Orezivanje korena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Da li je potrebno orezati koren kada iz case presadjujemo na sajt, konkretno mislim da kad okrenem casu koren je sav u krug se izuvijao da li treba da se nesto radi po tom pitanju da po presadnji brze napreduje.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Pa ne radiš bonsai da orezuješ korjen. To što ti se namotao po dnu je tvoja greška jer kasniš sa presađivanjem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Ne slazem se sa tobom iznad zemlje je tek nesto visa od 10 cm i 3 node uradjen supertopping a u casi je od pola litra... sto nas dovodi do toga,,,, da je posao kvalitetno odradjen :banana_rasta:i danas ide na site
 
Poslednja izmena od urednika:

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Biljka ima deset dana od izlaska iz zemlje casa je uvijena u foliju da se ne providi al sam bacio pogled i video koren da je popunio..

ISPRAVKA 3 internode
 
Poslednja izmena:

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
Moje iskustvo ....
Kao klinac pisadio sam par biljaka seme iz neke ulične vutre ...
Biljke otišle baš u visinu onako zelene ništa posebno ....
I uzmem ja moriku i oko jedne počnem da kopan i vidim kao neka paučina u zemlji ... i shvatim da je to njen koren i poludim ...
Ta biljka u roku od nekoliko dana je po6utela kao limun ....
Sve ostale zelene i ona je do kraja jedina bila žuta ... ali kada sam je pušio bukvalno te tako baci u stond da je to neverovatno ... ostale joj nisu mogle prići po jačini ...
To je moje iskustvo oko korena kanabisa ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne kontam bas najbolje, po tvom treba iseci koren da biljka pozuti i onda ce da obara s nogu, hm. mozda si samo naleteo na odlicnu genetiku koja bi bila jos bolja da biljka nije stresirana
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
Power to je tako bilo kod mene , nikada to više nisam radio niti bi , ali tada jesam , ja reko aj da je okopam kad sve neka kao paučina tj njen koren :) i kažem bila je žuta kao limun do branja i fan listovi i cvetovi
Nikad to više nisam uradio ali eto to mi se dogodilo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and PowerSeed