ORGONIT - alat za superjunake?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
I vi mozete postati pravi pravcati super heroj. :vb_kez:
Spasite svoje bliznje, svoj zavicaj i citavu regiju za nekoliko pisljivih eura i malo truda.

Saznajte vise na sljedecim linkovima:


http://www.alternativa-forum.com/orgon/599-orgon-orgonski-akumulatori-i-dr-wilhelm-reich.html

dokumentaraci:
Wilhelm Reich - 'Man's Right To Know' Orgone Orgonite

http://www.youtube.com/watch?v=1wD8jW5Uqdk

http://www.youtube.com/watch?v=kCOic3MuVLQ
http://www.youtube.com/watch?v=dqw7z2JJ-w4

Chemtrails: Clouds of Death
http://video.google.com/videoplay?docid=-3642079161958399142&hl=en#


http://www.orgonite.info/
http://www.warriormatrix.com/

Eto dalje ste on your own.. ako vam ista znaci iz osobnog iskustva stvar radi CUDESA i ako ce nesto potaknut promjenu u svijetu da uskoro po dvoristima slobodno zasadimo kakvo god "cvijece" hocemo.. to bi moglo biti ovo :vb_whip:

Nemam bas vrmena pa cu samo napomenut da stvar djeluje na zemljine magnetne tocke kao sto akupunkturne iglice djeluju na ljudsko tijelo.. konvertiraju DOR (negativno magnetsko zracenje koje ne podrzava zivot, svijest i srecu) u POR (pozitivno magnetsko/orgonsko zracenje koje podrzava bioloski zivot i osvjestenje nacije)

vise o svemu na gore navedenim linkovima

Peace :maryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Havoc
09.07.2009
42
5
0
33
jako zanimljivo mogo bih napraviti par komada ,moje selo od 1000 stalnih stanovnika ima 3 tornja za mobitele u krugu od 200 metara ja i frendovi smo davno planirali srusiti to ali nebi nista dobili stime samo bi mi imali problema. i ovo je vrlo jednostavno za napraviti metalne piljevine mogu nabaviti iz radione mi to bacamo u smece :) , samo ako netko zna di bi se mogli kupiti ovi kristali???
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
http://www.nebeski-dar.hr/
Ako si u hr mislim da oni salju svuda, a ako ne.. posalji im mail pa ce ti reci detalje.. mozda cak i dati savjet kako da u svojoj regiji dodjes do kristala.

Usput za jedan uredjaj velicine salice potreban je bilo kakav gorski kristal (kvarc) velicine nokta.. moze i 2-3 manja (cesto se mogu pronaci u prirodi kraj rijeka, ili nac izvor kod nekog lokalnog alternativnog iscijelitelja, bioenergeticara il nesto slicno... budite kreativni i pronaci cete sto trazite)


taj jedan uredjaj (velicine salice) je sposoban disejblat mobilni toranj koji emitira smrtonosni orgon (DOR) u roku od 20min i zatim beskonacno konvertirat njegovu DOR energiju u POR (positive orgon energy) radi piezelektricnog efekta na kristalu koji se desi u poliestersko metalnom matrixu nakon sto se poliester susenjem stegne i kompresira kvarc te time uzrokuje njegovu polarizaciju.
eto to je opisano u kratko

inace orgon je drugim rjecima chi, prana, kundalini.. zapravo zivotna energija sto nas svih okruzuje il bi nas bar trebala okruzivat..

strasna tehnologija dobivena iz jednostavnih i jeftinih materijala dostupnih svima
pa navali narode.. teze je ispec jaja nego napravit orgonit.. al doslovno :icon_lol:

evo jos neki link na nasem jeziku
http://www.indigo-svijet.hr/indigo/...ima&&razp=Orgonski uređaji&&grupa=Pocetna-adm
 
09.07.2009
42
5
0
33
elephantor hvala na linku

da u hrv sam tocnije zg zupanija

evo upravo sam narucio
1 gorski kristal veliki
3 gorska kristala mali
2 ruzicasti kvarc mali
2 granat mali
sve skupa 300 kn sa postarinom

pa sam mislio izraditi 1 jedan HHG sa velikim gorski u sredini 2 ruzicasta i 2 granata oko njega
a od ova 3 mala gorska sam mislia izraditi 3 TB-a

sto mislis jeli pametno tako ???
 
09.07.2009
42
5
0
33
hehe procito sam vise od pola, nastavaljam danas

zahvaljujem ti na ovoj temi, da nisi postao na forum vjerovatno dugo nebi saznao za ovo "blago", sad se vec bolje osjecam samo dok razmisljam o tome a kamoli kad bude kraj mene :).
car si, ako se ikada sretnemo imas pice od mene ;)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da.. i ja sam bio jako iznenadjen da u toliko vremena na internetu sve ove godine nisam naletio na to.. zbilja cudno, no prije nego sam podjelio sa ostatkom zelio sam izraditi primjerke i osobno se uvjeriti da stvar radi.. i zbilja sam odusevljen dobivenim rezultatima :)

ps jebes cugu.. javim se za pljugu :rofl:
 
09.07.2009
42
5
0
33
bas danas bio u zg i oko 2 sata, 2 aviona prosla jedan iza drugog i ostavljaju chemtrailse ali sigurno je bio nedi CB kad su oba dva imali veliki prekid i to na istom mjestu i bas se vidilo da se trag raspada

ps. kad se kaze pice misli se djoka :) i jos stoji smajlic koji namigava ;) hehe javi se na pm
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
ima ima uredjaja po zg.. al nikad toga dosta ko sta vidis.. kad nas sprejaju 24/7 :eek:hno: pogotovo jer je to velik grad sa puno DOR izvora.

doduse nemaju sanse vise.. kad se daruje svaki mobilni toranj bar jednim TBom.. stvar je gotova.. :lock:
recimo ja sam u manjem gradu od zga.. i bez beda sam ga sam procistio.. ima jos par lokacija sto treba giftat gdje su jake akumulacije DOR energija, al vise manje sve se plavi :vb_whip: spankin em hard rasta style :pat::icon_lol:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
http://www.youtube.com/watch?v=ccS70UQE0fE&feature=player_embedded
metode iznimne kompleksnosti koje prikrivaju očitu nepovezanost
produkta nastalog njihovom primjenom sa željenim učinkom. sve u svrhu stvaranja iluzije lako ostvarive mogućnosti popravljanja civilizacijskih problema i utjehe duhovnih ideala vlastitog ega, rekao bi netko tko nisam ja :)...
tek sam neš malo proučio ovo
ali siguran sam da ću isprobat s obzirom na sinkronicitet koji se javio valjda kao znak...
(baš sam se nedavno počeo igrat s kristalima. programirat ih da mi pomognu u lucidima,astralnim projekcijama i još nekim mojim projektima manifestiranja lucidnih kreacija u ovoj stvarnosti :D).
ugl zato sam mislio otvorit temu o kristalima, dodem na forum i vidim ovaj topic svježe objavljen
nisam prije niš komentiro jer mi se nije dalo.
osim toga u zadnje vrijeme sve više i direktnije osjećam ovaj sistem i modernu civilizaciju kao
letača pa mi ovo izgleda kao jedino dovoljno lako riješenje tog problema za ostvarit.
nažalost nisam dovoljno jak karakter da ko u fight clubu organiziram uništenje sveg ovog s.ranja.
al mogo bi zato barem sabor i par najvažnijih banki spalit :p

inače nedavno nabavih kristale (ametist i gorski) i djelotovrnost mi je nadmašila očekivanja
dobih bolje i više lucida i astralnih i bolje pamtim snove...iako još nemogu baš uvijek.
naravno prvo sam se morao opeć da prestanem podcjenjivat kristale.
budem u temi o lucidima nekom drugom prilikom o tome...duga je priča,
(doživih horrore jer sam zbog lakomosti i znatiželje eksperimentirao s ametistom jedne sjebanog tipa).
sad treba skupit para za materijal da napravim orgonske akumulatore.
uz laksative idealno za potrebno mi čišćenje :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
shamane vjerovao ti ili ne u orgonsku energiju, orgonski uredjaji imaju auru pod kirjanovom kamerom poput zivih bica.. dakle ne ovise o tvojoj vjeri
moram priznati i ja sam bio jako skeptican poput tebe da tako mali uredjaji posjeduju toliku moc, no probo sam i stvar radi..
mjesta za placebo tu nema jer kolicina dokaza koje sam vizualno uz ljude u svojoj okolici dozivio bi zbilja znacila da smo svi za bijelu kosulju u suprotnome..
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
@elephant0r - mislim da nisi dobro procitao shamanovu prvu recenicu pa procitaj odmah... ali opet neznam ja...

Eto da i ja nesto kazem o orgonitima i orgonskoj energiji...
Saznao sam za nju prije kojih godinu dana neznam kako mi je dosla informacija... ali dosla je do mene... ukratko, istrazivao sam pomalo i raspitivao se kod ljudi koji su koristili kristale i slicne new age fore i rijetko tj. nisam bas naisao na poznavatelje orgona... tako da sam polako odustao posto volim diskusiju pogotovo kad se oze iz nje izvuc korisne informacije...
Ono sto sam saznao mozda bi vam moglo nesto znaciti naime nisam isprobavao to ali po nekim razmisljanjima ako se u HHGije stavi neka biljka on poprimi njezino svojstvo i tako bi naprimjer neki lijepi hedis smrvljen u HHGu mogao siriti dobru vibru (rado bih to isprobao ali da sadim svoje biljke te da ih ja pazim)... to isto vrijedi za podmetac za vodu... Eto vam ako imate biljcicu o kojoj se brinete i koju volite probajte ovo zrtvujte hedis i napravite ako nista drugu barem mali talismancic orgonski pa javite iskustva... --- eto dao sam vam eksperiment ---
Drago mi je sto se ova tema ovdje pojavila posto mi je vutra opet jedini dom sto se tice takvih foruma... i sto sam opet potaknut dublje istrazivat o ovoj temi...
Uzivajte
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Imam iskustva samo sa stavljanjem razlicitih kristala na orgonite, iako sam citao kao sto kazes da ljudi stavljaju i odredjenje biljke, ljekove, etericna ulja i slicno pa vremenom namjeravam to i isprobati naravno :)
Nevolim stvari trpati u kategorije.. new age, old school, cool, retro, fancy.. votevr.. who cares.. samo sam podjelio ono sto me odusevilo sa namjerama cista srca da ce mozda jos nekome pomoci.

Najcvrsci dokaz koji imam da orgonit radi, a i razlog zasto sam otvorio ovaj topik je cinjenica da sam uspio vratit duboko plavo nebo sa pufastim bijelim oblacima u svoju regiju kakvog se sjecam iz djetinjstva.. nakon godina zivota u plavkasto/sivkastoj izmaglici to je nesto cemu se za ovoga zivota vise nisam nadao i takvo veselje zelim podjeliti nadugo i nasiroko jer ljudi zasluzuju biti sretni u zdravim i cistom okolisu.
Osim toga prije su avionski chemtrailovi na nebu ostajali satima dok se ne rasire u sveukupno sivilo nebeskog svoda, a sada se apsolutno svi bez iznimke rasprsavaju i potpuno nestaju u dubokom nebeskom plavetnilu unutar 20 sekundi.

To su moja iskustva.
Ne prodajem i ne reklamiram nista, niti mi ide jedna jedina lipa u djep radi bilo kojeg od mojih prijasnjih postova.. samo djelim svoj entuzijazam polucen dobivenim rezultatima.

pozdrav svima :)
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Aufff pa nisam ja lose mislio slazem se u potpunosti sa tobom oko toga i kategoriziranja... ne volim podjele u nista i nikakve kategorije...
Koliko sam istrazivao orgonska energija postoji i nadam se da postoji na zalost nisam imao prilke (citaj. novca) da u jdelim u kristale dok metalne piljevine svih vrsta imam doma na bacanje...
Ali sam se susreo kod nekih ljudi sa orgonskim instumentima i ostao sam paf...
Nego da se vratim pitanjima... kakva su ti iskustva sa gradnjom HHGa...
I sta si koristio i koji je ucinak...
I ako mozes nabacit koju sliku...
Volim sto vishe prakse kod istrazivanja...
PA ono ako si zeljan pomoci...
Sto se tice etercnih ulja (lljudi ih stavljaju da bi mirisalo i kako bi dobili boju), ljekovi mi se kao ideja ne svidjaju... Ali po istrazivanju npr... orgonita za spavanje koristeni su neki kristali i neke biljke kao calea, macija metvica, valeriana...
Pa ono bilo bi lijepo kad bi ako iash mogucnosti da isprobas napraviti podlozak za energetiziranje vode sa nekim hedicem smrvljenim bas me zanima...
Cak sam negdje naletio na informaciju ali nije provjerena da ako se kod gradnje tog podloska koristi alkohol (hehe neka travarica) da voda poprimi blago obiljezje alkohola (makar ga ne volim)...
Ajde pozz... i nadam se da ces mi odgovoriti i malo me uputiti...