Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
424
1.743
143
u BiH šalju samo sjemenke, pokušavao ja naručiti Autopot kit i Biotabse i sve išlo super dok nisu skontali da je za BiH pa odustali od slanja... ali sam ih barem natjerao da poprave ovaj popust od 15% za Vutra članove :)
 

serviser

mumijev drug
Poznanik Foruma
05.09.2019
712
4.468
163
Ima neki lik u Prijedoru, prodaje opremu uglavnom iz igrow-a. Ima account na pik-u. Cak i satore pravi.
 

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Preporučio bih vam da izbjegavate te pravljene šatore iz Prijedora jer ništa ne valjaju
Tu sam prije 10-ak godina naručio svoj prvi šator i dobio skalameriju
Tanko platno i loša folija pa je slabo zadržavao svjetlost , plastični fešrlus koji se brzo pokvario a konstrukcija od plastičnih vodovodnih cijevi koja ne može ni sama sebe držati pa sam morao bušiti šator i reflektor zakačiti na plafon da se ne bi sve srušilo i zapalilo


T
 
31.10.2019
13
17
3
123
Poz, vidim na aliju i tim kineskim jacim sajtovima, prodaju cob 50w ( primer samo ) za 1.5 dolara, ona varijanta bez drajvera, zanima me da li je neko pokusao da stavi 1 ili vise na aluminijumski hladnjak sa kulerom ili bez... da li je neko tako nesto improvizovao deluje kao ultra jeftino resenje tipa do 25 eur za 50w cob, pa me zanima cisto da vidim da li se jos neko setio toga ?