Orange Bud on LED&CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
Bogeyman je napisao(la):
u zivotu nisam zalivao prokuvanom vodom tako da to sigurno nije uzrok... ne znam ni zasto se patis prokuvavanjem, zar ti je voda tako bakterioloski I ja power prokuhavam vodu zato što mi je visoki ph i kad je prokuham i ostavim ph mi bude 9 i tek onda idem sa snižavanjem ph i gnojenjem ,ali sam probao davat i neprokuhanu vodu a da nisam spuštao ph i nisam imao dobre prinose.Tako da ovisi ovsi dosta o kraju di živiš.
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Sad kad čitam ponovno dnevnik i vračam film unazad vidim da je Olga imala problem sa listovima u jednom momentu. Nisam ni sad 100% siguran da li je to zbog neprokuhane vode ili prevelike temperature u boxu ili gnojenja... vjerojatno je sve zajedno po malo. Sjećam se da je kolega Fat_Troll imao sličnih problema.
Kasnije nisam isključivo zaljevao prokuhanom vodom, tu i tamo sam prokuhavao vodu kad mi se dalo čekati da se kroz filter protjera litra i pol vode (ide prilično sporo), večinom je to bila odstajala voda tretirana sa zrakom iz pumpe za akvarije i cca 2ml octa na litru vode. Inače kod mene voda iz vodovoda ima ph8,4.
Ovo mi je bio prvi grow u boxu i prvi susret sa strainom orange bud. Čitajući druge dnevnike i o drugim strainovima i ovim iskustvom mogu reći da je OB prilično zahvalna biljka koja ne traži puno gnojiva, vjerujem da bi joj bilo dosta i tih 12 litara zemlje bez plantele. U svakom slučaju jako sam sretan što je grow uspješno odrađen i što sam upoznao OB koja me je jako dojmila, obožavamo ju i ja i žena i trenutno se suzdržavamo dok se budovi ne scuraju još koji tjedan.
Još jedan veliki plus ovog straina je što nema jak miris iz boksa i nije bilo potrebno stavljati filter, inače prekrasan miris ostaje na prstima nakon što se budovi diraju. OB ima takav rad da tjera mozak i tijelo na akciju, donosi jako puno dobrih ideja, odgađa odlazak na spavanje i na nekoliko sati ... zato sam ostavio pola vrhova da još malo rastu u nadi da bude dobra i za "good night smoke".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Evo ekipa, predlažem da se ovaj dnevnik zatvori jer nemam što više dodati.
Mogu reći da je svakim danom u svakom pogledu sve bolja :) i da ima super clear high, nema niti malo zakucavanja ali ne znači da mogu baš raditi s njom, mene nekako orjentira na potražnju za novim idejama i super možemo preslušavati hrpu glazbe i čuti tako puno detalja u njoj a često nisam siguran da bih trebao čuti to što sam čuo ... i tako. Orange Bud je divan strain i sigurno ću ga ponoviti nekad, ali prije nego to napravim planiram se dokopati nkih Haze-ova.
Danas sam pokupio zadnjih par vrhova koji su dočekali skoro 11. tjedan. Pistile su jako crvene, miris poprilično drugačiji nego onaj od prije dva tjedna, puno jači i potentniji. Nadam se da je negdje skrivena koja sjemenka od onog prašenja sa NL-om.
Još jednom zahvale svima na komentarima i pomoći kao i čestitke kolegama koji su dio ovo priče na forumu. Mislim da mi se poprilično promjenila rutina u životu, pogotovo početak dana kad se inače listaju novine a ja listam po temama na forumu.
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
:) može par fotki naravno. O djelovanju neću više pisati jer nemam ni trunku objektivnosti.
Svim članovima veliki pozdrav do nekog budućeg dnevnika!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivek6 and PowerSeed

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Šibice su ok, ovdje u trgovini samo takve imaju već godinama :)
Nemam vagu a ni iskustva procjeniti koliko bi ovo materijala orange buda moglo biti teško. Ovo na slikama je cca 3/4 ukupnog proizvoda.
Možda neko može otprilike reći!
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Evo ja imam istu teglicu, malo veca od upaljaca, mislim daje ta ia stalo je 25 gr suvog,
onako dobro popunjeno, bez vmnogo vazduha, ja mislim da ti imas manje.

rczz.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop and rKj420

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
računaj da u teglu od krastavaca (0.7 L) stane 25-30g suhih cvjetova, ako su dobro popunjeni i tvrdi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.173
5.052
258
somwhere over the rainbow
Ja mislim da to nema veze sa vezom..ipak veličina i težina nije jedno te isto...imao sam vrh sative preko cijele ruke nema 5 grama u njemu...a isto tako sam imao male vrhiće velicine pola prsta, a 2 grama u jednom..

P.S. ne zamarajte se glupostima :) vagica je jedini orjentir težine ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop
23.02.2008
1.048
1.455
188
maniac ova teglica moja je visine upaljaca a stalo je 25 grama, u teglu od 0.7-0.75L stane 40-50 sigurno
ili su ovi moji hedovi mnogo nabijeni i teski :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
neto, vagica ima tar opciju da vrati na nulu, inace teglica je teska 210 grama :D
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Oho, imam sad neki okvir, računat ću da je dala 20g. suhog.
Za 30W leda + 60W CFL = 90W ispada 0,22g/W, daleko sam od utopije 1g/W hehee!
tnx
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.