oprema se ubudjala

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
Imam cooltube, 250w hps, 2 systemair ventilatora vec 2 godine. Nikad nije koristeno. Nista, samo da se pohvalim koja sam budala
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Prodaj to ako ti bas ne treba... Ili se okusaj u indoor growu ako vec nisi.
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
2 godine ja razmisljam kako da izbacim vazduh iz potencijalnog boxa. 7 dana mislim da sprovedem crevo nekih 3.5m od ormara do prozora, da probusim lepo zid i sve super. Onda 7 dana razmisljam da stavim vent i resim problem ventilacije i mirisa filterom (e da, imam i nekakav filter, a imam i 2 kutije aktivnog uglja kao rezervu, hehehehehheehe, znam da je smesno...). I tako u krug, malo filter cu, malo crevo cu. I prodje 2 godine... Jaoooooo, penal sam pravi :) ali, s druge strane, godinama radim neki guerilla outdoor tako da mi ne fali. Jedne lepe zime kad zataji outdoor, kad ga pojedu zecevi, puževi, bele, crne musice, pauci, ubiju suše, munje i gromovi, slucajno ugaze nomadi, osvetle vanzemaljci nekim zracima pa im prirede stressss i proizvedu hermafrodite, kad ih zahvati šumski požar daleko bilo, nađu ih slučajni konzumenti pa mi ih pokradu, hmmmmmmm, napravim mozda i ja neku gresku pa ih pobijem.... Svakakve opasnosti vrebaju u spoljnom svetu. E ako se neka realizuje, bogami onda se i ja mozda otisnem u tajanstveni svet moćnih ormarogrowera, poštovanih kućišteodkompjuterogrowera i sličnih. Ovde stvarno ima indoor dnevnika pamet da ti stane od lepote...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.