Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2022
58
152
33
Tema se ovako zove" Losa iskustva sa online shopovima" i kolaga koji nekako uvijek ima problema tokom kupovine je to objavio. Nebi se uopće ni sjetio,da nisu još neki dopisali kako su imali probleme,ali kad pogledaš datum,to je bilo oko lock downa i čisto sumnjam,da bi opstala,da je toliko loš shop!
Ovo je drugi šop u pitanju...nije Higarden..nego Bestgrow je taj koji ne valja. Doduše oba su češki sajtovi pa si ih zamijenio ali eto da se zna :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0
02.04.2022
58
152
33
@Sp180 lijepo je da si se javio...nakon onoliko pisanja za tebe lijepo je znati da je imalo smisla :)

Žao mi je zbog bolesti...valjda ćeš to srediti uskoro i baciti se na posao..

Sretno i polako :wave:
 
25.07.2019
2
0
1
26
Zdravo ljudi, kako već znate u Nemačkoj je legalizovano a kako tu živim mislio sam da se oprobam i ja sa dve biljke, za svaki slučaj dve ako jedna ne uspe pošto mi ne treba ništa veliko za te dve automatil biljke, jel može neko da mi napiše kako da uredim grow box unutra ili mi je bolje da uzmem ovako nešto https://dirks-growshop.de/led-growb..._IV6yXgDVERdBN6oSGmWoacc5Ha8ivTsaAg7gEALw_wcB i jel ovde imam sve što mi treba ili mora da se kupi još nešto? Hvala unapred
 
25.07.2019
2
0
1
26
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad ! Procitaj pravilnik. 5 godina si na forumu i ispitujes osnovne stvari koje su napisane vec miljardu i jedan put
Hvala na odgovoru, možeš da mi preporučiš nešto? Verovatno ima svega ovde u ponudi.
 
Poslednja izmena od urednika:
02.04.2022
58
152
33
Pa ovdje baš i nema al ima kod tebe u Dojčlandu :) tako da slobodno posjeti neki growshop i momci će ti sve pojasniti...đta god da uzmeš biće dobro..samo počni i dnevnik otvaraj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmia

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
153
520
93
41
20240411_235242.jpg
Veceras sklopljen okvir za diy led panel i polako spajam zice pa onda ce grla i na kraju skupim para pa uzmem sijalice. Bice 25x 20w led e 27.
Pitanje za iskusnije. Zice su mi licnaste 0.75, ako se dobro secam one drze 6 ampera, a po mojoj matematici sijalice ukupno treba da vuku 2,27amp tako da trebalo bi da to bude sve kako valja?
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.335
9.884
256
Sa strujom sam vičan da zamenim sijalicu, i to mi nekad ne ide :D ali srećom ima ko zna, kolega Šone ima odličan tutorijal za DIY LED, baci pogled kad stigneš @Vasica