Orezivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
druze, manje spama po forumu, i cemu "odgovor" na citat iz 2006 godine, ajd gledaj malo, ocekujes da ce growimir da ti se zahvali na takvom odgovoru... sta to kod orezivanja zavisi od vrste
 
11.12.2014
44
49
18
30
Mene zanima ovako kada se sjece taj glavni vrh znam da izadju dva nova..jel se na taj nacin dobiva na kolicni ili se sprijecava rast u visinu... skuzio sam jedino da biljka dobiva vise svjetla... e sada jel bude vise ploda ili ? vec sam procitao da se to radi u indoru a mene zanima zasto to neki rade i u outdooru i jel bolje u outdoruu rezat vrh ili ne ?hvala na odgovoru unaprijed
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Dal se dobiva na kolicini je vrlo diskutabilno i ovisi o puno faktora. Mozes dobiti vise a i ne moras. Ako znas sto radis, mogao bi dobit ali topiranje nije samo zbog kolicine nego zbog kontrole raste. Indoor ili outdoor, smanjis visinu a dobijes sirinu i grananje. U outdooru je po meni dobro topirati da smanjis visinu iz sigurnosnih razloga a i da dobijes na stabilnosti biljke(vjetar, kisa...)
 
11.12.2014
44
49
18
30
stipe hvalana odgovoru :)
Cill nije problem citati forum tj stovise citam ga cijelog samo sto je forum prepun linkova kojih nerade te fotoggrafija koje se nevide na temama koje su po mom misljenju vaznije za pocetnike ...ali eto sve u svemu hvala i na ovom korisnom linku :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
04.12.2015
8
0
3
31
Dali od jednom rezea vise vrhova ili jednu pa kad se oporavi drugu granu?
Biljku možeš rezati (cepnuti vrh) samo kad je u veg.fazi.Ja jih režem kad doðu do petog sprata tako da odrežem peti sprat i onda izrastu dva nova vrha iznad èetvrtog sprata i tako dalje,zavisi od moguènosti (visine boxa)i oblike koju želiš.
Uvijek gledaj da ne režeš biljku kad je misliš stavit na cvatanje jer traje da se ona oporavi,zato to napravi zadnji put 14 dana pred cvatanjem.
A što se tièe listova,ja njih odstranim samo u fazi cvatanja kad smetaju i oduzimaju svijetlo kojem od vrhova.
Toliko od mene i mom naèinu uzgoja,ako griješim neka me neko ispravi.

lp

:wink:[/QUO
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Orezivanje je totalno glup izraz za kanabis. Druga stvar da o voćkama pričamo, ali u kontekstu sa vutrom zvuči smiješno.
 

afghanistanac

Aktivan Član
07.03.2016
123
460
63
33
Kabul
istina koda je vinova loza.. onda se i dogodi da netko neupucen napravi fatal error da reže listiće koji izlaze iz heda da pistile dobiju vise svijetla. mozda da ova tema bude promjenjena u naslovu ili junkyard

silvijo samo polako i oprezno.. budi uvijek njezan prema biljci.. malo prouci vrste treninga cannabisa i odluci na koju vrstu ces ic.. hard stress je topiranje i ono produljuje rok do berbe.. tako da za automatika preporucam low stress trening..