Opsesivno kompulsivni poremećaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
I MMS liječi autizam...
Svatko je slobodam i ima pravo vjerovati šta god želi, ali nema pravo to postavljati kao jedinu istinu i na način na koji si ti prezentirao...
Skrenuli sa teme pa neću više :)
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
@weed123bob i ja sam prije imao taj poremećaj tako da mi je poznat onaj šugavi osjećaj kad ne napraviš određenu radnju, jedan dan sam popizdio i odlučio prestat al nije tako lako, ko da si ovisan o toj banalnoj radnji, no nakon 2 tjedna šugavila sam se uspio iskulirat,
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
Nagledao sam se okp. Vi sto pisete "to je sve u glavi" zadrzite za svoju glavu to. Niko od nas ne moze rijesiti problem neciji, mozemo samo pricati o OSOBNO/LICNIM iskustvima. I nista vise. I u ovoj prici je "manje je vise".
Obrati se ti/vi nekome strucnjaku.
Ponavljam, nagledao sam se straaaasnih slucajeva. Pa do slucaja OKP gdje je doticni morao svaku noc da bude vezan za krevet, i zakljucan u prostoriji gdje spava SAM.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Da se ukljucim u ovu temu jer i sam bolujem od OKP-a, vise Pure O nego okp. Sa nekih 27 se aktiviralo u full, nakon niza stresnih događaja.

Najgore je se odupret kompilzijama, ali nije nemoguce. Onaj osjecaj da gubis kontrolu i da ces biti nesretan ako to ne odradis je samo privremen, i nakon manje od pola sata 'zaboravis', ali napominjem neke stvari samo, ostalo je teze, ali izvedivo. Potrebno je to s bliskim ljudima podijelit i informirat ih.

Morat ces se pomirit da je to kronicna bolest, neizljeciva nazalost puno nas, ali moguce je staviti pod kontrolu. Pogotovo uz neku pljugu dobru... Trust me. Ja osobno preferiram sative, ako ne izazovu paranoju, odlicno se hrvaju s okp-om, u smislu da potice energicnost i misaonu kreativnost, tako da okp ne moze dominirat tvojim mislima.