Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
Mislim da se kolega Tony zeza na racun prethodnog posta. U tom postu je dat link za tzv. termo foliju (koja moze pomoci u boljoj refleksiji u boxu ali ima druge mane) ali koja nema bas veze sa nasom mylar folijom. Nego, ako ti se ne da traziti pravu foliju odi ne neki gradjevinski lager i pitaj za 'parnu membranu'. Radi posao odlicno, cvrsta (armirana) a jeftina do bola. Ili jednostavno, ako ti materijal boxa dozvoljava, ofarbaj ga mat bijelom bojom i uzivaj :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.
19.06.2018
10
23
3
24
Pozdrav ljudi. Da li zna neko kako da napravim ovo samo bez prekidača i da li je to moguće, pošto mi treba boks samo na 20 dana da vidim pol biljke posle samo devojčice idu napolje. Produžni kabl će da mi bude u boksu i sijalice na njemu priključene pomoću ovog fasunga sa utikacem. IMG_20190308_152441.jpg
 

afghanistanac

Aktivan Član
07.03.2016
123
460
63
33
Kabul
09.03.2015
136
88
28
jel ima tko iskustva sa
LUMII BLACK 600 Watt Dimmable Light Kit

nasao sam stvarno pristojnu cijenu za nesto sto sam prije koju godinu dobio 150W kit

Imam ja. Vrh su balasti. Bez greske su radili 2 grow-a. Za reflektor pojma nemam. Cak im ni povremeno nestajanje struje nije smetalo. Od mene 10-ka za balast.
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Pozdrav , jel zna neko ovih dana sobzirom na razvoj tehnike i cene sta je najbolje za neki omanji grow , ne bih preterivao a ne bih bas ni PC grow , razumno.
E sad ja kad sam zadnji put "akcijo" najbolje bilo sunce pa HPS pa LED pa CFL , medjutimnisam dugo mozda se tu nesto oko LEDa promenilo ,vidim ima za 30E neki 100W LED raznobojni, gledam smesno deluje al sta znam nisam probao , mozda LED danas ima smisla ako se jos izracuna manja potrosnja puta 12 meseci , tamo vamo , pa da pitam iskusne
 

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Pozz svima
Ako nekome iz BiH treba LED reflektor Vivar spectra 450w neka mi se javi
Dobio sam link od prijatelja i kad sam vidio cjenu mislio sam da je neka prevara
Proverio na googlu , vidio da je regularna radnja pa naručio 2 komada
Danas su stigli i sve je ok pa sam naručio još 2 :)
Danas kad sam naručivao pitao sam zašto je tako jeftino rekli su mi da je to zapljenjena roba koju su morali uzeti jer je u pitanju kontejnerska prodaja gdje nema biranja a pošto ih nisu mogli prodati stavili su ih na rasprodaju i cjena 1 je samo 50 km ili 25 eura Brza dostava je 7 km
Na Amazonu i Ebayu su oko 110 dolara
Super :)
Ne znam smijem li staviti link sa FB pa bih zamolio nekoga od administracije da mi javi :)
Šteta je ovo propustiti
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Zahvaljujem " hercegovina" , ne mogu slati PM , ja sam iz Srbije pa mi je komplikovano ali trgovac ne pravi problem kaze poslace a ja idem dole turizmom pa cu da preuzmem u posti . Ako sve prodje kako treba
Ovo je za nevericu prica , bas za nevericu
Oznake su malo naduvane , kaze 450W ali ustvari je 200W struje a svetla koliko je to ne znam , kazu menja 300W HPS, nek je i 250W , opet uzeo sam dva pa ako jedan nije dosta popunicu .
Zaista se zahvaljujem od sveg srca
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hercegovina

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Druže ne znam jeli na linku koji sam ti poslao ili na nekom drugom piše da ovaj reflektor ima snagu hps-a od 400w a troši samo 200 a i da su malo slagali može im se oprostiti za ovu cjenu :)
 
Poslednja izmena od urednika: