Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
agri culture austrijski sop
vent je Diagonal fan TT 150mm RV - 2-stage

valjda me kontante :spliff:

ima da se kupi i komplet sa potenciometrom..mada mislim da nije potreban :)

al cete tesko naci,izbacivace vams talno nesto za austrijsku poljoprivredu :D

stipe,baci oko na inbox
 
Poslednja izmena od urednika:

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Zahvaljujem na odgovoru.
Tako je mislim na Camry CR 7903. Vidim da ima manji spremnik 1,5L pa me to malo brine al mislim da ako ga stavim direkt u sator da bi to moralo funkcionirati.

Nemoj odvlaživač stavljat u box, stavi ga van boxa, i računaj kvadraturu sobe koju treba odvlaživat. Ja sam kupio odvlaživač od 300 w, za sobu od nekih 12-15 kvadrata, Box je bio 150x150x200. Taj što gledaš camry od 100w je dobar za sobu od max 5 kvadrata. Za 15 kvadrata bi bilo idealno da odvlaživač ima 500w po mom mišljenju.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.379
27.726
1.098
Trøndelag
Guglaj spectrum king led sk600 dva komada,cijena je tu,snage ko ti kind a jedno 2 puta bolji/kvalitetniji.

edit sa kojom verzijom god isao tu trebas barem 3 komada!
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Moze procjena ako nije problem, izgleda novo novcato u kutiji al je valjda malo koristeno.

Ajde neko molim vas procjena trebam to prodat hitno stoji mi doma a trebam lovu, stanje savrseno malo je koristena, nasao sam ju na hrvatskoj stranici za grow opremu dode 1500 kn, procjenite samo da mogu stavit oglas i konacno da ode u necije ruke u kojima ce imat svrhu :D
 
Poslednja izmena od urednika:
02.01.2016
152
13
18
37
Planiram prvi pravi grow ali nemam početni kapital pa si mislim kupovat opremu malo po malo... Svaki mjesec ponešto, pa me zanima koliko ph + - i prehrana mogu stajat na polici ili da to kupujem na kraju... I ako ko zna neki Shop da je normalan sa cijenama jer mi se hempatia cini jako skupa...
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Za pocetak makni si sliku iz avatara ako si to ti na slici. Mogao bi te netko prepoznati, poceti pricati dalje kako sadis....pa to dodje do murije i eto tebi problema za vratom.

Ja bi da sam na tvom mjestu skupljao lovu i kada bi skupio dovoljno za opremu koju imam u planu onda bi krenuo u kupovinu jer ovo sve malo po malo ti je pizdarija. Samo nemoj biti brzoplet, polako i skupiti ces. Do tada bi gledao tko sta drzi i po kojim cijenama, zapisivao, citao forum, dnevnike uzgoja, informirao se.

Ukucaj u google - "grow shop" pa iza toga neki veci grad ili gdje vec zivis pa ce ti izbaciti grow shopove. U grow shopovima placaj u gotovini (ni slucajno karticom) i nikad se ne predstavljaj sa svojim pravim imenom i prezimenom. Cuo sam za jedan slucaj da je dosao covjek u grow shop, platio cijeli set za growanje karticom i nakon nekog vremena mu je murija pokucala na vrata da vidi sta on to radi ( da li je to sto posto tocno ili ne, ne znam, ali bolje biti oprezan).

Ako zoves telefonom, zovi sa posebne kartice na bonove koja nije nigdje registrirana (uzmi si neku koja ce ti sluziti za sve vezano za growanje).
Naime kada nazoves grow shop tvoj broj ostaje zabiljezen na njihovom mobitelu ili telefonu, pa ako ikada murija upadne u grow shop iz ovog ili onog razloga po broju te nece moci naci jer je prepaid.

Kad ti taj mobitel ne treba ugasis ga, izvadis karticu.

P.s.
Ovo je malo paranoicno, al bolje biti malo paranoican nego kod istraznog suca.:D


;)
 
Poslednja izmena:

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
pozdrav ljud! Prigusnica(400w) od lampe (HPS 400w) mi je toliko vruca da sam se sad opekao kad sam dotaknuo..Jel je i vama tolko vruca i jel to normalno?? Bojim se za svoj box a i u mjestu stanovanja mi je pa nebi bas volio da se zapali ili tako nesto... I nije da je malo vruca nego mozes jaja peci..
Prigusnica Philips magnetna