Organizacija nagradne igre i u Srbiji!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.10.2011
16
0
0
34
High!
Kakva je ovo diskriminacija?Shto se ne odigravaju nagradne igre i na prostoru Srbije, moglo bi da padne udeljivanje opreme za uzgoj i kod nas!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Kakva diskriminacija? nagradna igra je važeća za sve članove koji u njoj sudjeluju pa bili oni iz kambođe primjerice.(ako griješim nek me netko ispravi)
 
01.10.2011
16
0
0
34
Pa ja npr. shto zivim u Nishu treba da se klackam do Hrvatse po nagradu????? Pa pre cu da se iscimam do Bg-a i od tih para za put do Hr kupiti u Srb sijalicu ili neshto sl.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ti izgleda nisi cuo za post express...A i ako ti je motiv samo nagrada, onda nemoj ni da ucestvujes...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Veljas je napisao(la):
Pa ja npr. shto zivim u Nishu treba da se klackam do Hrvatse po nagradu????? Pa pre cu da se iscimam do Bg-a i od tih para za put do Hr kupiti u Srb sijalicu ili neshto sl.

POŠTA...to kod tebe u Nišu ne postoji???
 
01.10.2011
16
0
0
34
A nagradne igre u kojima se nagrade lichno preuzimaju!? O tome vam pricham... Naravno da u Nishu ima i post i poshta i shta god treba, ali sam video da ima i drugachijih pravila kao shto je lichno preuzimanje nagrade...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
ma šta je tebi...ukoliko netko nije sposoban preuzeti nagradu posalje mu se poštom i taj plati poštarinu i to ej to....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Baš...radije ti genjo lijepo uzmi pare od sponzora, pa ako ne treba za forum, a ti ih ne želiš (takav dojam sam stekao), daj u neke dobrotvorne svrhe ili smisli nešto ;)
Ovo je postalo nakaradno što se izvodi. Lakše je da tko plati ima reklamu, tko ne plati, cenzura i gotovo. S novcem se štošta da izvesti i pritom sačuvati obraz (prozivali su neki noobovi ovaj forum komercijalom, što očito nije).
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
čovjek koji kao prvo pita " ŠTO JE TO LST GROW" ...usuđuje se prozivati ljude za nagradne igre.. kao drugo, da si se udostojio NAĆI i PROČITATI što je taj famozni svemirski "LST GROW" vjerovatno bi našao informacije za nagradne igre..
kao treće: prošla nagrada otišla je upravo u Srbiju, i vidi čuda, baš od Hrvatskog sponzora... ( i na neki JOŠ čudniji način, pošiljatelj je platio poštarinu)
kao četvrto: na ovom forumu diskriminacije nema.. barem ne što se nacionalnosti tiče, možda u ovom slučaju, "gremlina"...
kao peto: forum je u vlasništvu ljudi od kojih niti jedan nije iz hrvatske.. tako da taj dio o diskriminaciji ne postoji..

živio---
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
A vidite, mozda ovo za dobrotvorne svrhe i nije tako losa ideja... "Vutra org. donirala tu i tu sumu novca u dobrotvorne svrhe"... Ne znam samo da li je izvidljivo, ali meni ne zvuci lose...i jos bi reputacija skocila do neba...
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Veljas je napisao(la):
A nagradne igre u kojima se nagrade lichno preuzimaju!? O tome vam pricham... Naravno da u Nishu ima i post i poshta i shta god treba, ali sam video da ima i drugachijih pravila kao shto je lichno preuzimanje nagrade...

Hahhahahahahah

Kao brate ja sam deskriminisan jer ne mogu da preuzmem nagradu licno!
Pa mozes i da je preuzmes licno odes u hrvatsku i uzmes, to ti niko ne brani.

Ne nego ti sad okreces pricu, nisi ni skapirao kako ide nagradna igra pa si hejtovao, a sad kad si shvatio da moze u Srbiji da dobijes nagradu, sad kao nisam mislio to, nego sam mislio da sam deskriminisan jer enmogu da je licno preuzmem.
Stavi malo pameti u glavu pre nego stavis prstice na tastaturu.

Ispeci pa reci, skuvaj pa se rokni, dvaput meri jednom seci pa pandura rokni.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sviđa mi se ideja o donaciji nekoj udruzi....djeca s posebnim potrebama, karcinom raka dojke itd itd....mislim da bi se time pokazala liepa gesta ljudi s foruma!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Premda bi tu donaciju 'oni' nazvali prljavim novcem,novcem od droge i sl....ideja je fenomenalna.
Da se kojim slučajem otvori igra u kojoj sam 'jak',hehe.....drage volje, u slučaju pobjede, poklanjam osvojeni iznos nekome kome je potreban više.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
slažem se sa Venom 1000%...
da recimo ja osobno pobijedim u nekoj igri i dobijem pravo na određen iznos robe od nekog sponzora, i ja bih dao.. osobno mi ništa netreba od sponzora, a ima ljudi kojima bi taj novac dobro došao..

genjo ajd razmisli o tome, možda nebi bila loša ideja.. da im se novac jednom u 2 mjeseca, ili kako god je moguće, uplačuje na njiov račun, čak i ako se otvore donacije, ja sam za da doniram nešto novaca...€
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kakve dobrotvorne donacije. Sve pare nadzire država a kako je korupcija na profesionalnom nivou ja sam jedino dobrotvor iz ruke u ruku a ne imati prljave posrednike. Genjo, otvori račun i skupljaj.
Kao da je netko od nas kriv šta nema sponzora iz srbije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.