Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Shvacam te..Ali zato postoji garancija..hebiga desi se da se cep ne moze otvoriti ali to odmah provijeri u emnezeti i dati ce ti novi.Ja sam tako promjenio.Ali kazem..sesti grow radi i sa punim spremnikom na tri cetvrtine do 30 sati.Dva komada imam koja su isto vrijeme radili..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: publicenemy

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Taj cep se tesko otvara, ali uzmi krpu i cvrsto primi i okreni i mora ici. I kod mene je tako bilo. Mislio sam odustat jer se kao neda otvorit, al "neces ti mene yebat", uzeo krpu, cvrsto primio i odvrnuo cep.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
06.03.2017
25
5
3
46
da li postoji jeftinija varijacija za HLG-120H-C700B
malo mi HLG-120H-C700B skup 69€ izadje s postarinom
znam da je hvaljeno napajanje ima i dimming i to sve nesto ali ...
hvala
 
Poslednja izmena od urednika:

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Nisam siguran dali samo pogodio temu, ali podijelio bi lose iskutvo sa hrvatskim shopom za opremu koji se zove nesto kao iphone, da ne ispadne da reklamiram. Uglavnom odabrao opremu i na neke ili sve artikle imaju odreden popust koji je jasno iskazan sa svaki pojedini artikal, da bi djelatnik tog ducana u odgovoru na upit napisao sljedece:

"
Koliko vidim, ne namjeravate kupiti kompletnu opremu kod nas, a trenutno u shopu imamo popust od 15% na growbox komplete. Nažalost, ne možemo vam uračunati taj popust ako ne kupite prigušnicu i ventilator uz ovu ostalu opremu.

Da ne shvatite ovo kao pokušaj neke agresivne prodaje (pošto nam je bitno ostvarit dugoročan odnos s našim mušterijama), mi u ponudi imamo jednako kvalitetan ventilator (s jednakim protokom i termo regulacijom brzine), kvalitetniju prigušnicu i u konačnici bi vas to sve izašlo jeftinije.

Primjer: Naša Hortigear prigušnica s popustom od 15% dođe 424kn, a Green Power prigušnica koju ste linkali bi vas ispala oko 550kn bez poštarine i sl."

Mislim o cem oni?? Zasto imaju iskazane popuste na odredene artikle, a ne samo na growbox komplete, ako vec popust daju samo na growbox komplete??? Ovo je na prvom mjestu protuzakonito, a da ne govorim o mazanju ociju kupcima i kakvu ce sliku stvorit u ocima potencijalnih kupaca.

Nisam bas sklon prijavljivanju, ali ovo bi trebalo do inspekcije pa nek im oni objasne da je protuzakonito imat iskazanu jednu cijenu, a onda trazit drugu pod nekom izlikom.

Isprika ako nije pogodena tema, ali nisam uspio naci nista primjerenije..
 
Poslednja izmena:

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
nekad davno narucivao lampu od ifona i neke sitnice kupovao u shopu kod njih..gubljenje vremena i zivaca zbog nesposobnosti napusenih mulaca koji bi tamo radili a o growu i opremi kad ih pitas nesto gledaju u tebe ko u marsovca...

da i ta lampa i tekucine bi putovale 20 dana iz zg do rijeke..
totalno neodgovorno i neprofesionalno s njihove strane...
od tada Romi majka..sve moze, kombinacija milion...

opcenito u nasim shopovima stvari ne stoje bas dobro..
a jos dok se mail neko sjeti procitat..pa dok naruce jer vecinom nikad niceg nema na lageru.. prode vjecnost..
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ne mogu vise ispravit post pa evo update. Krivo sam razumio djelatnika ovog shopa. Izgleda da bi na iskazane cijene (sa popustom) dobio dodatni popust od 15% ako bi uzeo cijeli komplet. Znaci jos vent i prigusnica i na sve to dodatnih 15%.

Malo mi je zao sad sto sam pisao o ovom, jer djelatnik se dosta potrudio i dao dobre sugestije, a i ponuda bi trebala bit dosta dobra sa tih dodatnih 15%.

Ipak taman sam mu odgovorio minutu do 18h pa cu ponudu dobite u ponedjeljak. nadam se da ce bit sve ok.

Znaci ifon je ipak ok. Zanemarite (ili izbrisite) prijasnji post..
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ja sa tim shopom imam odlicna iskustva(ako pricamo o shopu koji prilikom preseljena nudi popuste).Roba bi mi dosla drugi dan od naruzbe,a ovo sto @Long balls Larry napisao ti se odnosi na komplete.Inace je popust na svaki proizvod 10%,a na komplete 15%.Jos bi pohvalio djelatnika koji daje sve od sebe da te uputi u nepoznato i drzi se diskrecije maksimalno:)
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ja sam bio shvatio da ako ne uzmem cijeli komplet, da onda nije cijena za odredni artikl kao sto je prikazana na shopu (sa tih 10% popusta valjda), nego bez tog popusta uopce. Tako mi je to djelovalo kad sam citao, ali fulao sam.

Znaci popust je 10% (kako got kupovao) a ako je komplet onda jos dodatnih 5%?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Da..cijeli komplet koji oni prikazuju na slici.Vec ako neces od tog kompleta uzeti lampu pada cijena na 10%.Ali ako budes "vjerni kupac"da se dogovoriti odlicnih cijena;)I njima je u interesu da se preporucuju;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Možda treba pripazit sa ovlaživačima koji bacaju hladnu paru ('cool mist') da ne šokiraju, ako je velika razlika između fokalne temp lišća i te pare (samo razmišljam naglas)