Oprez - eto muskih biljki

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Naravno, ne trcite... nece jos biti oprasivanja, ali sad opet zavisi gjde ko je zasadio.... ipak za svaki slucaj obilazite biljke radi muskih kurava :twisted: , neko mozda nece nista jos vidjeti, ali neki koji su na vrijeme posadili, i imali srece sa vremenom (govorim za bivsu Jugu, ipak ovaj pocetak ljeta bezze pravo bio sto se tice sunca...) mozda bi i vidjeli spol.... mada za svaki slucaj ponesite povecalo (lupu) ili nesto sl. :)

:respekt: i sretno
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Vec se vidi i zato odmah da proverite.Meni su se pre nedelju dana pokazale "mudonje".A pojavise se i zenke.Tako da ne bih bas rekao da nece biti oprasivanja.Ako ne reagujete na vreme ima da se oprase pa cete imati semenki bogato.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pojednici sa ovog foruma su imali priliku da probaju pa nek' kazu jel' dobar. 8) A kakav ce biti ove godine videcemo.Zasad ide dobro. 8)

Evo kako je to izgledalo prosle godine(ako je ono gore kuronja a ovo je onda "pisulja" :)) :











Nadam se da ce ove godine biti bar tako ako ne i bolje.Videcemo.Ne sadim mnogo ali se trudim da bude dobro.
 
14.07.2006
1
0
0
Pozdrav svima, impresioniran sam ovim forumom i websajtom ,cestitke !

Iako sam procitao uglavnom sve o muskim/zenskim raznolikostima kod biljke s obzirom na moje neiskustvo kod uzgoja molio bih strucno misljenje,jer iskreno ja neznam i trebam pomoc

musko ili zensko??
biljka ima 120cm

hvala



 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
@vk : Bila je visoka oko 140-150 cm,a sad trenutno ima jedna koja vec ima 200 cm,jos da bude kvalitet i bice :joint:

@dod : koliko moze da se vidi sa slika musko je u pitanju pogledaj imas slike po forumu i na sajtu,cak i gore na ovoj temi i ne mozes pogresiti.Razlika je vise nego ocigledna izmedju muske i zenske biljke.
 
09.07.2006
49
3
0
www.Vutra.org
mislim ali nisam siguran!

Mislim da se na ovoj GORNJOJ vide kuglice .. ako se na vrhovima kupe kuglice to je onda muska, ako samo izlaze dlacice onda je zenska.


preporuka: biljke u cvijetanju ( bilo bi uredu ) da imaju svjetlost zalazeceg sunca.

oi~