Orange Bud Fem @ 400w MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
leš je napisao(la):
A *****u miša. :signs054:

I ja se pitam zašto, al nikako da odgonetnem...
Blade je napisao(la):
Uf jesam razhebo covjeka....nije mi bio cilj stvarno....hahah moram priznam uljepšao mi je dan...hahah

..lol sta je tebrex?

Baš u zadnje vrijeme tako djelujem na ljude,nesvjesno majke mi.....

Znaš, u neku ruku je u pravu. Mogao bi malo manje oftopičarit po forumu. Nije baš razlog da pukne ovako, ali nije da ga nisi izazvao...
not smoke je napisao(la):
jel moguce da se banuje zbog par losih reci,mislim nije uredu nevidim neki razlog za takve reci

a bas sam se primio na taj orange!

Pa ne znam...jesam pretjerao? Shupachki forum, idiot, svi ista bagra...jako ružno...
MarcoPolo je napisao(la):
auuuu...sto ste svi zabrijali...lakse ljudi...spustite malo tenzije...stvarno nema potrebe za ovakvim tonovima...peace

...slažem se da nema potrebe...

metalmaniac je napisao(la):
očito je čovjek kratkih živaca...

šteta, baš sam se ponadao još jednom dobrom dnevniku nakon onog super skunka... ajde, odbanujte čovjeka, dajte mu još jednu šansu i vremena da se ohladi malo pa možda ponovo dobije volju da sudjeluje na forumu.

Jbga i ja sam kratkih živaca pa ne nazivam ljude idiotima...

Da ga odbanujem? Mogu ja to, nije bad! Al sve ima svoju cijenu. Dajem vam na izbor... njega odbanujem i ja više ne moderiram niti sudjelujem u raspravama. Neki će biti sretni zbog ove ponude :)


Btw, sav ovaj off ću kasnije pobrisati, jer nema smisla...ili ima?!?!?
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
bez tebe bi nas progutala glupava pitanja, tako da ja ne prihvatam ponudu zloki!
cak sam trsnutom slala i pm da se smiri, ali je bilo prekasno ocigledno
ne znam sta nam je, leto je a mi tako neurozni
brisi sve bre
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Bez ovog ovo ni nebi bio forum....normalna stvar....

Zlo frende uzeo me alkohol ajmeee....:samojavino me hebe
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
"...najjaci samo ostaju,nikad se ne predaju..." :D

Sasvim je normalno da se ljudi na forumima verbalno "zakace" i raspravljaju,da ne kazem svadjaju. Ali ako uz sve to izgubite kontrolu i dozvolite da vas preplave osecaji,rezultat je upravo ovo sto se pisalo u prijasnjim postovima.
Naravucenije:
Ne znam sa kim bih ovde trebao da se posvadjam i na koji nacin,da bi to rezultiralo mojim odlaskom i zaboravom svih dobrih ljudi i stvari koje sam na ovom forumu imao priliku upoznati i videti.
Tko nije zavoleo ovaj forum ( sa svim dobrim ljudima a i onim manje dobrim koji tu obitavaju ) i prihvatio ga kao deo sebe,ni ne zasluzuje biti na njemu.

P.S.
Ljudi dolaze i odlaze,ali forum ostaje a mi samo trebamo biti njegov malio dio...


Peace to all off you :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
po meni treba dat do znanja da je ovo civilizirani i kulturni forum, di se svi postujemo, i isto tako i tudja misljenja, navike, opredjeljenja, ukuse i sta sve ne...
i uopce nije bilo nikakvog , ama bas ni malog razloga da rijamu duvanu kako se vec zove, onako reagira,... zlo je uradio posao kako treba :D

you go zlo :ridinghorse:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hahah ja sam taj nesretnik, ispricavam se :smoke18: :)
edit : znam ja da je stara tema ali morao sam komentirat :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.