Opomenite ovu osobu previse je dosadna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
:rofl:
Neznam jel si pobrakao nešto,hehe,ali molim te kopiraj poruke tu jer ni ja neznam točno o čemu se radi.Dobio si plafon 1-2 poruke,neznam sad za šta,al da prijetim i pitam odakle si,hm,LOL:)
 
17.05.2010
40
3
0
33
dobra je fora, ima slicno na fejsu, kao neka grupa najgluplja osoba na svijetu,odeš pod info klikneš na link i pojavi se tvoj profil x)
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
bvana je napisao(la):
ova osoba. , si trebao da stavish
A jbg nisam znao kako to da uradim ali sam hteo.

Pa dobro ja sam vec od izgleda linka znao da cu ta osoba biti ja :) A ova osoba sto otvara bezvezne topice sto cemo sa njom?
Pa da u linku pise editavatar, znao sam da ce vecina provaliti.
Kill Temu
Ubij je samo neka bude nezno a ne previse bolno, i neka bude brzo. :]
 

Tux

20.05.2010
22
3
0
55
Ima i ona fora na vBulletin forumima s . Znat će administratori o čemu govorim :))
Na tu foru sam jednom pao, kako sam se naživcirao :D
Kasnije sam skužio kad sam citirao jedno 50 citata i svima se htio nayebat keve :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nekužim baš foru ali vidi li svak svoj avatar na ovim linkovima ili je moj?
Usput među poslanim PP nemam poruka koje su poslane tebi,bar zadnjih 10-ak dana mislim.
Ma samo banajte:)
 

Tux

20.05.2010
22
3
0
55
Pa pogledaj malo bolje link. Vodi na promjenu avatara, a taj link je za sve isti. Tko god da klikne, vidit će svoj avatar.

Logika :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Da tema nebi bila OUT haha evo jadan clan foruma zreo za ban....
momak me maltretira, naziva me dilerom, nagovara da mu prodam itd hahaha

Pepinja je napisao(la):
a čuješ stai sorry šta san te ono pita zato jer sam tek sad skužija da moreš mislit da sam pandur nemoj me prijavit adminu neču te više pilat ali jebote pandur nisan sigurno aj živio mi ti brate

peace man!

Pepinja je napisao(la):
Ej u pravu si neman 18 godima (nemoj re?i adminu) ali ?to je zakonom zabranjemo maloljetnicima re?i istinu. Trudim se da svi postovi budu zreli (dodu?e ovi zadnji ba? nisu, ali ne zamjeraj mi). Vutra ne samo da mi je pomogla odrasti nego mi je spasila ?ivot (depresija, nebi o tome) ali gle stari mi dade da pijem ali jadan ja ako sazna da dimin vutru (samo zato ?to nezna istinu) sad sam skoro pao jo? postoji velika mogu?nost da ?u past jer govore da ?e me testirat na thc zadnji put sam dimija prije 7 dana samo gram, mo?da i manje. A ja nisan ki drugi -18 pu?a?i ja jedini u ?ibeniku od mla?ih iman bong, lulu i mlinac (i jo? toga lol) koja je razlika u razmi?ljanju ako ima? 17 ili 18 god ja mislim samo da bi trebao postojati pod forum za -18 jer ja sigurno nisam jedini da forumu.
Hvala na razumjevanju. :D

Pepinja je napisao(la):
Baza jeli kojim slu?ajem prodaje? zato od ovog zadnjeg od koga san i?a uzet on me je oplja?ka za 350 kn i ukra mi vagu vridnu 75 kn (debil) mislgm jeli ti ita? svoj grow (srry ako sam naporan)
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
hahahahahahah

dobari fazoni i fore

ovaj oce da se bije,
ovaj se nafrulo,
ovaj ode u kancelariju..

udri jace Manijace
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
hahaha, ma to je neki/neka od onih frustriranih licnosti sto mrze cijeli svijet i placu mami da im plati net sve zbog toga sto nemaju ni druga ni brata u zivotu jbg

play on :)