvi put zapalio joint, mozda bas zbog toga sto je bilo prvi put pa me toliko roknulo da me pamcenje nesluzi, ali znam da bi me uvijek pucalo na smijeh, jednom sam poslije jointa otisao do kafane, kad me je konobar pitao sto cu popit zavario sam mu u facu i nisam se moga prestat smijat narednih 10 minuta, i svaka neobicna scena bi me toliko snazno potaknula na smijeh da me vise bilo sram sjedit u kaficu... i tako prvih pola godine... a sad je to vec drukcije... aktivni sam pusac 4 god.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ovaj prvi mi je do jaja lik hahhaa.. jel se ti brate rokas necim žešćim? pečurke? oh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.